320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Itaalia - Eesti, 3. juuni 2011

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Piiroja ja Rähn täna uskumatult nõrgad. Nendega tehakse mida tahetakse.

    Kommentaar


      Pareiko- good
      Jääger-halb
      Rähn-pask
      Piiroja-nähtamatu
      Teniste- kesine
      Puri-rabe
      Vunk- bullshit
      Klavan- nõrk
      Kruglov- mängus?
      Kink- kehv
      Zenjov- hüüdja kõrbes

      Kommentaar


        Njah, nii kõvasti pole Eestist ikka tükk aega ära nullitud. Kahju.
        Ega midagi, munad tagasi kõhualla fääri mänguks.

        Kommentaar


          Selgelt lükati omale juba enne mängu sitt kaela. Lähme hoidma sellise keskpoolikuga on lauslollus
          Liinid liiga madalal sellises satsi vastu ning mis eriti kehvake on mängijate agress natud olukordades.

          Kommentaar


            Me pole ka päris kaua ilma Vassiljevita mänginud.
            Tundub et ilma temata keskvälja lihtsalt ei ole.
            Giggs will tear you appart.

            Kommentaar


              Sürr ongi see, et oleme jõudnud seisu, kus adekvaatseid ründajaid on soliidselt, aga keskväli ja keskkaitse hõre kui mu bakenbardid. Säärate metsalangetajate, nagu Rähn, Piiroja (kes vähemalt kompenseerib mingi koopamehe geeniga), Bärengrub koht ei ole modernses jalgpallis. Vungi ja Rüütli suhe on materjal Jüri Linale. Vassiljev on Eesti kontekstis ulmemees, täiesti ainulaadne, aga ei tohiks olla – ta tehnika ja tarkus peaks kogu koondise puhul olema standard, mitte ime.

              Kommentaar


                Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                Pareiko- good
                Jääger-halb
                Rähn-pask
                Piiroja-nähtamatu
                Teniste- kesine
                Puri-rabe
                Vunk- bullshit
                Klavan- nõrk
                Kruglov- mängus?
                Kink- kehv
                Zenjov- hüüdja kõrbes
                Tuletan meelde, et sul on siin foorumis ka täiesti õigus enda postitusi kustutada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas count Vaata postitust
                  Lihtsalt julm kui kõva kosseis Itaalial hetkel on. Eesti mängib maksimumi piires ja ikka on 3:0 taga. Montolivo teeb ka muidugi elumängu. Selline on reaalsus proua Mask!
                  Tõesti võimas! Sellise maailmastaare täis koondise nagu Eesti vastu niimoodi palli lükata. Midagi pole öelda, ulme! Võtan kõik sõnad tagasi, Nõid Nastja.

                  Maksimumi piires, my ass.

                  Kommentaar


                    Ma arvan, et keskväljal on puudus samaväärne Dmitijveist, kes alati tundub nähtamatu, kuid on õigel ajal õiges kohas...ja meeleu töörügaja..

                    Aga lõpetage see meeste tampimine ära.. Itaalia on meisterklass... ja tõesti lootsite midagi Itaalia vastu võõrsil, kui keskväljal on KLavan ja Vunk.. tõeti no.. ja Piiroha ja rähn jäävad just seepärast alla, et on pikad, jõulised ja aeglasemad...

                    Samas mina isiklikult ei nolnud väga rahul algkooseisu ründajatega.. mina oleksin pannud algkooseisu Ahjupera, kna oli ju aimata, et pikkade söötude peale läheme?

                    Kuid mõelgem positiivselt ja järgmisele mängule... Eesti saab väga hea mängu kogemuse juurde. Poisid ei anna alla, ning mängivad lõpuni.

                    Näha on ka, et Itaalia on eelmisest mängust õppinud, et Eestiga ei tasu käega lüüa, et lööme vabalt ära.. mängitakse südamega ja tõsiselt.. ja muidugi kodupubliku ees....

                    Eesti parimad minu arust.. Pareiko (head tõrjed), Ahjupera (ees ikkagi tekitas veidikenegi rohkem pinget).. kehvim Kink (löögid ei olnud täpsed, ei suutnud söötu anda Zenjovile ning minuarvates ei töötanud ikkagi piisavalt hästi kaitsesse tagasi)...

                    Põhipunkti lõid ikkagi keskvälja põhimeeste puudumine!

                    Kommentaar


                      Ahjupera peaks igas mängus alustama. Palliga hea, jagab hästi söötu ja ka õhus hea. Võibolla olekski pidanud ühe ründajaga minema ja keskvälja ummistama aga tagantjärele on lihtne kaagutada. Täna lõikasime natukene näppu aga loodame, et Fääridele teeme samamoodi nagu Itaalia tegi täna meile.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas allarn Vaata postitust
                        Tuletan meelde, et sul on siin foorumis ka täiesti õigus enda postitusi kustutada.
                        Ma tuletan meelde, et mul on ka täiesti õigus koondise mängu kohta arvamust avaldada...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Jihad Vaata postitust
                          Ahjupera peaks igas mängus alustama. Palliga hea, jagab hästi söötu ja ka õhus hea. Võibolla olekski pidanud ühe ründajaga minema ja keskvälja ummistama aga tagantjärele on lihtne kaagutada. Täna lõikasime natukene näppu aga loodame, et Fääridele teeme samamoodi nagu Itaalia tegi täna meile.
                          +1, kuid poleks pidanud alustama ühega.. 2 on vja, ahjupera ees ja Zenjov/Saag tagumine ründaja!

                          Kommentaar


                            Halb mäng kokkuvõteks mitte sittagi polnud vaadada,ehk teisip läheb paremini
                            Olen see kes olen

                            Kommentaar


                              Arvata oli, et me jääme kõvasti alla aga, et me kohe nii sitad oleme.... ja mingit pläma puudujatest pole mõtet ajada, meeskond ei koosne ainult ühest või kahest mängijast. Vunk on ka olnud nö asendamatu paar aastat tagasi koondises...
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                Kahjuks võidan töökaaslaste vahelise ennustuse, itaalia oli ikka liiga selgelt meist parem.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X