320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fääri saared - Eesti, 7. juunil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Kruglov on jah see kõige ründavam mängija, keda viigi(kaotusseisu) platsile saata. Kui peale esimest poolaega seis viigiline on, siis võib asi juba hapuks minna. Poolikutest ainult Mosnikov ja Dima ju pingil.

    Kommentaar


      #47
      Kruglov võtab äärekaitse koha sisse.. pingil pole mingit Dimat...Dmitrijev kaasa ei tee.. on keskele tuua ainult Mošnikov.... juurde, kui vaja...

      Kommentaar


        #48
        Kas on ka teada palju meie fänne kohale sõidab?

        Kommentaar


          #49
          Ott Järvela ütles TV3 uudistele et 20 kanti on neid seal
          olgem kristlased, vabandused on esitatud

          Kommentaar


            #50
            saan ma õieti aru et netis ETV seda ei näita?

            edit. teab akki keegi kus naiteks netis nuud tasuliselt naidatakse? paistab et videosport seekord ei aita. vahemalt infot neil seal pole enam, ainult mangude kordused.
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              #51
              Näitab, näitab, ülekanne algab meie aja järgi 21.20 ETV-st.
              E. Algul lugesin valesti, et kas televiisorist näeb, aga netist peaks olema sama lugu nagu Itaalia mänguga, et tuleks osta veel mingi litsents, aga selle jaoks raha ei jätku, ehk ei tohiks netist seda näha saada kahjuks. =(
              Algselt postitas Blue Moon
              Kingi löögid on nagu Kaagvere kooli kasvandikud – allumatud, kontrollimatud ja seiklushimulised.

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas sherf Vaata postitust
                Näitab, näitab, ülekanne algab meie aja järgi 21.20 ETV-st.
                oled kindel? netis nagu etv striimilehel oleks nagu marge et netis seda ei naidata, ainult telekast. voi saan valesti aru?
                Catalunya is not Spain!

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  oled kindel? netis nagu etv striimilehel oleks nagu marge et netis seda ei naidata, ainult telekast. voi saan valesti aru?
                  ETV striimileht ei näita ju Eesti koondise valikmänge mis toimuvad võõrsil. Ei näidatud Serbia mängu, Itaalia mängu ja järelikult ei näidata ka Fääri Saarte mängu. Ning ilmselt ei näita ETV internetis ka võõrsilmänge Sloveenia ja P-Iiirimaaga.
                  Adiós amigos

                  Kommentaar


                    #54
                    Väljak võib Fääridele 12.meheks platsil saada. Kas ma olen väga paranoiline, kui mõtlen, et mängu viimine vanale ookeaniäärsele staadionile ei ole juhus vaid Fääri ametnike poolt nn "kindla peale minek"? Lumel oleme me harjunud mängima, kivikõval väljakul ka, aga kui tuleb vesimärjal mudasel heinamaal mängida, siis pole meil neljast ründajast ka suurt kasu, lähebki kuradima õnnemänguks...

                    Kommentaar


                      #55
                      kuule kui seal nüüd midagi väga hullu peaks olema, siis jääks mäng pidamata. Eesti meeskond(eestlased) on harjunud mängima ebanormaalsetel staadionitel ja oludel, mina probleemi ei näe.
                      Ja pealegi kuhu neil ikka minek selle "kindla peale" minekuga oleks.. Nemad vist tabeliseisu poolest veel edasipääsust ei võitle, või? Neil juba 1 punkt on ja tsükli saab kuulutada sellepõhjal juba nüüd õnnestunuks.

                      Kommentaar


                        #56
                        Mina ei saa ka väga sellest platsile viitamisest aru. Vaatasin ka Sloveenia mängu ja NII hull see plats nüüd ka ei olnud. Visuaalses plaanis oli plats igatahes parem kui Eesti-Uruguay ja Eesti-Serbia mängus. See on tõsi, et eestlased on harjunud sellise ilmaga mängima ja lõppkokkuvõttes oleme me ju ka ise üritanud platsiga edu saavutada (paljude tugevamatega on mängitud just kevadel, kui olud olnud rasked ja plats mitte kõige parem).

                        Igatahes kui täna punkte kaotatakse ja pärast seda platsi süüdistatakse, oleks see häbiväärne...

                        Kommentaar


                          #57
                          No kui me tahame EMile pääseda siis kaotuses platsi süüdistamine oleks hale. Tasemel meeskond mängib ka kehvema platsi peal paremini, kui ta vastasest üle on. Ka Hispaania, kes muidu on suur söödumeeskond, mängis leedukatega kehval väljakul ja võtsid oma võidu ära, niiet selel taha asi jääda ei saa.(Mitte, et see kehv väljak nüüd mulle meeldiks, aga tuleb mängida sellel väljakul, kus mängima peab, kuigi eks see omajagu lisa"arvutusi" kaasa toob.).
                          Tänase mängu kohtunikud tulevad siis Soomest,mis ehk võiks meile kasulik olla, kui Fäärid vastas on .(http://sport.delfi.ee/news/jalgpall/...94643&l=fplead). Peaasi , et nii tähtsas mängus "Luksemburgi stiilis" kohtunikke pole. Kohtunik on siis 34 aastane Antti Munukka , kes vilistas näiteks meie 2-0 võidumängu Uruguay üle, kuid põhiliselt on siiski vilistanud Soome liiga mänge ning suuremaid mänge hetkel kirjas ei ole.
                          Rüütli algkooseis.
                          Väravas Pareiko, kaitses: Jääger,Räh,Piiroja,Kruglov. Poolkaitse:Zenjov,Puri,Kosja,Kink. Rünne:Ahjupera,Saag. Täpsemat asetust küll ei olnud,aga Zenjov,Saag,Ahi kohe sees, niiet ründavalt on Rüütli mõelnud ning loodetavasti toob see sats ülitähtsa võidu koju
                          Hala Madrid !

                          Kommentaar


                            #58
                            Ehei, seltsimehed. Ma ei ütle seda, et me peaksime, kui sitasti läheb, kaotuses või viigis väljakut süüdistama. Ma lihtsalt ei saa aru - see ongi lihtsalt türapanemiseks mõeldud, et meiega mängitakse sital väljakul kusagil külakeses? Muud ma nagu küll ei näe siin põhjendavat. Ja kuivõrd see meie mängu lõhkumiseks ilmselgelt mõeldud on, siis meie mängu see ilmselgelt ka mõjutab, sellele ei saa ju keegi vaielda. Mudase vesimärja platsi peal ON õnnel väga suur roll ja selle õnnevõimaluse on saarlased endale oma ametnike otsusega ostnud. See on fakt.

                            Päri olen muidugi ka sellega, et olenemata väljakust tuleb võit ära võtta sellise meeskonna vastu. Tõsi.

                            Kommentaar


                              #59
                              Fääride esimene kodumäng oli Tórsvølluri staadionil, Torshavnis ja kaotati 0:3 serbidele.

                              Peale seda aga mängiti põhja-iirlaste vastu juba Toftiris Svangaskard'i staadionil ning tulemus oli ju hoopis meelepärasem (viik 1:1) - mõni ime siis, et järgmised mängud sloveenide ja eestlaste vastu otsustati ka Toftiri väljakul mängida...

                              Kommentaar


                                #60
                                Algselt postitas Shparkz Vaata postitust
                                oskab keegi öelda, kas seda mängu näeb vabaduse väljakult ?
                                .....
                                Newton Heath 1878

                                Kommentaar

                                Working...
                                X