320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Fääri saared - Eesti, 7. juunil

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    aus penalt, aga kohtnik on ikkagi täiesti alla arvestuse. mingi ragby mänija vist.

    edit: kink välja, puhas pask.
    How does Freddy Kruger wipe his butt?

    Kommentaar


      #92
      Nagu ma ütlesin, kui tulemust tahame peame taha jääma.Näha ole mis nüüd saab.
      Giggs will tear you appart.

      Kommentaar


        #93
        Ah jälle hakkab pihta...
        Hala Madrid !

        Kommentaar


          #94
          Raamatukogupidajad ja kalurid saavad ikka oma tahtmise kätte

          EDIT: ptui ptui ptui, teine poolaeg läheb minna nüüd, kurat meil on proffijalgpallurid, pange see asi nüüd tööle ja tehke nendele õpetajatele ja kaluritele ära nüüd, niii ei saa neid asju maha mängida.
          Hala Madrid !

          Kommentaar


            #95
            Amatööridelt tuppe ja Puri on täis lammas,selles olukorras vastast kahekäega ümber hoida irw penalt oli õiglane +ka Purile kollane.
            Eks näis mis teine poolaeg toob
            Olen see kes olen

            Kommentaar


              #96
              Õudne.. lihtsalt ÕUDNE!!!

              Kommentaar


                #97
                Täiesti kohutav, kuidas Eestile ise taha keerab. Loodetavasti realiseeritakse teisel poolajal paremini...


                PS! Mida see Kink longib seal platsil. Võiks midagi tegema hakata lõpuks!

                Kommentaar


                  #98
                  No tõesti, realiseerigu need kuradi võimalused ükskord ära.. kaua võib!?

                  Kommentaar


                    #99
                    Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                    Selle valiktsükliga seoses tuli praegu meelde, et kõik mängud kust me punkte oleme saanud oleme me kaotusseisu jäänud.
                    Tuleb tänagi vist seda oodata.
                    Sõnusid viimati ära?

                    Kommentaar


                      kahju, et ära ei realiseeri. 3-4 olukorda juba, mis kodustatkal oleks ära tulnud. ega midagi, pöidlad pihku

                      Kommentaar


                        tehakse asi endale nii raskeks!
                        www.ehrakennus.ee
                        Ja kõigile teadmiseks ma pole Envar, ta on mu vend !

                        Kommentaar


                          Üsna lahja lonkimine käib. Puri eriti kriitikat ei kannata viimasel ajal... ebakindlus on mängija üle võtnud, lollid otsused, kohmakas. Aga ega teised mehed palju targemad pole.
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Loodan, et Mošnikov tuuakse Puri asemel kohe teise poolaja algusel! Tal on vähemalt isu mängida, et ennast tõestada ja see kuradima Puri ükskord pensile saata juba koondisest. Kinkile annaks veel natuke aega. Arvan, et poolajal Rüütli tagus jalaga perse talle ja nüüd ehk on aktiivsem

                            Kommentaar


                              Pareiko poolajal:
                              When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                              Kommentaar


                                Issand jumal, kes oli see mees kes kasti joonel jälle driblama hakkas? Oli see Vassiljev? Kui küll siis olen veits petunud ta isetsuses see mäng.
                                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X