320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia - Eesti ( 02.09 20.45 ŠRC Stožice staadion, Ljubljana)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #16
    Algselt postitas rauulo Vaata postitust
    Kuidas siit Ljubljanasse tund ja 40 minutit lendab, aga tagasi peaaegu neli tundi ?
    E: ajavahe ?
    Jah ajavahe. Meie ajast võta 1h maha ja saad Sloveenia aja

    Kommentaar


      #17
      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Ma usun, et seal on väike arusaamatus kuupäevadega tekkinud, parandasin ära ka, sest loodetavasti saate ikka mängu ära vaadata. Kuna koondislased on ka samas lennukis, siis läheb lihtsalt kalliks fänne eraldi koju lennutada.
      Mitte eriti kallimaks kui 50 euroga VIPpe Türki ja tagasi lennutada
      Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

      Kommentaar


        #18
        Kas keegi läheb ka tsharteriga? Ise olen veel 50/50.

        Kommentaar


          #19
          Algselt postitas Tembu Vaata postitust
          Kas keegi läheb ka tsharteriga? Ise olen veel 50/50.
          Läheb läheb Osta ära

          Kommentaar


            #20
            Kas alaealine üksi ei saa grupiga kaasa minna nt paketiga mis siin reklaamiti?

            Kommentaar


              #21
              Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
              Kas alaealine üksi ei saa grupiga kaasa minna nt paketiga mis siin reklaamiti?
              ..vanasti pidi olemakellegi täisealise (al, 18a.) notariaalne volitus kes oli n.ö. vastutav isik alaealise ees... Niimoodi sai aastaid pea 10 tagasi enda väike vend ja Kata Hollandisse kaasa veetud ja Horvaatiasse...
              RummaBastards!

              Kommentaar


                #22
                Algselt postitas -madis- Vaata postitust
                Just, huvitav oleks teada, palju neid meeltesegaduses Sloveeniasse minejaid on?

                Nimelt säärane lugu, et on küpsemas plaan kohalike fännidega Sloveenias veidi sõbralikku fännijalgpalli mängida. Hetkeseisuga toimuks mäng päev enne koondise valikmängu ehk siis neljapäeva 1. septembri õhtupoolikul Ljubjlanast ca 40 km kaugusel asuval Zagorje ob Savi staadionil (http://www.stadioni.org/slika.php?id...8c45553bee93ff). Kohalike poolt saaks olema organiseeritud tasuta transport Ljubljanast Zagorje ob Savi'sse ja tagasi.

                Mäng toimuks suurel väljakul 11 vs 11 ning kestaks 2x30 minutit. Hetkeseisuga on jalgpallimängimise vastu juba huvi üles näidanud umbes 8 tegelast, kuid mängu toimumiseks oleks vaja lisa. Seega kes Sloveeniasse minemas ning soov veidi palli togida, siis võiks sellest võimalikult ruttu teada anda. Nagu tavaliselt, siis platsile pääsevad kõik soovijad ning varasemad mängijakogemused ei ole määravad.

                Märku võiks anda kas foorumi vahendusel või privaatsõnumiga või meilile madis@jalgpallihaigla.ee.

                Oleks vahva, kui satsi kokku saaks!
                Et siis sealne fännimäng saab kindlasti toimuma. Ometi oleks paari lisamängijat veel juurde vaja. Kes vähegi huvitatud, siis paluks võimalikult ruttu endast märku anda!

                Fännimäng toimub siis 1. septembril kell 18:00 Zagorje ob Savi nimelises linnas asuval Mestni staadionil, mida korraldatakse miski heategevusüritusena ja seda peaks kajastama kohalik ajakirjandus ning üritusele on külalistena kutsutud endisaegsed kohalikud jalgpallitähed. Vilistama pidi kohalik äss-kohtunik. Saab süüa-juua. Pealtvaatajaid pidi vist kah olema. Igaljuhul tundub huvitav üritus tulema.

                Põhimõtteliselt lubati ka fännide fännid Ljubljanast tasuta transpordiga soovi korral kohale toimetatama, endast peaks ainult aegsasti teada andma.
                Vaikus

                Kommentaar


                  #23
                  Olen kindlasti kohal! Kuid mängimisest pean loobuma kuna pole palli puutunud juba aastasid!
                  Kuna tulen jalgpalli liiduga esmakordselt koos siiis võiks keegi rääkida kuidas ja millal need piletid saab? Ja kas varasemalt toimub kusagil lennujaamas mingi kokkusaamine?
                  Vaikne.....

                  Kommentaar


                    #24
                    Algselt postitas Hunt Vaata postitust
                    Olen kindlasti kohal! Kuid mängimisest pean loobuma kuna pole palli puutunud juba aastasid!
                    Kuna tulen jalgpalli liiduga esmakordselt koos siiis võiks keegi rääkida kuidas ja millal need piletid saab? Ja kas varasemalt toimub kusagil lennujaamas mingi kokkusaamine?
                    Milliseid pileteid sa tahad? Tuled 1 h enne lennuki väljumist lennujaama ja kõik on ok. Võta ID kaasa, koondise särk ja sall ja 4 paari sokke, muud pole vaja.

                    Madis, kui varuväravavahti vaja siis ma oleks hea meelega Pingil ei viitsi istuda aga kui õllet saab siis elan üle.

                    Kommentaar


                      #25
                      Eks siis käitun sedasi! Mõtlesin et kas peab ennem käima kusagil jalgpalli liidus lennupiletitel järgi või midagi sellist! Kuna ise viibin hetkel välisriigis kust saabun alles 31 hommikul. siis mõtlesin et äkki võib minna vähe kiireks
                      Vaikne.....

                      Kommentaar


                        #26
                        Liigne mõtlemine ei ole kunagi hää olnud,aga kui raha makstud kusagile jalka liitu,siis loodetavasti saad infffi ka sealt kusagilt liidust...ja nüüd head ööd...

                        Kommentaar


                          #27
                          Algselt postitas Sen Vaata postitust
                          Madis, kui varuväravavahti vaja siis ma oleks hea meelega Pingil ei viitsi istuda aga kui õllet saab siis elan üle.
                          Muidugi on vaja, lähed protokolli kirja. Ja saab, ikka saab...
                          Vaikus

                          Kommentaar


                            #28
                            Algselt postitas -madis- Vaata postitust
                            Muidugi on vaja, lähed protokolli kirja. Ja saab, ikka saab...
                            Väga hea, olen kohal ja kaitsen Eesti väravat, pane mind kirja.

                            Kas sul P-Iirli fännidega ka kontakt on?
                            Kohalike Eesti iirlastega tuleb samuti mäng, seal ma olen õnneks peatreener.
                            8. okt kell 13:00 , staadion veel lahtine.
                            Muideks, nad valmistuvad selleks mänguks täie tõsidusega

                            Sealpoolne organisaator on Toomas Ilves
                            "Kõik Eestlased, mehed ja naised, poisid ja tüdrukud. 8ndal Oktoobril, päev peale Eesti jalgpallikoondise mängu, toimub Belfastis Jalgpalli sõpruskohtumine Eestist tulnud fännide ja Iiri saarel elavate Eestlaste kogukonna vahel. Kui oled huvitatud osalema mängus anna teada. Vaja on Treenerite koosseisu, Meditsiiniline toetus personal, Joogi punkti juhataja, jne. Tore oleks ka kui saaksime 11 meest/naist kokku kes väljakule palli lööma läheksid.
                            Kes kaasa lööb sellele on elamus garanteeritud.
                            PS. Eelnev Jalgpalli mängimise kogemus ei ole kohustuslik."

                            Kommentaar


                              #29
                              Jah, ka Põhja-Iirimaa koondise fännidega on kontaktid loodud.

                              Mängime nendega kindlasti 6. septembril Tallinnas ning põhimõtteliselt on kokku lepitud ka kordusmängu toimumine Belfastis. Sealne mäng saab toimuma kas 6. või 7. oktoobril. Täpne info selgub mõne aja pärast.
                              Vaikus

                              Kommentaar


                                #30
                                Kel huvi sõudmise vastu siis Sloveenias 1-4 sept WRC Bledi järvel.

                                Ljubljanast ca 50 km bussi või rongiga, vaatab selle imekauni Bledi ära

                                Kommentaar

                                Working...
                                X