320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia - Eesti ( 02.09 20.45 ŠRC Stožice staadion, Ljubljana)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #46
    Algselt postitas Nasfal Vaata postitust
    Ründesse ei paneks kindlasti ei Ahjuperat ega Saagi kui ründajad ei realiseeri mitmes mängus tavalisi 1on1 olukordi ,siis pole kaugemalt vaja põhjust otsida.
    Millal ei realiseerinud Ahjupera 1on1 olukorda? Sinu formatsioon/taktika on ka natuke veider. Kink on ju ääreründaja, mitte CAM. Kui su formatsioonis on koht CAM-ile, siis sinna positsioonile sobib kõige paremini Kostja. Zenjov üksiku tipuründajana ei ole minu arust just väga hea variant, kuna Zenjov on kasulikum, kui tal on ka ründes partner olemas. Ma väga kahtlen, et Zenjov on see mees, kes neid õhuvõitlusi hakkab võitma Sloveenia kaitsjate vastu. Peale selle ei mõista ma, miks sa eelistad Stepanovit Rähnile või Palatule. Ning Puri keskväljal Dmitrijevi asemel?

    Kommentaar


      #47
      Millal ei realiseerinud Ahjupera 1on1 olukorda? Sinu formatsioon/taktika on ka natuke veider. Kink on ju ääreründaja, mitte CAM. Kui su formatsioonis on koht CAM-ile, siis sinna positsioonile sobib kõige paremini Kostja. Zenjov üksiku tipuründajana ei ole minu arust just väga hea variant, kuna Zenjov on kasulikum, kui tal on ka ründes partner olemas. Ma väga kahtlen, et Zenjov on see mees, kes neid õhuvõitlusi hakkab võitma Sloveenia kaitsjate vastu. Peale selle ei mõista ma, miks sa eelistad Stepanovit Rähnile või Palatule. Ning Puri keskväljal Dmitrijevi asemel?
      Zenjovi eelis Sloveenia keskkaitse vastu on vast kiirus.Poisil tegelikult omajagu ka pikkust - 183 cm , kuid sloveenide keskkaitsjad on tõesti pikad(190 cm tuuri) ja võimsad , ning nendega sobib paremini madistama Ahjupera.Ahjupera on nagu meie oma Jan Koller.Natuke oleks nahhaalsust rohkem vaja ainult.4-4-2 süsteemis mängides eelistaksin näha kokku mängimas Ahjupera ja Zenjovi.

      Kommentaar


        #48
        Ja Londakust ei saa aru.15.okt 2008 oli jumal, mis nüüd teil siis tema vastu on?

        Kommentaar


          #49
          Londak on nagu Almunia. Ükskord teeb üleloomuliku esituse .teinekord jällegi täielik jama

          Kommentaar


            #50
            Blue moon viimane Türgi Kohtumine. Kink andis ilusa Diagonaal söödu Ahjuperale ning see oli väravavahiga 1on1 silmitsi poolteist meetrit vahet ning jooksis palliga peaaegu üle otsajoone. Samuti Kaimari ja Ahjupera mäng oli Eeskastis nii sitt ,et tule taevas appi. Mis kasu sellest Ahjuperast on närvi ajab kui kommentaatorid karjuvad Ahjupera saab ilust palli peaga maha kuid löök luhtub ,Ahjupera võtab ilusti palli omaks kuid veeretab selle kogemata üle otsajoone. Kink võib mängida Väga edukalt AMC koha peale. Minu arusaamist mööda tema ikkagi otsib kas äärtelt või keskelt ruumi kahe kaitseliini vahelt ,et kas siis peale lüüa või edukalt tõsta üle kaitseliini.

            Kommentaar


              #51
              Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

              Kommentaar


                #52
                Algselt postitas Stok
                02/09/2011 on 9. veebruar. Õige oleks 9/2/11.

                E: unustasin kiita. Tubli tükk!
                Minu teada on 02/09/2011 ikka 2.September

                Kommentaar


                  #53
                  Algselt postitas Stok
                  02/09/2011 on 9. veebruar. Õige oleks 9/2/11.

                  E: unustasin kiita. Tubli tükk!
                  See on nii ainult Ameerikas ja nad täiesti selgelt eksivad.
                  Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                  Kommentaar


                    #54
                    Juhuks kui keegi soovib minna peale mängu melu kaema siis Estonian Airiga võimalus,pilet 30€ üks ots ainult ehk siis tagasi vaadake ise kudias saate http://www.facebook.com/#!/photo.php...type=1&theater
                    sigpic

                    Kommentaar


                      #55
                      sloveenial on seda võitu hädasti vaja, kasvõi sellepärast et minna serbia mängule hea emotsiooniga ning kindlustada enda seisu edasipääsemise nimel. eesti on mänginud hästi sõprusmängudes, aga kui meid ka tõsiselt võetakse, pole viiki ega võitu tulnud. va serbia mäng, aga see oli erand siiski nende aastate jooksul. kuigi ka mulle meeldib rüütli eesti koondise mõistes atraktviivne jalgpall, on ka tulemus tähtis, mida pole. või oleme jälle 5 ja varasemate aastate taguses punktis, kus viik ega võit polegi tähtis, vaid ainult see, et häbisse ei jäädaks...? Kogemustega paneme ära? seda samuti ei usu, kuna oleme ju tihti näinud ka eesti koondise tasemel, et nö kogenematud mehed on kordi näljasemad kui needsamad nö kogenud mehed. arvan, et sloveenia läheb 3:0 ette ja alles siis lastakse jalg sirgu, mille tagajärjel võiks ka meil paar võimalust tekkida ning loodetavasti vähemalt üks lüüakse ära. loodan südamest muidugi koledat 0:0 viiki
                      Jalgpallifänniks ei saada

                      Kommentaar


                        #56
                        Ahjupera võiks selkast lahti saada ja värava lüüa.Mina loodan ikka vähemalt ühte väravat ja võitu.

                        Kommentaar


                          #57
                          Algselt postitas Henri19 Vaata postitust
                          sloveenial on seda võitu hädasti vaja, kasvõi sellepärast et minna serbia mängule hea emotsiooniga ning kindlustada enda seisu edasipääsemise nimel. eesti on mänginud hästi sõprusmängudes, aga kui meid ka tõsiselt võetakse, pole viiki ega võitu tulnud. va serbia mäng, aga see oli erand siiski nende aastate jooksul. kuigi ka mulle meeldib rüütli eesti koondise mõistes atraktviivne jalgpall, on ka tulemus tähtis, mida pole. või oleme jälle 5 ja varasemate aastate taguses punktis, kus viik ega võit polegi tähtis, vaid ainult see, et häbisse ei jäädaks...? Kogemustega paneme ära? seda samuti ei usu, kuna oleme ju tihti näinud ka eesti koondise tasemel, et nö kogenematud mehed on kordi näljasemad kui needsamad nö kogenud mehed. arvan, et sloveenia läheb 3:0 ette ja alles siis lastakse jalg sirgu, mille tagajärjel võiks ka meil paar võimalust tekkida ning loodetavasti vähemalt üks lüüakse ära. loodan südamest muidugi koledat 0:0 viiki
                          Mina loodan südamest nelja asja peale:
                          - et sinimustad mängivad sama pingevabalt nagu kodus Belgia vastu, kui oldi üsna sarnases seisus ehk edasipääsulootused minetanuna
                          - et Piiroja emotsioon headest uudistest (üleminek) panevad selle raudvara ka lõppude lõpuks ometigi taasliikuma
                          - et Teniste emotsioon headest uudistest (üleminek) panevad selle noore poisi VEEL kiiremini ja rajumalt liigutama
                          - et lõpuks ometi taas kokku saanud duo Dimitrijev-Kostja jällenägemisrõõmust ja koosmängulustist ja Kostja headest uudistest (üleminek) näitavad, et Eesti jalgpall äi põle surnd veel

                          Kommentaar


                            #58
                            Eesti läheb Sloveenia vastu 4-5-1 taktikaga. Väravas Pareiko, kaitses Klavan, Piiroja, Rähn, Jääger, poolkaitses Kruglov, Vunk, Dmitrijev, Teniste, Vassiljev, ründaja Zenjov.

                            Kommentaar


                              #59
                              Pareiko

                              Enar Jääger, Taavi Rähn, Raio Piiroja, Ragnar Klavan.

                              Taijo Teniste, Martin Vunk, Aleksandr Dmirijev, Dmitri Kruglov
                              Konstantin Vassiljev

                              Sergei Zenjov

                              Midagi sellist siis Rüütli poolt. http://sport.postimees.ee/549430/ruu...-algkoosseisu/

                              Kommentaar


                                #60
                                Hea meel ,et eesti rünnakauid Saag ja Ahjupera sinna ette rikkuma ei lähe.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X