320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sloveenia - Eesti ( 02.09 20.45 ŠRC Stožice staadion, Ljubljana)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #76
    0:4 on ju Eestile super tulemus.Ise ka loodaks seda et lööme vastasele 4 ja nemad meile 0
    sigpic

    Kommentaar


      #77
      kas keegi etv-st streami ei taha teha? välismaal olles ei saa mängu netist vaadata ja kole sant oleks seda sloveeni keeles teha. ennem kuulaks puhtatõulise jalkatäku kaljuveri kommentaare.
      How does Freddy Kruger wipe his butt?

      Kommentaar


        #78
        kui keegi kirjutab et ta eelistab kaljuveeri kommentaari millelegi muule siis ei saa olla kahtepidist mõistmist - tegemist on täieliku idioodiga

        Kommentaar


          #79
          Algselt postitas eits Vaata postitust
          kui keegi kirjutab et ta eelistab kaljuveeri kommentaari millelegi muule siis ei saa olla kahtepidist mõistmist - tegemist on täieliku idioodiga
          wow. jumal õnnistagu sind.
          How does Freddy Kruger wipe his butt?

          Kommentaar


            #80
            see polnud solvanguna mõeldud. see oli lihtsalt fakti konstateering.

            Kommentaar


              #81
              Algselt postitas eits Vaata postitust
              see polnud solvanguna mõeldud. see oli lihtsalt fakti konstateering.
              Miks ma peaks eelistama mingit võõrkeelset möla eesti keelele olgugi, et see pole alati kõige asjalikum? Pluss saan näha intervjuusi ning võib-olla kuuleb ka midagi huvitavat telgitagustest. Kui sa tõesti arvad, et sloveeni keeles on põnevam vaadata, siis võin öelda et antud juhul on tegemist on täieliku idioodiga. See polnud absoluutselt mõeldud solvanguna. Lihtsalt konstateerin fakti.

              Keegi striimi ei, ja?
              How does Freddy Kruger wipe his butt?

              Kommentaar


                #82
                Oh sind ajuhiiglast küll. Muideks "ja" on sidesõna.

                Kommentaar


                  #83
                  Algselt postitas eits Vaata postitust
                  Oh sind ajuhiiglast küll. Muideks "ja" on sidesõna.
                  see oligi kõik, mis suutsid öelda? Mina ja ajuhiiglane, palju õnne. ja?
                  How does Freddy Kruger wipe his butt?

                  Kommentaar


                    #84
                    Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
                    Keegi striimi ei, ja?
                    Kas see ei toimi? http://sport.err.ee/jalgpall/ca48f37...0-388f627c8106

                    Kommentaar


                      #85
                      Ok, ma rohkem ei noki. Parem anna streami mille saaks ETV pildile helitaustaks panna. Olgu see kasvõi sloveeniakeelne.

                      Kommentaar


                        #86
                        see ei toimi välismaal. või noh ei peaks vähemalt. eks kohe saab teada.

                        palun:
                        How does Freddy Kruger wipe his butt?

                        Kommentaar


                          #87
                          Õnneks on Kristjan Ojang seekord kommenteerimas. Tema vähemalt ei häiri. Täitsa ok.

                          Kommentaar


                            #88
                            Roosaelevandi lingi alt mul ei õnnestu pilti ette manada ilma, et ma mõne kihlveokontori kliendina sisse ei logiks. Araabia sunnismaistele selline teguviis kombekas ega soovitav ei ole. Nii et ma tänaks ette ja taha, kui keegi veel mõne streami lingi siia manaks. Üldtuntumate lehtede omadel tundub kõigil olevat see asukohariigi kontrol peal.
                            Jube Tige Kala

                            Kommentaar


                              #89
                              1:0 ilus penalti Vassiljevilt vasakusse nurka. Suva mis tulemus jääb ,Eesti koondise ees müts maha värava lõime ära.

                              Kommentaar


                                #90
                                Miq sa pead teine kord uudiste ajal ETV streami vaatama hakkama, siis millegi pärast saad edasi vaadata. Kui korra kinni paned, siis rohkem ei saa. Järgmiseks korraks. Lingiga ma vist ei saa praegu aidata.


                                edit: proovi spordiuudiste ajal löögile saada.
                                How does Freddy Kruger wipe his butt?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X