320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See Ruomori tõmbas endale küll vee omale peale selle mölaga. Minu silmis vähemalt. Äkki keegi seletaks mulle selle Tecera Divisioni mõne sõnaga lahti. Kuidas sealt Segunda B-sse saab? Seal Teceras nii sitaks klubisid ju.

    Kommentaar


      Algselt postitas andre26 Vaata postitust
      Hispaani 4. liiga = eesti meistriliiga? tugevam/nõrgem? keegi targem võiks komenteerida.
      Kliima on soojem, vastaste tase on ühtlasem ja ei pea hooaja jooksul vastastega 4xläbi mängima!
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Esmapilgul ikka väga suur pettumus. Pole isegi 4. liigas oma grupis tippmeeskond, tegemist täieliku külasatsiga. Ma ei ole kindel, kas see täisprofessionaalne meeskondki on.

        Kommentaar


          Algselt postitas budu Vaata postitust
          Kliima on soojem
          ok , seda tahtsingi teada. Asju pakkima nüüd.

          Kommentaar


            Algselt postitas bubbles Vaata postitust
            See Ruomori tõmbas endale küll vee omale peale selle mölaga. Minu silmis vähemalt. Äkki keegi seletaks mulle selle Tecera Divisioni mõne sõnaga lahti. Kuidas sealt Segunda B-sse saab? Seal Teceras nii sitaks klubisid ju.
            Võtjad saavad otse edasi! teistel mingid play-offi värk. hetkel ollakse siis esimesest kohast 3 punkti kaugusel
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Seal peab mingi konks olema, eks? Äkki on Alcobendas mingi klubi farmklubi? Muidu oleks ikka väga kummaline.

              Kommentaar


                Kõigil olid ootused laes. Loogiline, et enamus pettunud on. Tuleb loota, et hakkab seal liigas kõmmutama väravaid ja liigub aste tugevamasse klubisse
                Ruomori, paluks sinu kommentaari kah..

                Kommentaar


                  Samas liigas (küll teises grupis) palliva Joel Indermitte sõnul on Tercera tase Eesti omast pisut kõrgem (täispikk intervjuu siin). Selge see, et meeste tasemel debüteerimiseks on koht korralik. Kuna leping ongi ju vaid pool aastat, ei näe ma liialt põhjust muretsemiseks.
                  Newton Heath 1878

                  Kommentaar


                    Hetkel on jah suht kahtlane see värk. milleks oli vaja hullult varjata,et kuhugi 4ndasse liigasse läheb mängima.
                    Võib olla tõesti on see klubi kellegi farm?
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                      Samas liigas (küll teises grupis) palliva Joel Indermitte sõnul on Tercera tase Eesti omast pisut kõrgem (täispikk intervjuu siin). Selge see, et meeste tasemel debüteerimiseks on koht korralik. Kuna leping ongi ju vaid pool aastat, ei näe ma liialt põhjust muretsemiseks.
                      Oot, et üks djüüd läheb Erasmusega Hispaaniasse ja saab lampi samasse liigasse, kuhu Eesti jalgpalli päästjaks peetav (noh, fännide arvates) Liivak?

                      Kommentaar


                        Täielik fail. Indermittega ühele tasemele...

                        Kommentaar


                          Algselt postitas budu Vaata postitust
                          Võtjad saavad otse edasi! teistel mingid play-offi värk. hetkel ollakse siis esimesest kohast 3 punkti kaugusel
                          Ei ole nii. Esimesed neli saavad igast grupist PO-sse ja siis selle PO võitja pääseb järgmisele tasandile.

                          Kommentaar


                            Mulle meenub miskipärast see film Mustad Teemantid. Et miski taoline keskkond on seal ja tase jne
                            olgem kristlased, vabandused on esitatud

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zaz Vaata postitust
                              Mulle meenub miskipärast see film Mustad Teemantid. Et miski taoline keskkond on seal ja tase jne
                              Tekkisid just samad mõtted.

                              Kommentaar


                                Sõitsid koos agendiga Madridi. Agent ütles rongijaamas, et tuleb kohe tagasi, ärgu Liivak kuhugi mingu....vot siis....

                                Kommentaar

                                Working...
                                X