320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Frank Liivak (Sligo Rovers, Iirimaa)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Felipe Vaata postitust
    kui ta seal hooaja lopuni regulaarselt ja edukalt toksib siis saab kyll.
    A. Hea ja tuntud akadeemia, laenud väiksematesse klubidesse võimalusega seal ennast tõestada, side tugeva klubiga säilib.

    B. Pool aastat mudaliigas toksimist ja pime usk, et seejärel mõni suurem klubi tuleb ja pooleaastase tundmatu külasatsi kogemusega vabaagendile head lepingut pakub.

    Kommentaar


      Rumori jutt on alati väga kahtlane. Arvestage sellega.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tom K Vaata postitust
        B. Pool aastat mudaliigas toksimist ja pime usk, et seejärel mõni suurem klubi tuleb ja pooleaastase tundmatu külasatsi kogemusega vabaagendile head lepingut pakub.
        Sa Liivaku enda juttu ja siin eelnevaid postitusi ka üldse lugesid või läheb niisama puusalt?
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas Jaan95 Vaata postitust
          Rumori jutt on alati väga kahtlane. Arvestage sellega.
          No shit, Sherlock. 'Rumori' tähendabki pm kuulujuttu, mitte kinnitatud fakti ja juba toimunut. Vaadake kui palju mitte-realiseerunud ülemineku- jms uudiseid näiteks Briti meedia pidevalt vahendab.

          Kommentaar


            Algselt postitas rauulo Vaata postitust
            Noh, mitte just esimest korda ei tule välja, et Rumori info on täielik jama ja möga. Liivak siirdub pooleks aastaks hoopis Tercera Divisoni. Täpsem info, põhjused ja muu lähima paarikümne minuti jooksul.
            Õigel hetkel seletame kõik ära.
            Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
            Premium Liiga Clubs News
            Facebook
            Twitter

            Kommentaar


              Järgmine mäng siis pühapäeval Parlaga. Nad asuvad 14ndal tabelireal seal grupis. Ei tea las sellest liigast vahel mingit pilti ka näidatakse? Tundub vist kahtlane?

              Kommentaar


                Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                Ei tea las sellest liigast vahel mingit pilti ka näidatakse?
                360 klubi, 180 mängu igas voorus... hea, kui mingid kirjalikud mängu kokkuvõttedki ilmuvad.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rumori di Spogliatoio Vaata postitust
                  Õigel hetkel seletame kõik ära.
                  Liivak kinnitas konkreetselt, et ei tema ega agendid pole kellegagi rääkinud. Su sõnad on väärtusetud, Angelo.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                    Liivak kinnitas konkreetselt, et ei tema ega agendid pole kellegagi rääkinud. Su sõnad on väärtusetud, Angelo.
                    mina oma allikat ei avalda, aga Liivaku/ või tema agendi (esialgne) plaan oli Segunda B. ja mina oma allikat usun 100%. Raul ja Ivar, saage oma "Rumori kompleksist" üle

                    Kommentaar


                      Miks sa oma allikat ei avalda?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                        Liivak kinnitas konkreetselt, et ei tema ega agendid pole kellegagi rääkinud. Su sõnad on väärtusetud, Angelo.
                        "Klubi nimi on Alcobendas Sport," avaldas Liivak. "See jutt, mis vahepeal välja tuli, ei vasta tõele. Minu poolt pole keegi meediaga rääkinud."

                        Kui see väide sinu poolt nii kindel on, siis miks sa seda artiklisse ei pannud? Ilmselgelt Liivak ei peagi teadma kellega ta agent suhtleb või on suhelnud.

                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Miks sa oma allikat ei avalda?
                        Aga miks ta peaks?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ivar5lepik Vaata postitust
                          Liivak kinnitas konkreetselt, et ei tema ega agendid pole kellegagi rääkinud. Su sõnad on väärtusetud, Angelo.
                          Rumori ametlik avaldus (ENG)
                          ''Minu poolt pole keegi meediaga rääkinud." Frank Liivak
                          Kinnitame meie poolt et oleme Giorgio Timpani'ga mitu korda rääginud, isegi täna.
                          Õigel ajal, nagu juba mainitud, seletame mis täpselt toimus.
                          Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                          Premium Liiga Clubs News
                          Facebook
                          Twitter

                          Kommentaar


                            Rumori oskab vast juba itaalia keelt halvasi ja ei mõistnud agenti.

                            Kommentaar


                              Mina olen küll pettunud klubi valiku üle. Kuid samas jättis see soccerneti intervjuu mulje, et kõik kontrolli all. Eks näha ole, kuidas tal minema hakkab seal. Loodetavasti suvel siis leiab omale vähe vingema klubi.
                              Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                              Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                              Kommentaar


                                Loogiline samm. Tal on vaja klubi, kus oleks 100% algkoosseisu koht kindel. Sellisel tasemel on see kriteerium ka täidetud. Siit saab edasi vaid paremaks minna, kuna mehel peaks nii palju klassi ikka olema, et seal läbi ei põle.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X