320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Mark Shvets

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Mark Shvets\'

    Eestimees, kust sul see statistika ehk millisele allikale sa \"ennast toetad\"? Ma ei sea midagi kahtluse alla, vaid küsin sellepärast, et ma ise tunnen ka suurt huvi Eesti koondise statistika vastu, aga pole leidnud seni kindlat, veatut allikat.
    poborsky@jalgpallihaigla.ee

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Mark Shvets\'

      Algselt postitas Poborsky


      Eestimees, kust sul see statistika ehk millisele allikale sa \"ennast toetad\"? Ma ei sea midagi kahtluse alla, vaid küsin sellepärast, et ma ise tunnen ka suurt huvi Eesti koondise statistika vastu, aga pole leidnud seni kindlat, veatut allikat.
      ma olen teinud Eesti MV mängijate statistika 1992-2005....allikad on eks ikka protokollid ja muud materjalid mis olen saanud vastavte inimeste käest kes tegelevad sellega igapäev loomulikult...peale igat hooaega tehti kokkuvõte kes kui palju mängis ja värvaid lõi ja siis ma tegin 92-05 kokkuvõtte..mul on olemas statistka iga hooaj akohta eraldi...

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Mark Shvets\'

        Kas sul koondise mängude statistika ka on koos mängitud minutite, väravalööjate, varumeeste, koondises olnutega, mängudega A-koondises jm? Mul oleks väga vaja, kuna kõik ei püsi enam ammugi meeles.
        poborsky@jalgpallihaigla.ee

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Mark Shvets\'

          Algselt postitas Poborsky


          Kas sul koondise mängude statistika ka on koos mängitud minutite, väravalööjate, varumeeste, koondises olnutega, mängudega A-koondises jm? Mul oleks väga vaja, kuna kõik ei püsi enam ammugi meeles.
          jah...mul on olmas kõik klubide logod ka isegi vmv-tln90 nikol kalev pärnu jk tartu igased lahedad klubid mis olid 90ndatel

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Mark Shvets\'

            Palun kirjuta enda e-mail!
            poborsky@jalgpallihaigla.ee

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Mark Shvets\'

              Algselt postitas Poborsky


              Palun kirjuta enda e-mail!
              vaata oma PM

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Mark Shvets\'

                Venemaa meistrivõistluste 1. divisjoni kohtumises võõrustas endise Eesti koondislase Mark Švetši koduklubi Habarovski SKA-Energia eile Mahhatškala Anži klubi ja võitis 2:1 (1:1). Švets vahetati mängu 30. minutil ja kuus minutit hiljem teenis ta kollase kaardi.

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Mark Shvets\'

                  Kolmapäeval oli Shvets 2:0 võidumängus Astrahani Volgar-Gazpromi vastu juba põhis, mängis 86 minutit ja andis resultatiivse söödu.
                  Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                  Kommentaar


                    SKA-Energia on sel nädalal pidanud kaks kohtumist, mõlemad võõrsil ja Mark Shvets on mõlemas mängus algusest lõpuni mänginud. Neljapäeval alistati Kaliningradi Baltika 2:0 ja täna kaotati 1:2 Nizhni Novgorodi Spartakile.
                    Tabelis on SKA kuues.
                    Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                    Kommentaar


                      Mark Shvetsi koduklubi alistas kodus 2:0 Novosibirski klubi Sibir, meie mees sekkus vahetusest mängu 28. minutil. Kusjuures mängu algus ei meeldinud SKA peatreenerile absoluutselt ning ta vahetas esimese pooltunni mööudes välja koguni kolm mängijat. Tabelis kerkis SKA Energia koha võrra viiendaks.
                      Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                      Kommentaar


                        SKA võitis täna Krasnojarski Metallurgi 2:1, Mark Shvets tegi kaasa terve mängu.
                        Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                        Kommentaar


                          Saad sa postidada siia lingi, kust sa jälgid Venemaa esiliiga tulemusi.
                          Algselt postitas budulojus
                          kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                          Kommentaar


                            Habarovski klubi kaotas võõrsil 1:2 Uralile, Shvets tuli vahetusest platsile 37. minutil.

                            Algselt postitas ALECOQQ Vaata postitust
                            Saad sa postidada siia lingi, kust sa jälgid Venemaa esiliiga tulemusi.
                            Россия Первый дивизион 2006 (Футбол). Турнирная таблица и статистика на Спорт-Экспресс

                            Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                            Kommentaar


                              Peale paari pingilveedetud mängu sai Mark Shvets eile Kubani vastu taas veidi mänguaega, tulles vahetusest platsile 76. minutil. Vaatamata kaotusele jätkab SKA Energia tabelis viiendal kohal.
                              Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                              Kommentaar


                                SKA Energia võitis viimases voorus Voronezhi Fakelit 3:0, Shvets mänguaega ei saanud. Lõplik tabelikoht on viies, mis on Habarovski klubi läbi aegade parim tulemus.
                                Kas sinu kommipood on ikka küllalt autentne?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X