320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ah,lõpetaks selle nõmeda kohviubade pealet ennustamise siin ära nüüd. piiroja on nagu ta on, omad vead ja head. nagu ikka. praegu pole küll mitte mingit põhjust (peale selle, et osad on pettunud isiklikult selle peale et mees norra jäi, milles temal suurt teha polnudki, ei tahetud kuskilt ju seda raha maksata) paguneid rebima hakata.peace out!

    Kommentaar


      Piiroja on oma parimad karjääripäevad ära veetnud, nüüd ei ole enam kuskile tõusta, on ainult langeda..... Ja mina isiklikult loodan, et Rüütli ikkagi Eesti A-koondise koosseisus mingeid suuremaid muudatusi tegema hakkab ennem valikmänge, muidu tulevad samad tulemused...

      Tuleks mõelda, mis on meil siis valesti, et poisid ei saa omavahel palli korralikult söödetud, ning oma liigades väravaid kõmmutav Kink ei suuda näiteks eesti koondise eest mitte midagi peale ühe pealelöögi?

      Ründeliini lootused on juba noortel (Zenjov, Saag) äkki peaks hakkama kaitsesse ka ikkagi Noori vaatama....

      Kusjuures ei ole ka võimatu, et Aksalu eesti esiväravavahiks upitatakse, et ikka inglismaale midagi näidata oleks...

      Igaljuhul arvan mina, et see Piiroja Eesti koondise parim mängija ja mitme eelneva aasta parim värk on puhas meediamull, et ikka huvi tekitada Inglismaal...

      Eks ikka jäi silma, kui Rootsi liigasty sai sellise tunnustuse, ning Eestiski mitme aasta parim...

      Arvake, mis arvate, aga mina olen valmis värskenduseks koondises.!

      Edit: Iseenesest tärgatas mõte, et meie eesliinides olevad pallurid, kes koondises täismänge teevad ei saa ju enamus palju mänguaega. Ollakse ju suuresti vahetusmehed, või siis Viikmäe-Vosko duett.... Äkki on viga hoopis eesliinis, tagaliin ei suuda ka ju terve mäng vastu pidada?

      SRY OFFTOPICU EEST.

      Kommentaar


        keda sa sinna värskendad kullamees? kes see kaitsja sul on? oh oh oh

        Kommentaar


          kuule sa chelski ajad sellist iba suust välja ,et paha hakkab. Kui vana sa oled? pakun veel ,et sa oled venelane..

          Kommentaar


            appi appi mis inimesed siin foorumis käivad.......... halb hakkab vaikselt... isegi Piksenool tõuseb siin intelligendina esile....

            vaadake mingid lehed tagasi, seal ka minu seisukoht. asi on selles, et kapteni puhul ei loe ta saavutused jms, vaid see milline ta inimesena on ja millist mõju ta ülejäänud mängijate hulgas omab - ehk kas ta on autoriteet või mitte.

            vincentile, esimene kollane oli mingi loll viga kastist u. meeter väljaspool. juhtusin sel hetkel just striimi nägema. ent mulle tundus, et see oli ikka väga väga pehmelt antud kollane. kordust kahjuks ei näinud (näidatud). üldiselt jättis kohtuniku vile, nii palju kui striimi pilti nägin (hakkis teine tihti), väga tugeva koduvile maigu...

            Kommentaar


              ma ei saa aru mis teema nyyd selle piirojaga käib siin??? k6ik on j6le targad mehed arvamaks, kes sobib kapteniks ja kes mitte...praegusel hetkel on see Piiroja ja järelikult nii peabki see olema.

              Kommentaar


                Algselt postitas Chelski Vaata postitust
                Ei Fredrikstad on talle paras koht, lihtsalt rohkemaks ei ole ta võimeline. Loe ikka jutt enne läbi kui vastama kiirustad. Ja läbi aegade parimat ehk Operit mingil põhjusel koondisesse ei kutsuta. Samuti sai Piiroja Eesti pairmaks mängijaks kaks aastat tagasi kui ta karikafinaalis kaks väravat lõi - mis järsku kaalus üle Operi läbi aegade edukaima hooaja Rodas. See olukord kordus eelmisel aastal kui oli kutte, kes selle rohkem ära teenisid. Krt jälgi mängu, võtke prillid eest ja ärge uskuge kogu paska mis meediast tuleb. Nagu ütlesin, tööd Raio rapsib teha, ei vaidle. Overrated - absoluutselt.
                Kuule jobu...ma ei saa aru mida see Rajo sulle teinud on???? Sinust 6hkab nagu juba ´midagi isikliku. Sina oled nyyd kyll väga vale mees arvama , kes millekski v6imeline on ja kes ei ole. Kui sul on Piirojaga mingi kana kitkuda siis räägi konkreetselt temaga, mitte ära lahmi siin foorumis. T6siselt närrvi oled ajanud juba oma lollide järeldustega, mille oled teinud kahe s6pruskohtumise näol!

                Kommentaar


                  Algselt postitas metssiga Vaata postitust
                  keda sa sinna värskendad kullamees? kes see kaitsja sul on? oh oh oh
                  Mina prooviks Morozovi harjutada a-koondisega.... Korra vahetusest sekkudes jättis küll hea maigu, ning tuleb mõelda sellele, et kui valikmängud EM-il läbi, on jälle aastakesed möödas, ega Piiroja Nooremaks ei jää... Ma ei väida, et Piiroja koondisest välja, aga vähemasti sõprusmängudes ja vahetustes võiks kasutada noori kaitsjaid, kelle najale tuleks ehitada meie järgmise mm-tsükkli koondis....

                  EM-valikmängud on ideaalne koolitus noortele, eriti kui on teada, et Eesti edasi ei saa...

                  Saana aru, et antud juhul oli Morozovil niigi mäng U-21 eest...

                  Kapteni kohalt arvan ikkagi, et kaptenipaela on väärt ikkagi mehed, kes mängivad paremates klubides kui on Norra 1. liiga klubi. Näiteks antud hetkel on kindlasti selleks Pareiko (juhul kui ikka jätkab peale suve eesti nr 1 väravavahina) või vassiljev (kui keskväljamootor ja mänguvedaja, kes saab ka pidevat mänguaega omades kindlat kohta põhimeeskonnas).

                  Piiroja on tubli lammutaja ja kaitsetala, aga nagu mõni teinegi arvan ma, et kapten võiks olla mees, kes peab kasutama rohkem ajusid mängus, ning teada on, et kõige rohkem peab kasutama ajusid mängujuht (meil selleks Vassiljev).

                  Piirojal tuleks hakata juba endale asendajat vaikselt koolitama...

                  Edit: Viga parandatud see on hommikune uni

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                    Asi pole teises arvamuses, aga argumenteerimises. Kes on sinu meelest parem valik? Kust sa võtad, et Piiroja ainult valitud seltskonnaga suhtleb?

                    Viimase aja muredes põhjuste osas olen PraSiga igati ühel nõul. Inglismaale ainult kehaehitusega ei saa. Vaja on ka ajusid.
                    viimasel ajal John Terry just ajudega ei hiilga

                    Kommentaar


                      hoopis uus dimensioon- valime kapteniks mehe, kellel on au mängida kõige kõvemas klubis? Teeme ikka nii, et kapteni paneb paika treener tõenäoliselt koos meeskonnaga, siis nii ongi...

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        viimasel ajal John Terry just ajudega ei hiilga
                        A ega ta ei ole enam kapten ka sellepärast
                        Algselt postitas alehis
                        "Iga inimene, kes käib Eestis klubijalkat vaatamas staadionil, ongi ultra. Terve mõistusega inimene nii sittades tingimustes jalgpalli vaatama ei läheks."
                        Soccernet.ee foorumi külastajate arvates parim uustulnuk 2010!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Piksenool Vaata postitust
                          A ega ta ei ole enam kapten ka sellepärast
                          Nii teemegi siis, kui Piiroja näiteks Kruglovi naist suksutab, võtame talt kaptenipaela ära. Kõik on rahul nüüd?

                          Kommentaar


                            Kõigil on elus sitemaid hetki ja paremaid hetki. Mina temasse usku kaotanud ei ole ning kapteniks on ta siiski parim hetkel.
                            Kõik, kes Piiroja maha tegid, tulge Horvaatia mängu vaatama, veame kihla, et seal ta punast ei saa. Peace

                            Kommentaar


                              Piiroja on ikka normaalne vend.. Lööb rohkem väravaid Eestile kui Eesti ründajad. On jah nende punastega veidi liiale läind viimasel ajal, aga eks ikka juhtub Kapteniks peab ta kohe kindlasti jääma..

                              Kommentaar


                                Algselt postitas martn26 Vaata postitust
                                Kapteni kohalt arvan ikkagi, et kaptenipaela on väärt ikkagi mehed, kes mängivad paremates klubides kui on Norra 1. liiga klubi. Näiteks antud hetkel on kindlasti selleks Pareiko (juhul kui ikka jätkab peale suve eesti nr 1 väravavahina) või vassiljev (kui keskväljamootor ja mänguvedaja, kes saab ka pidevat mänguaega omades kindlat kohta põhimeeskonnas).

                                Piiroja on tubli lammutaja ja kaitsetala, aga nagu mõni teinegi arvan ma, et kapten võiks olla mees, kes peab kasutama rohkem ajusid mängus, ning teada on, et kõige rohkem peab kasutama ajusid mängujuht (meil selleks Vassiljev).
                                Mis see klubi siia puutub, kui kvaliteedilt ning oskustelt on hetkel tegemist Eesti tasemel ühe parima mängumehega?
                                Ja see ajude jutt on ka täiesti absurd. Mis kuradi alusel sa hakkad seda mõõtma? Las EJL koostab äkki kõigile potensiaalsetele koondisekandidaatidele IQ testid ning selle alusel määrame seljuhul ka kaptenistaatuse?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X