320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Raio Piiroja (114/8)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Koondise musta nimekirja kupatada...ennekuulmatu k2itumine!

    Kommentaar


      Ega täpselt ei saa aru, kes niisama ironiseerib ja kelle õrna fairplayhinge on Piiroja tõsiselt riivanud. Viimased pole tõenäoliselt jalgpalliga eriti tuttavad.

      Kommentaar


        Enesekontrollita kodanikke on alati natuke piinlik ja vastik vaadata. A natuke naljakas ka - eriti sel hetkel, kus Piiroja justkui kakelda tahaks ja see teine kutt teda kinni hoiab (00:23-00:28) - täiesti geniaalne rahvateatriversioon Ervin Abelist "Noores Pensionäris".

        Kommentaar


          Algselt postitas jethro Vaata postitust
          Ega täpselt ei saa aru, kes niisama ironiseerib ja kelle õrna fairplayhinge on Piiroja tõsiselt riivanud. Viimased pole tõenäoliselt jalgpalliga eriti tuttavad.
          Ma saan veel sellest aru, et mängijatele midagi soigus ja võimles, kuid näidata musklit vastase fännidele ikka päris õige teguviis pole.

          Kommentaar


            Algselt postitas PraS Vaata postitust
            Ma saan veel sellest aru, et mängijatele midagi soigus ja võimles, kuid näidata musklit vastase fännidele ikka päris õige teguviis pole.
            õige või mitte, aga eesti liigas selle eest kaarti küll ei anta ja ehk on see tal veel poisipõlvest küljes? seega suht mõttetu kollane teine ja kokkuvõttes punane kohtuniku poolt.
            pommitaja

            Kommentaar


              Piiroja sellisel käitumisel pole küll õigustust, aga naeruväärsed on kommentaarid nagu nüüd peaks mingi tühise Norra sõprusmängu pärast Piirojalt Eesti koondise kaptenipaela ära võtma.

              Need, kes siin Pareikot kapteniks soovivad... . Eesti-Brasiilia sõprusmängu järel oli siin küllalt kommentaare, kus leiti, et Pareiko tõmblemine ja ägestumine nii mõneski olukorras polnud õigustatud. Risti lüüa!! Tuleriidale!!
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                Miks võtta Piirojalt kaptenipael? Ühe tähtsusetu sõprusmängu pärast kuskil Norras? Koondises on Raio kindel liider ja imelik oleks, kui keegi muu oleks hetkel kapten.
                tripeldan.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Shermann Vaata postitust
                  Miks võtta Piirojalt kaptenipael? Ühe tähtsusetu sõprusmängu pärast kuskil Norras? Koondises on Raio kindel liider ja imelik oleks, kui keegi muu oleks hetkel kapten.
                  quadrupeldan

                  Kommentaar


                    Piirojal on hoopis kuri skeem...
                    Märatseb veel paar mängu ja visatakse meeskonnast välja. Ja ongi vaba-agent ja saab uut klubi otsida..

                    Kommentaar


                      Ma oleks lihtsalt fännidega kaklema läinud .. debiilikud need :S

                      Kommentaar


                        Tuleb tunnistada, et olen selles kaptenipaela äravõtmise diskussioonis ka teatud leheküljed tagasi üsna provokatiivne olnud. Kui seni olen Piirojale ette heitnud väljaspool pallimuru toimuvat, siis nüüd tulistan ka teise argumendi välja. 09.09.2009 82. minut, Meridas, valitseva Euroopa meistri Hispaania vastu. Piiroja pidurdab ja Cazorla lööb 2:0. Vaatan mängu, sõbrad on külas. Mõneldane vaikus. Ja siis ma plahvtan, taon telekapulti vastu diivani äärt ning irooniline märkus on järgmine: "Sa mängid Hispaaniaga ja pidurdad. Kuradi kapten, eeskujuks kõigile".

                        Kommentaar


                          Algselt postitas magicm Vaata postitust
                          Tuleb tunnistada, et olen selles kaptenipaela äravõtmise diskussioonis ka teatud leheküljed tagasi üsna provokatiivne olnud. Kui seni olen Piirojale ette heitnud väljaspool pallimuru toimuvat, siis nüüd tulistan ka teise argumendi välja. 09.09.2009 82. minut, Meridas, valitseva Euroopa meistri Hispaania vastu. Piiroja pidurdab ja Cazorla lööb 2:0. Vaatan mängu, sõbrad on külas. Mõneldane vaikus. Ja siis ma plahvtan, taon telekapulti vastu diivani äärt ning irooniline märkus on järgmine: "Sa mängid Hispaaniaga ja pidurdad. Kuradi kapten, eeskujuks kõigile".
                          oled kaineks saanud?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                            oled kaineks saanud?
                            Nüüd neilisid küll ära. Vähemalt enda meelest.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas magicm Vaata postitust
                              Nüüd neilisid küll ära. Vähemalt enda meelest.
                              Kui sa ei suuda oma mõtet kümneaastasele selgeks teha, ei saa sa sellest ise lõpuni aru.

                              Ei saanud ka mina aru, mida sa tegelikult öelda tahtsid.
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                Mõte võis olla selles, et kas alates sellest hetkest hakkas Piiroja karjäär lõplikult kraavi kiskuma. Kuigi tegemist on alles 30-aastase mängijaga ja keskkaitsja kohta liigvara maha kandma hakata, on mees üsna sügaval augus, kuid loodame, et rabeleb sellest tugevamana välja ja annab kiibitsejatele (k.a mina) veel korraliku ninanipsu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X