320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Silver Vaata postitust
    Tema ego ja arvamus iseendast on olnud alati paar kraadi kõrgemad kui tegelik tase. Ei üllata, pole minu jaoks kunagi erilist sümpaatiat tekitanud..

    Vahel tuleb anda ka mitte ainult võtta.
    Üpris õiged mõtted. Küllap tuleb ta siia ka ilma superklubi tekkimiseta. Eks ta jääb ikka vanaks ka, kuigi on muidugi endiselt päris heal tasemel, vähemalt Levadia jaoks. Jee

    Kommentaar


      Nu hakkab nädal läbi saama,aga täielik vaikus
      Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
      Ott Järvela

      Kommentaar


        Algselt postitas budu Vaata postitust
        Nu hakkab nädal läbi saama,aga täielik vaikus
        Ei ole täielik vaikus, aga midagi konkreetset tal seni rääkida ei ole. Üldse ei välistaks, et läheb täpselt nagu Volgasse siirdudes, kui aken läks kinni ja järgmisel päeval oli leping ametlik. Vanust juba on, samas vabaagent - annab klubidele võimaluse veel need mõned päevad oodata.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Keegi Sergei klubiotsingutest midagi teab? Aserbadziaan, Poola, Kasahstan, Venemaa?

          Kommentaar


            Noh, eestimehed ja kõik need teised agendid, kes meil siin foorumis on, teenige nüüd palk välja. Enam-vähem üks kuu veel jäänud.

            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              21. mai 2008, Moskva, Venemaa, Meistrite liiga finaal Londoni Chelsea – Manchester United. Chelsea kapten John Terry asetab penaltiseerias oma meeskonna viienda lööjana palli paika. Seis on 4:4 ning kui Terry lööks nahkkera sisse, kroonitaks Euroopa parimaks klubimeeskonnaks Chelsea. Aga ta eksib ning järgmiste löökidega võtab ihaldatud karika hoopis United.

              Tundub, et Aafrikasse läinud.

              Kommentaar


                Võib vast öelda, et mehe koondisekarjäär on nüüd ametlikult läbi.
                The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                Kommentaar


                  Lahkumismäng talle vast ikka korraldatakse.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas keenjus250 Vaata postitust
                    Lahkumismäng talle vast ikka korraldatakse.
                    Ainult 100+ mestele, tema seda pole. Aga mine tea, ehk kutsutakse viisakuse pärast mõnele sõprusmängule. Kui ta nüüd muidugi karjääri ka lõpetad, siis pole sinnagi millegi pealt kutsuda.
                    BVB - Vaprus

                    Kommentaar


                      Algselt postitas elx Vaata postitust
                      Ainult 100+ mestele, tema seda pole. Aga mine tea, ehk kutsutakse viisakuse pärast mõnele sõprusmängule. Kui ta nüüd muidugi karjääri ka lõpetad, siis pole sinnagi millegi pealt kutsuda.
                      Mingit tunnustust ta oma teenete tõttu kahtlemata vääriks. Ideaalne oleks lahkumismäng; kui see pole võimalik, siis ehk mõeldakse midagi muud välja.

                      Kommentaar


                        Mingit tunnustust ta ei vaja. Korralikud rohud perearstilt on talle vaja sebida.
                        Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Malfoy Vaata postitust
                          Mingit tunnustust ta ei vaja. Korralikud rohud perearstilt on talle vaja sebida.
                          Miks siis kohe nii?

                          Kommentaar


                            mu arust on pareiko kahtlemata väärt tunnustamist. seisnud nii mitmeski olulises mängus postidevahel, teinud seal enamasti ainult häid ja väga häid mänge. kurb, et see asi nii läks nüüd.kuidagi palju on viimasel ajal neid konflikte meil koonidse ümber

                            Kommentaar


                              See ei ole konflikt kui treener otsustab ühte mängijat mitte valida kuna arvab, et ta pole piisavalt hea.
                              www.playmaker.ee

                              Kommentaar


                                Minu meelest võttis Pareiko ise selle asja päris tabavalt kokku jutu lõpuks: «Eks karjääri lõpetamine ongi alati raske. Kahe kuu pärast ilmselt on tunded vaibunud ja lähen tänan Pehrssonit tehtud töö eest. Austus jääb ikka alles.»

                                Emotsionaalne nagu ta on, reageeris ka nüüd sel moel. Iseasi, kas peaks nii avalikult, aga see vahetu käitumine on ka tema moodi ja mulle isiklikult see meeldib, et mees jääb iseendaks. Ei maksa selle peale omakorda asja üle dramatiseerida, minu meelest.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X