320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    korraldage hääletus.

    a) lahkumismäng
    b) tähistamine koondisemängu algul
    c) nothing
    Seisan üksi mere ääres
    jalas kollased sandaalid
    valged, merevahust sääred
    hüüan: "Elagu skandaalid!"

    Kommentaar


      C ja nothing.

      Kommentaar


        d) mõttetu off-topic
        I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

        Kommentaar


          Martini tldr


          Kuna Wilt Chamberlain, Charles Barkley ja Michael Jordan ei saanud endale ilutulestikku karjääri viimase mängu ajal, siis taipohh kui keegi otsustab Lebrunni auks paar raketti taevasse lasta.

          Eesti jalgpalli ajaloos oli viimane EM valiksari vast suurim saavutus ning Praeiko oli üheks võtmemängijaks. Fännina, kes ei ole kuigi palju staadionile sattunud, sooviksin tulla ja avaldada talle viimases mängus austust.

          Oleks Konsta praegu loobunud, siis marta arvatavasti valaks pükstesse kogunud pisaraid siiamaani välja.

          p.s. minu viimane mäng statal oli Operi ärasaatmine. Tulin Tartust sellepärast kohale, et anda viimane aplaus kõige eest. Päris tõsiselt. Muidu on täiesti pohhui ja interlull on kõige tüütavaim aeg.

          p.s. 2 Jalgpalli populaarsus ei ole ole tulenev sellest, et mingi full häkker oma peas mõtleb mingeid süsteeme välja. Ma arvan, et enamus sõpru tahab nüüd, olukorras kus (ja teades, et) Pareikot enam kunagi ei näe, ühe korra veel näha, et teda maksimaalselt hinnata!

          Kommentaar


            Tänast vaadates loodan, et ta seda viimast mängu koondises ei saa....

            Kommentaar


              ETV vahendusel jäi see punane arusaamatuks. Keegi seletaks?
              Lambi trygimine ju.
              Last edited by Delfino; 31.10.15, 14:01. Põhjus: E

              Kommentaar


                Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                ETV vahendusel jäi see punane arusaamatuks. Keegi seletaks?
                Lambi trygimine ju.
                Nurgalöögi lahtimängimise hetkel läks ja virutas Frolovile.

                Kommentaar


                  Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                  Nurgalöögi lahtimängimise hetkel läks ja virutas Frolovile.
                  Jep. ETV suutis seda olukorda ainult ühe korra näidata. Ülejäänud korrad näidati kordusest juba jätkuolukorda, mis antud kaarti ei puudutanud.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
                    Nurgalöögi lahtimängimise hetkel läks ja virutas Frolovile.
                    No ma ei ole selles löögis sugugi kindel. Absoluutselt mitte keegi peale Frischeri ei reageerinud olukorras. Mitte ükski mängija ega Tohver. Isegi Frolovilt ei mingit reageeringut selles olukorras. Reeglina tõestab see, et olukord on reeglite piires ning minu meelest reageeris Frischer üle. Pareiko lükkas viiekastis Frolovi, et omale ruumi teha, aga mina seal lööki igatahes ei näe ja seda kinnitab ka Frolovi käitumine olukorras.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
                      No ma ei ole selles löögis sugugi kindel. Absoluutselt mitte keegi peale Frischeri ei reageerinud olukorras. Mitte ükski mängija ega Tohver. Isegi Frolovilt ei mingit reageeringut selles olukorras. Reeglina tõestab see, et olukord on reeglite piires ning minu meelest reageeris Frischer üle. Pareiko lükkas viiekastis Frolovi, et omale ruumi teha, aga mina seal lööki igatahes ei näe ja seda kinnitab ka Frolovi käitumine olukorras.
                      Esimene liigutus võis tal tõesti olla ruumi tegemiseks, kuid teine järellöök Frolovi suunas oli selgelt juba kavatsetud rünnak. Kui isegi kontakti sellel järellöögil ei olnud, siis kollane kaart olukorra eest ja eemaldatud oleks ta siiski.

                      Kommentaar


                        Ütleme ausalt suht kergelt antud kaardid siiski.Antonovi kukutamine oli siiski rohkem pennu.

                        Kommentaar


                          Mina oleks selle kaardi andmata jätnud, aga arvestades kui üleskeeratud Pareiko kogu esimese poolaja oli, oleks ta tõenäoliselt nagunii varem või hiljem duši alla saadetud. Milleks tal seda üldse vaja oli, ei tea.
                          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                          Kommentaar


                            Pareiko oli närvis juba enne saatuslikke intsidente. Mängu algul juba pahandas kohtunikega. Ilmselt karjääri lõpp on mehel närvid krussi keeranud.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas MNa Vaata postitust
                              Ilmselt karjääri lõpp on mehel närvid krussi keeranud.
                              Ma arvan, et seda ilmestab päris hästi fakt, et Pareiko läks veel hiljem korduvalt asjaosalistele ja ka kõrvalistele kallale. Ja lõppude-lõpuks, mille eest? Täiesti arusaamatuks jääb, miks oli vaja pärast kaardi saamist väljakul Frolov'iga möliseda ja hiljem veel siseeruumides "molli" kütta. Ja mis värk tal Orglaga tekkis, nagu kust kuradi kohast? Täiesti selge mõistusega inimesel ikka niisama niimoodi silme eest mustaks ei tõmbaks. Tagantjärele mõeldes olid need liigutused kastis Frolov suunas üldse arusaamatult ebavajalikud, umbes nagu "see vend, kes siin ees seisab, ajab ikka sitaks närvi, tõmban lõuksi".

                              Kommentaar


                                "Tulin sisse, ta ootas mind ja karjus minu peale, mina ei saanud aru, mille pärast," tõdes Frolov Soccernet.ee-le. "Tuli minu poole, peaga pani väikese kõksu mulle kulmu piirkonda. Midagi hullu ei olnud, aga pihta sain küll."
                                Flora ja Levadia derbimängus eemaldatud Sergei Pareiko oli oma punase kaardi järel püha viha täis ning ründas riietusruumide ees ka Andre Frolovi.
                                Seisan üksi mere ääres
                                jalas kollased sandaalid
                                valged, merevahust sääred
                                hüüan: "Elagu skandaalid!"

                                Kommentaar

                                Working...
                                X