320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    Ja kui nüüd uuel nädalal klubi juurest veel koondise juurde ka tuleb...
    Tundub et hakkavad lahku minema teed Tomi meeskonnaga
    uue lepingupakkumise Tomilt sai,kui allakirjutanud pole, siis on suht loogiline,et pingile jääb.

    Kommentaar


      Samas õigesti teeb, et alla ei kirjuta. Pareiko on praegu hinnas mees ning ma usun, et talle tehakse parem pakkumine kui Tom. Pealegi meeskond võib langeda esiliigasse, mis kindlasti ei saa olla Pareikole meeltmööda olla. Vanus vaikselt tuleb peale aga mõned aastad saab veel kõige kõrgemal tasemel mängida, miks mitte isegi Inglismaal.

      Kommentaar


        Algselt postitas Jaak Vaata postitust
        uue lepingupakkumise Tomilt sai,kui allakirjutanud pole, siis on suht loogiline,et pingile jääb.
        Kus siin loogika on? Pigem on klubipoolne jonnakus selline suhtumine, muidugi pole Tom esimene klubi kes nii teeb.
        Kui sul on töölepingu lõppemiseni 2 nädalat ega siis tööandja sul lepingu mittepikendamise tõttu koju ei käse jääda ma eeldan.

        Edit: ja minu mõte postituse mõte oligi selles et ma oleksin pigem selle poolt et Pareiko sealt lahkuks, pakkumiseta ta vaevalt et jääb, aastaid veel jagub ja hetkel on parimad käsil.

        Kommentaar


          Mina ka sellisest "loogikast" aru ei saa. Mees ju saab palka klubilt endiselt kuni lepingulõppemiseni ja on valmis klubi aitama. See on lihtsalt klubipoolne solvumine nagu seda siin Maarjamaalgi nähtud.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Postimees väidab, et kõik on korras.

            "Eesti koondise fännidel ei maksa siiski häirekella lüüa, kuna Tomi klubi on teatanud, et hooaja viimastes mängudes soovitakse anda mänguaega teisele väravavahile."

            Eesti jalgpallikoondise väravavaht Sergei Pareiko istus varumeeste pingil, kui tema koduklubi Tomski Tom viigistas kodus Vladikavkazi Alaniaga 1:1.

            Kommentaar


              Glasgow Celtic tunneb Pareiko vastu elavat huvi

              Eesti jalgpallikoondise väravavahi Sergei Pareiko vastu tunneb elavat huvi Šotimaa suurklubi Glasgow Celtic.

              Kommentaar


                Kui ta sinna klubisse peaks sattuma, siis kui suure tõenäosusega ta algkoosseisu mees oleks?

                Kommentaar


                  No juhul kui Õhtuleht ikka pani sõna sõnalt Välja sõnad kirja siis ikka üsna suur tõenäosus on selleks.

                  "Celtici väravavahtide treener Stevie Woods vaatles 67 väravavahti, kellest keegi ei kõlvanud kuniks sai pakutud Pareikot. Celtici peatreener Neil Lennon on otsuse langetanud ja tahab Pareikost alates jaanuarist oma esinumbri teha ning selle soovi ka juhtkonnale esitanud," rääkis Marko Välja, kelle abiga on varem Inglismaale siirdunud Mihkel Aksalu (Sheffield United) ja Tarmo Kink (Middlesbrough).

                  Esinumber talvel on naasmas oma koduklubisse Newcastel united ja hetke teine valik on ka lahkumas..
                  Ela ja tunne, et elad
                  see on kõige lihtsam
                  filosoofia, mis toimib
                  sule silmad ära vaata
                  tagasi, hinga sügavalt ja
                  hüppa üle iseenda varju
                  tule koos minuga.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Iceman Vaata postitust
                    Esinumber talvel on naasmas oma koduklubisse Newcastel united ja hetke teine valik on ka lahkumas..
                    Kui ma ei teaks, et sa töötad hesburgeris, arvanuks ma, et eesti keele filoloogi ametikohta saab osta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                      Kui ma ei teaks, et sa töötad hesburgeris, arvanuks ma, et eesti keele filoloogi ametikohta saab osta.
                      hämmastav, et guugli tränsleitõr suudab isegi huumorit nõnda kvaliteetselt ümber tõlkida...madis seda tehnika sajandit võtku, ma ütlen!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Teiresias Vaata postitust
                        Kui ma ei teaks, et sa töötad hesburgeris, arvanuks ma, et eesti keele filoloogi ametikohta saab osta.
                        Nahui on vaja jalgpallitopikus hakata lihtsalt niisama plõksima, kui teemasse midagi öelda ei ole? Sai parem? Said lahti? Tore, pühi klaviatuur puhtaks nüüd ja mine võta kommi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                          Nahui on vaja jalgpallitopikus hakata lihtsalt niisama plõksima, kui teemasse midagi öelda ei ole? Sai parem? Said lahti? Tore, pühi klaviatuur puhtaks nüüd ja mine võta kommi.
                          Anatoomiline rahvapärane nimetus (ehk rahvakeeli vandesõna)! Kas tõesti ei suuda inimene isegi kirjakeeles loobuda lihtrahvalikest peldikusõnadest ja formuleerida lauseid eesti keeles? Sai parem? Said lahti? Tore, pühi nüüd klaviatuur puhtaks ja mine õpi eesti keelt. Iga Eestlane võiks ikka suuta eesti keeles korralikult rääkida ja kirjutada.

                          Rääkides aga Pareikost (kes vaatamata rahvuslikust kuuluvusest suudab eesti keelt oluliselt paremin rääkida, kui suur hulk "tõelisi" kätt lehvitavaid ja lõugavaid eestlasi, nahui), siis igasugune keskkonnavahetus tuleb kasuks ja aitab Eesti jalgpalli laiemas maailmas tutvustada.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                            Anatoomiline rahvapärane nimetus (ehk rahvakeeli vandesõna)! Kas tõesti ei suuda inimene isegi kirjakeeles loobuda lihtrahvalikest peldikusõnadest ja formuleerida lauseid eesti keeles? Sai parem? Said lahti? Tore, pühi nüüd klaviatuur puhtaks ja mine õpi eesti keelt. Iga Eestlane võiks ikka suuta eesti keeles korralikult rääkida ja kirjutada.

                            Rääkides aga Pareikost (kes vaatamata rahvuslikust kuuluvusest suudab eesti keelt oluliselt paremin rääkida, kui suur hulk "tõelisi" kätt lehvitavaid ja lõugavaid eestlasi, nahui), siis igasugune keskkonnavahetus tuleb kasuks ja aitab Eesti jalgpalli laiemas maailmas tutvustada.
                            Hea sõber, kui sul peaks olema soovi minuga ortograafia alal konsulteerida, idiomaatilisi probleeme lahendada või laensõnade / keelerisustamise üle arutleda, siis oled teretulnud seda tegema, aga mõnes teises teemas. Ühtlasi kutsun üles eesti keelt ka tegudes mitte vaid sõnades austama ning jääma siiski truuks rahvuste väikese algustähega kirjutamise reeglile. Jätkame nüüd teemaga, milleks on, meenutame, Sergei Pareiko, mitte mingite isiklike "hesburgeri komplekside" väljaelamine või filoloogiline möödatargutamine.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Hea sõber, kui sul peaks olema soovi minuga ortograafia alal konsulteerida, idiomaatilisi probleeme lahendada või laensõnade / keelerisustamise üle arutleda, siis oled teretulnud seda tegema, aga mõnes teises teemas. Ühtlasi kutsun üles eesti keelt ka tegudes mitte vaid sõnades austama ning jääma siiski truuks rahvuste väikese algustähega kirjutamise reeglile. Jätkame nüüd teemaga, milleks on, meenutame, Sergei Pareiko, mitte mingite isiklike "hesburgeri komplekside" väljaelamine või filoloogiline möödatargutamine.
                              Algselt postitas markofkin Vaata postitust
                              Nahui on vaja jalgpallitopikus hakata lihtsalt niisama plõksima, kui teemasse midagi öelda ei ole? Sai parem? Said lahti? Tore, pühi klaviatuur puhtaks nüüd ja mine võta kommi.

                              eks kõik teevad omad järeldused...



                              topicusse ka : eks need Pareiko parimad aastad hakkavad kätte ka jõudma, oleks tõesti aeg kuskilt Venemaa oblastist minema saada lõpuks

                              Kommentaar


                                Annaks jumal. Teatan ametlikult, et hakkaksin igapäevaseks Shoti liiga jälgijaks kui Pareiko Celticu esiväravavahiks saaks.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X