320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Fail.

    1010101
    Hello! I´m mentaly ill.

    Kommentaar


      Vabandage minu küünilisus ja saatke mind nii mitu korda p**se kui tahate, aga see on ju alati niimoodi Eesti jalgpallurite üleminekutega. Alguses kiidetakse meest taevani, tuleb oma klubist ära, võtab sihi otse maailma tippu ja siis lõpuks tuleb välja, et keegi ei tahagi teda ja jääb samasse klubisse või siirdub siis hoopistükis nõrgemasse. Kui Pareiko maandub tõesti Venemaa esiliigas, siis ma ei taha mõeldagi, mis Kostjast saab. Ja minumeelest on Pareikol praegu suht viimane võimalus saada korralikku klubisse. Vaevalt, et keegi tahaks endale 37-38 aastase väravavahi osta (no kui just tõesti mingi ulmeline vigastuskriis väravavahtide seas pole).

      Kommentaar


        Mis siin ikka parastada, vaatasin pealiskaudselt statistika üle ja tundub, et Eesti jalgpalluritest on kõrgemale klubitasandile siirdudes jätkuvalt pidevalt mänguaega saamas vaid Lindpere ja Klavan. Londaku kohta on seda veel vara otsustada, kuidas tal minema hakkab.

        Aga Kingi ja Jäägeri üleminekud tugevamasse klubisse on kahtlased, rääkimata Aksalu ja Zahovaiko üleminekutest otse tugevasse klubisse.

        Kommentaar


          Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
          Kui Pareiko maandub tõesti Venemaa esiliigas, siis ma ei taha mõeldagi, mis Kostjast saab.
          Hehh-hehh, mõtlesin just enne stsenaariumi peale, mille järgi Vassiljev suvel Sloveenia esiliigasse siirdub. Siis oleks kuldne koondise kolmik oma karjääri tippaastatel sarnase kavala lükke teinud.
          I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

          Kommentaar


            ma ei saa aru, miks te ruigate ise tagamaid teadmata? Asi ei ole selles, kas klubi tahab või ei taha, vaid määravaks faktoriks on ikka lepingutingimused (ning palk). Kui esiliiga meeskonnas makstakse paremini kui Pareiko eelmises klubis, siis miks mitte. Mehel on normaalne sissetulek, saab kindlat mängupraktikat ning koondises on ka koht lunastatud.

            Ükskõik, kuidas see saaga tema jaoks lõppeks. Peamine, et töötuks ei jääks ning koondise jaoks olemas oleks, kui vaja.

            Kommentaar


              Algselt postitas sziczinche Vaata postitust

              Ükskõik, kuidas see saaga tema jaoks lõppeks. Peamine, et töötuks ei jääks ning koondise jaoks olemas oleks, kui vaja.
              Londak Türgi kõrgliigas ja Pareiko Venemaa esiliigas - pole sugugi kindel, et esikinda koha säilitaks. Mängutempo, kogemused jms sel perioodil oleks ulmelise vahega kindlasti.

              Kommentaar


                Algselt postitas sziczinche Vaata postitust
                ma ei saa aru, miks te ruigate ise tagamaid teadmata? Asi ei ole selles, kas klubi tahab või ei taha, vaid määravaks faktoriks on ikka lepingutingimused (ning palk). Kui esiliiga meeskonnas makstakse paremini kui Pareiko eelmises klubis, siis miks mitte. Mehel on normaalne sissetulek, saab kindlat mängupraktikat ning koondises on ka koht lunastatud.

                Ükskõik, kuidas see saaga tema jaoks lõppeks. Peamine, et töötuks ei jääks ning koondise jaoks olemas oleks, kui vaja.
                Algselt postitas Bobik Vaata postitust
                Londak Türgi kõrgliigas ja Pareiko Venemaa esiliigas - pole sugugi kindel, et esikinda koha säilitaks. Mängutempo, kogemused jms sel perioodil oleks ulmelise vahega kindlasti.
                Ma ei rääkinud esikinda kohast hetkel.

                Kommentaar


                  sa ei peagi rääkima, see oleks ju ilmselgelt halb, kui Pareiko peaks loovutama esikinda koha..
                  fuck noh, loodan ikka, et ta Venemaa esiliigasse ei läheks..

                  Kommentaar


                    lindpere võiks appi tõtata ja red bullsigi ta sebida/soovitada, kuigi too imelik mustanahaline on seal on fanbase'iga.. teeb igasugu imeasju ikka. korralik väravavaht ta pole.

                    aga tõsiselt rääkides, on see katastroof.. nagu WTF!!!!!!

                    Kommentaar


                      Muiudgi NYRB, et siis oleks kaks mängijat kes enma koondist ei abista.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas peters Vaata postitust
                        Mis siin ikka parastada, vaatasin pealiskaudselt statistika üle ja tundub, et Eesti jalgpalluritest on kõrgemale klubitasandile siirdudes jätkuvalt pidevalt mänguaega saamas vaid Lindpere ja Klavan. Londaku kohta on seda veel vara otsustada, kuidas tal minema hakkab.

                        Aga Kingi ja Jäägeri üleminekud tugevamasse klubisse on kahtlased, rääkimata Aksalu ja Zahovaiko üleminekutest otse tugevasse klubisse.
                        No muidu kõigega nõus, aga "kõrgem klubitasand" on selline suhteline mõiste. Minu jaoks jääks loetellu kahjuks ainult Klavan...

                        Kommentaar


                          Ettenutmine.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            No kui Sa artikli läbi loeks, siis saaksid aru, et see on ülimalt tõenäoline.
                            Ma saan aru kui oleks mingi spekulatsioon, aga ta ise ütles, et rohkem mingeid reaalseid variante polegi praegu. Ei anna just alust optimismiks.

                            Kommentaar


                              Vaevalt, et tal ainult see variant alles on. Pigem ei taha lihtsalt teistest rääkida.

                              Kommentaar


                                See oleks siis Pareiko karjääri jooksul küll esimene kord kui ei taha rääkida.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X