320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Sergei Pareiko (65/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pikemalt ei hakka peatuma sellel, et mis kaart pidanuks välkuma, mis eelnes või mis ei eelnenud tõukamisele jne. Kuigi Sergei reageeris selgelt üle, ei tee see olematuks tema panust ja eelnevaid mänge, nii koondise- kui ka klubitasandil, mis on pakkunud omajagu emotsioone.

    Selle asemel, et maapõhja kiruda inimest, võiks lihtsalt tõdeda, et läks nii nagu läks, pole head ilma halvata. Ei lõppenud karjäär kõige ilusamas toonis, aga ärge mitte üritagegi öelda, et te ise pole kunagi millegi pärast üle reageerinud ja pärast seda kahetsenud. Sergei vääriks igal juhul veel viimast mängu koondise eest ja siiralt loodan, et ta selle ka saab.

    Kommentaar


      Algselt postitas chac Vaata postitust
      angelo, sa keskendud umbes täpselt ühele episoodile mängus.

      aga sa vaata suurt pilti. mis toimus kasvõi sellessamas mängus enne seda. kollane kaart pareikole, kommenteeri seda ka. ja olukorda veidi enne punast kaarti kus p. käis suht lambiolukorras kohtunikule midagi seletamas. või mis toimus pärast kaardi andmist. p. seletamine froloviga platsil, ja ootamine kuskil vahekäigus, et saaks kaamerate eest varjus vasta kulmu anda - anna hinnang tervikule, mitte ühele episoodile. võtaks need olukorrad kõik läbi. kas see poleks objektiivsem?
      Kaard tuli selliks episoodiks. Muidugi terve pilt võime näha (enne episood, mitte pärast) ja kindlasti Sergei flirtis oma väljasaatmine. Sama ajal tean väga hästi see kohtuniku mentaliteet siin, pole ime et igal tasemel nad käituvad enamasti sama moodi. Kohtunik peaks olema usaldusväärne (authoritative) mitte autoritaarne (authoritarian). Mängu juhima, mitte mängijatele õppima. Ja tuleb rääkima mängijatega, isegi nende kuumaveristega, mitte lihtsalt mujale vaatada ja ignoreerida, see ajab olukord isegi närvilisem.
      Ma ei tee nälja kui ma ütlen et kui Eesti kohtunikud näeraks rohkem, oleks natukene lihtsam. Tohver on selline platsil, mina olen füürer, sina suu kinni. Ei tööta niimoodi.
      Paljudest allikatest saan kinnitust et temaga platsil räägida on ebameeldiv. Ma võin kujutada ette.

      Kommentaar


        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
        See on mängu hingega sisse elamine ja emotsioon. Täitsa normaalne ju. Kuidas sa aru ei saa?
        F'ora meister, puhka jalga.

        Kommentaar


          Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
          Kaard tuli selliks episoodiks. Muidugi terve pilt võime näha (enne episood, mitte pärast) ja kindlasti Sergei flirtis oma väljasaatmine. Sama ajal tean väga hästi see kohtuniku mentaliteet siin, pole ime et igal tasemel nad käituvad enamasti sama moodi. Kohtunik peaks olema usaldusväärne (authoritative) mitte autoritaarne (authoritarian). Mängu juhima, mitte mängijatele õppima. Ja tuleb rääkima mängijatega, isegi nende kuumaveristega, mitte lihtsalt mujale vaatada ja ignoreerida, see ajab olukord isegi närvilisem.
          Ma ei tee nälja kui ma ütlen et kui Eesti kohtunikud näeraks rohkem, oleks natukene lihtsam. Tohver on selline platsil, mina olen füürer, sina suu kinni. Ei tööta niimoodi.
          Paljudest allikatest saan kinnitust et temaga platsil räägida on ebameeldiv. Ma võin kujutada ette.
          Sellest teemast tänast parimat huumorikildu poleks küll osanud oodata. Kui sa ikka üldse ei tea, millest räägid, siis ära jahvata tühja.
          Newton Heath 1878

          Kommentaar


            kas tõesti mõni tahab tõsimeeli väita et klavan või poom pole olnud südamega mängus sees, sest nendest ei mäleta et nad pidevalt kohtunikke sõimaks ja tõuklenuks väljakul?

            oma agressiivsuse ebanormaalne väljaelamine tuleneb ikka natuke millestki muust, kui "mängus sees olemisest". kogenud psühholoogid suudaks sellest kindlasti täpsemini rääkida, aga see seotud pigem isiklike sisemiste komplekside vms asjaga.


            Iga inimene on erinevalt mängus sees. Pole väitnud ,et Klavan või Poom pole mängus sees, kui nad ei mölise vms. KUID iga inimene on erinev ja sellega tuleks arvestada.
            Eriti nõmedad on need kes Pareiko nüüd maha kannavad, et " on närvihaige ja nii edasi" kui aasta tagasi ülistadi ja öeldi ,et parim goalkeeper meil.

            Kommentaar


              Algselt postitas wiinuks Vaata postitust
              Eriti nõmedad on need kes Pareiko nüüd maha kannavad, et " on närvihaige ja nii edasi" kui aasta tagasi ülistadi ja öeldi ,et parim goalkeeper meil.
              Kuidas need kaks asja lahus olla ei saa? Jah, oli parim väravavaht meil ja on Poomi järel aegade paremuselt teine, kuid üks profisportlane võiks suuta siiski oma närve kontrollida. Natukenegi. Seda käitumist ei saa panna emotsionaalsuse ja kire arvele. Ta pole esimene jalgpallur maailma ajaloos, kes tunneb, et tema vastu tegutseti ebaõiglaselt. Kui kõik selliselt reageerima hakkaks, poleks see enam jalgpall, vaid anarhia platsil.

              Ka Poom oskas vihastada, aga see oli siis ka asja eest. Meenub valikmäng Rootsiga Kadriorus, kus Dahlin lamavale Poomile meelega käe peale astus ja kohtunik ei pannud seda isegi tähele. Ma polnud Poomi kunagi enne nii vihasena näinud. See oli ka põhjendatud, käed on väravavahi leib.
              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

              Kommentaar


                Algselt postitas nurmalna Vaata postitust
                Õhtuleht sai Pareikoga jutule ja ei küsinudki, miks riietusruumis Flora mängijaid ründas? Kuidas seda õigustab jne.
                Et ekslik info ei jääks hüppama, siis Pareiko keeldus pärast laupäevast mängu Kadriorus intervjuust ning ei soovinud seda anda ka esmaspäeval, kui me ta telefoni otsa saime.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Raivo19 Vaata postitust
                  Absoluutselt nõus. Samuti oleks hoiatanud ka Pareikot antud mängus enne esimest kollast kaarti, mitte hakanuks kohe kaardiga vehkima. Umbes nii, et kuule sõbramees, kui sa ei rahune, ma pean sulle varsti kaardi panema.
                  Mul tekib küsimus, et kas sa oled kunagi üldse jalgpalli mänginud? Võinoh, seda küsimust saab laiendada ükskõik, mis alale, kus on kohtunik.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                    Mul tekib küsimus, et kas sa oled kunagi üldse jalgpalli mänginud? Võinoh, seda küsimust saab laiendada ükskõik, mis alale, kus on kohtunik.
                    male?
                    Seisan üksi mere ääres
                    jalas kollased sandaalid
                    valged, merevahust sääred
                    hüüan: "Elagu skandaalid!"

                    Kommentaar


                      Algselt postitas rauulo Vaata postitust
                      Sellest teemast tänast parimat huumorikildu poleks küll osanud oodata. Kui sa ikka üldse ei tea, millest räägid, siis ära jahvata tühja.
                      Ma tean küll mida ma räägin kuna mul pole punane telefon lauas otseliiniga Asulasse.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas fcfloraforever Vaata postitust
                        See on mängu hingega sisse elamine ja emotsioon. Täitsa normaalne ju. Kuidas sa aru ei saa?
                        Nojah, mis oleks jalgpall ilma emotsionideta?
                        Küsime intellektualide käest siin...
                        Fora.jpg

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                          Mul tekib küsimus, et kas sa oled kunagi üldse jalgpalli mänginud? Võinoh, seda küsimust saab laiendada ükskõik, mis alale, kus on kohtunik.
                          Sa võiks siis ju Pareikole sama küsimuse esitada. Ja Rüütlile. Ja Kristalile. Jne...Mul on täitsa pohhui, mis küsimused sul tekivad. Kindlasti olen rohkem, kui sina. Jalgpalli 20a. ja kohtunikega + muid alasid, samuti kohtunikega. Mis siis, tulid ära panema?, Sellega pole vaja ära panna.., ka sulle, kes sa asja sisust aru ei saa ja teemaväliseid küsimusi treid. Mure on, et kohtunik on kunn, tema otsused ainuõiged, diskussiooni ei lasku, jagab kaarte ja keerab mänge persse. Mängulised vead jäävad vilistamata, aga suupruukimise eest jagame kaarte. Täiesti debiilne ju...Kristi Tohver on konkreetselt kehv kohtunik. Ja seda juba aastaid. Viimane kord oli ta nõrk Kalju-Trans, ma vist polegi talt ühtegi korralikku partiid näinud. Hea meel, kui seda ka veel nähakse. Käi mänge vaatamas, näed ka. Rüütli ütles selle kohe välja, et brigaad tahab vist fookuses olla. Ja tõsi ta on.
                          Kapten Trumm

                          Kommentaar


                            Kas angelo humoori sposaato on reaalne isik või mingi multikategelane?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas maisi lapsed Vaata postitust
                              Kas angelo humoori sposaato on reaalne isik või mingi multikategelane?
                              kahjuks täiesti reaalne
                              I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                              Kommentaar


                                See angelo on ammuteada lootusetu juhtum, aga raivo üllatab ka arvamusega, et Tohver on ausa üdini kehv kohtunik, kellel on õnnestunud aastaid seda kõigi eest varjata ja vilistada Eestis ja Euroopas ning nüüd siis selgus tõde: ta on viletsvenda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X