320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rallikas Vaata postitust
    Kui tõesti minek Inglismaale on, siis mul on natuke kahju temast. Inglise stiil minu arvates ei sobi talle. Seal on väga jõuline mäng ja palliga ei lasta ründajatel eriti olla. Kink on jälle selline mängija, kel meeldib väga palju palliga olla.
    +1

    Aga kui ta seal mõnes Premieri koha pärast võitluses olevas klubis põhisse pääseks, poleks küll midagi selle vastu
    Newton Heath 1878

    Kommentaar


      +2 Lisaks tarmol ei ole pea mäng just kõige parem.Loodan,et kohaneb teistsuguse stiiliga ja muutub veelgi mitmekülgsemaks

      Kommentaar


        sõbrad, et olla täpne, siis see mainitud uudisteportaal tsiteeris tglt omakorda ajalehte Kisalföldi. korrigeerisime ERR Spordis ära. Delfi paneb pool tundi hiljem mingit müstikat.

        Link muidu siin:

        Kommentaar


          Poiskad, pole see uue nimega nPower Championship midagi nii õudne koht. Eriti kui on tegu tipus oleva klubiga.

          Miski minus ütleb, et tegu on QPR-iga.

          Või läheb siis Aksalule Sheffieldisse seltsi. Neil on tugevad sidemed Ungari liigaga.

          Põnev, põnev.

          Kommentaar


            Loodame, et saab siis mängida ka ikka. Pakun, et tegu on Cardiff Cityga.

            Kommentaar


              Algselt postitas Blue Moon Vaata postitust
              Pakun, et tegu on Cardiff Cityga.
              Kindlasti mitte.

              Kommentaar


                Algselt postitas Epic Vaata postitust
                Miski minus ütleb, et tegu on QPR-iga.
                see oleks väga spets, siis ma saaks oma QPR'i salli Eesti nr 1 kinkyfännile ränga raha eest maha müüa.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Superluks uudis, lihtsam suurtele silma jääda ja ennast proovile panna. Nüüd tahaks kiiresti klubi ka teada täpsemalt

                  Kommentaar


                    Mõtlesin pikalt, kas informeerin siinset rahvast ja seeläbi ka tibake avalikkust. Ent arvan, et võiksite teada mismoodi kohati üks suuremaid Eesti portaale töötab. Nii infoks, et ma ei taha väita, et nad kogu aeg niimoodi teevad. MMi asjus on nad suurtest uudisportaalidest olnud ehk korralikeimadki. Kõige soliidsem ja parem koostööpartner on olnud mõistagi Soccernet

                    Sisuliselt vargus ja varastatu esitamine enda info pähe.


                    Ungari jalgpalliklubi Györi ETO tegevjuht Tibor Klement teatas, et Eesti jalgpallikoondise ründaja Tarmo Kink on liitumas Inglismaa esiliiga klubiga.


                    Tasub vaadata selle uudis teksti ja mõelda asjaoludele:
                    - Delfi toimetaja viitab Ungari ajalehele Plain, paraku ei ole sellist ajalehte olemas. Küll aga on olemas ajaleht Kisalföld, millele viitas Ungari suurim spordiportaal www.nemzetisport.hu oma uudises. Algselt oli ka sport.err.ee uudises viide nemzetisport.hu peale, mille hiljem asendasime Kisalföldiga
                    - Delfi toimetaja on google tõlkeprogrammiga natuke rappa jooksnud ja sellega ka sport.err.ee artikli varguses haledalt vahele jäänud, sest Kisalföld-i sõnatüve teine pool on ungari keelest inglise keele tõlgituna tõepoolest Plain!!!
                    - Lisaks et Delfi toimetaja fraas:
                    ***"Me oleksime tahtnud küll üleminekuga nädala viivitada, et saaksime
                    enne ära mängida Kasahstani klubiga, kuid mis teha," lisas tegevjuht.*** on täielik väljamõeldis. nemzetisport.hu peatoimetaja Tamás Nagy sõnul ei olnud ungarlastel mingit infot peale Kisalföld paberlehe. Kas Ungari kohalik(!) ajaleht tõepoolest käib Delfi toimetusse ja kas nad tõepoolest said selle kätte just pool tundi hiljem ERR Spordist.
                    - kuidas on võimalik, et Tarmo Kingi koduklubi tegevjuhi suhu on pandud need sõnad, mis tegelikult pärinevad tema üleminekuga seotud isikult ja sport.err.ee uudisest?

                    Keda huvitab võrdlus ja mõtteaine, siis ERR Spordiportaali uudis on siin - http://sport.err.ee/index.php?06111279
                    Ungari link - http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek...-tibor-2036506

                    Kommentaar


                      Kas see oli, et ERR Spordi mainet tõsta ja selle läbi delfit laimata?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissu04 Vaata postitust
                        Kas see oli, et ERR Spordi mainet tõsta ja selle läbi delfit laimata?
                        ma oleks võind ka mitte postitada. infoks, et ka Delfi ise on sarnase sisuga kirja saanud. kus siin laimamine on? ainult faktid ju. liiatigi ma ju veel esimeses lauses kiitsin kah Delfit.

                        eesmärk võiks olla pigem see, et säiliks aus konkurents. küsimus on eetilist laadi.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                          Mõtlesin pikalt, kas informeerin siinset rahvast ja seeläbi ka tibake avalikkust. Ent arvan, et võiksite teada mismoodi kohati üks suuremaid Eesti portaale töötab. Nii infoks, et ma ei taha väita, et nad kogu aeg niimoodi teevad. MMi asjus on nad suurtest uudisportaalidest olnud ehk korralikeimadki. Kõige soliidsem ja parem koostööpartner on olnud mõistagi Soccernet

                          Sisuliselt vargus ja varastatu esitamine enda info pähe.


                          Ungari jalgpalliklubi Györi ETO tegevjuht Tibor Klement teatas, et Eesti jalgpallikoondise ründaja Tarmo Kink on liitumas Inglismaa esiliiga klubiga.


                          Tasub vaadata selle uudis teksti ja mõelda asjaoludele:
                          - Delfi toimetaja viitab Ungari ajalehele Plain, paraku ei ole sellist ajalehte olemas. Küll aga on olemas ajaleht Kisalföld, millele viitas Ungari suurim spordiportaal www.nemzetisport.hu oma uudises. Algselt oli ka sport.err.ee uudises viide nemzetisport.hu peale, mille hiljem asendasime Kisalföldiga
                          - Delfi toimetaja on google tõlkeprogrammiga natuke rappa jooksnud ja sellega ka sport.err.ee artikli varguses haledalt vahele jäänud, sest Kisalföld-i sõnatüve teine pool on ungari keelest inglise keele tõlgituna tõepoolest Plain!!!
                          - Lisaks et Delfi toimetaja fraas:
                          ***"Me oleksime tahtnud küll üleminekuga nädala viivitada, et saaksime
                          enne ära mängida Kasahstani klubiga, kuid mis teha," lisas tegevjuht.*** on täielik väljamõeldis. nemzetisport.hu peatoimetaja Tamás Nagy sõnul ei olnud ungarlastel mingit infot peale Kisalföld paberlehe. Kas Ungari kohalik(!) ajaleht tõepoolest käib Delfi toimetusse ja kas nad tõepoolest said selle kätte just pool tundi hiljem ERR Spordist.
                          - kuidas on võimalik, et Tarmo Kingi koduklubi tegevjuhi suhu on pandud need sõnad, mis tegelikult pärinevad tema üleminekuga seotud isikult ja sport.err.ee uudisest?

                          Keda huvitab võrdlus ja mõtteaine, siis ERR Spordiportaali uudis on siin - http://sport.err.ee/index.php?06111279
                          Ungari link - http://www.nemzetisport.hu/nso_hirek...-tibor-2036506
                          delfi pani kärna oma tõlgete ja tsitaatidega, aga sellest varguse asjast ei saa ma aru. peaks siis kirjutama, et kirjutas Kisalföld, mida vahendas www.nemzetisport.hu, mida vahendas ERR? ikka pannakse ju algne allikas ja kontrollitakse just seda.
                          jokers to the right
                          clowns to the left of me

                          Kommentaar


                            Jasper, võti ongi viitamises. Piisab ka viitamisest ainult Kisalföldile kuigi topeltviitamine isegi korrektsem ja seda ka tehtud. Aga siis ei saa ka väga rohkem kirjutada, kui algtekstis kirjas on, kui mingit oma allikat juures ei ole veel. Antud juhul on nad pannud ka selle Tibori suhu sõnad, mille reaalne sisu oli öeldud ainult ERR Spordis.

                            eks neid väikseid vargusjuhte on ka teiste portaalide poolt varem olnud, kuid antud juhtum on lihtsalt liiga absurdne ja sestap ka välja tõin. ja absurdsust lisab veel seegi, et portaal ei kipu viga tunnistamagi ja parandama. võin ka öelda, et kui ERR mingi pange paneb võib julgelt teada anda, esmalt soovituslikult eraviisiliselt, kui ikka viga ei parandata, siis ka valjemalt. samas mulle ei meenu kordagi, kus ERR poleks korrektselt viidanud või usaldusväärsele allikale toetunud. parandage kui eksin. edasi võiks muidugi mõnes teises teemas jätkata näiteks? muidu Kingi teema arutlust muude asjade üle täis.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Jasper Vaata postitust
                              ikka pannakse ju algne allikas
                              niipalju on meeles, et sina viitad ikka sellele allikale, mida sina kasutasid,
                              (kuigi see v6ib ise mingi kogumik olla, mis vb koosnebki peam. tsitaatidest veel mingitele tarkadele raamatutele)

                              ja kontrollitakse just seda
                              ah ma ei usu, et delfi midagi "kontrollis" ja asjast rohkem teab
                              GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                              GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                              (Seinfeld, The Pitch)

                              Kommentaar


                                Delfi ja ERR pole ju erilised konkurendid, sest üks peaks olema ikkagi riigi rahadega elav ettevõte. Samas viitamine oli loll tõesti ja kui oleksid nad lihtsalt kirjutanud "vahendab ERR", siis oleks ju kõik jee ja ok. Ilmselt oli kirjutajaks mingi noor tegelane või suvine praktikant.

                                Sellega meenub mulle sootuks üks teine portaal, mille nimes on Posti ja mees, kus on kombeks tuimalt Soccerneti artikleid maha viksida. Vahel on viidatud, kui soccernet.ee-le, teinekord lihtsalt soccernet ja mõnikord lihtsalt maha kopeerida. Eelmisel aastal kirjutasin pärast Wisla mängu kaks lugu Soccernetti ja järgmisel päeval tööle minnes nägin, et Postimehe kaks esimest uudist on minu lood soccernetist. Ei mingit viidet, ei mingit lühendust, isegi paar kirjaviga oli samamoodi sisse jäetud. Selle peale saatsin Postimehe "staarspordireportertibile" tööadrelt kirja, et kuule, need on minu lood soccernetti, et palun viita vähemalt Soccernetile.
                                Natukese aja pärast oli viide korrektne, mingit vastust, vabandust vms ei saabunud.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X