320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas err
    Tarmo Kingi siirdumine ühe Inglismaa kõrgliiga asutajaklubi ridadesse...
    ringhääling, mine persse!

    aga kinkivinkile edu sudulinnas! loodetavasti on eestimees varunud ka mõned gaasimaskid.

    Kommentaar


      Isiklikult on ülim heameel, et Kinki üleminek sellesse Inglismaa nurka kattub selliste elavate legendide nagu Titus Bramble ning Sulzeer Jeremiah Campbell (tõenäoliselt) kolimisega samasse piirkonda. Kuidagi sümboolne värk.
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        Loodame, et aasta pärast juba mõnes tõeliselt suures klubis.

        Kommentaar


          Edu!!! Kink & Co tagasi Premmi(Y)
          "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

          Kommentaar


            teeme korraliku viite.

            Tarmo Kingist sai neljaks aastaks Middlesbrough FC mängija!


            Tarmo Kink sõlmis Middlesbrough FC-ga nelja-aastase lepingu. Teisipäeval kohtusid Ungaris, Budapestis Tarmo Kink, Györi ETO president Tibor Klement ja Middlesbrough FC tegevdirektor Keith Lamb ja vormistasid eestlase siirdumise Inglismaale.


            vince või keegi, ehk oleks otsest 2,5 milli allikat? ma komistasin ise undisclosed peale kogu aeg. kunagi tahtis Everton Poomi ma mäletan, a Derby küsis 5 milli. Jäi ära. Siis Derby vajus ära ja oli mingi 2,5 milli jutt Sunderiga, ent mina justkui mäletaks, et see polnd päris see summa mis liikus.

            eston - kus viga on? Premier League on eesti keeles kõrgliiga ja Premier League'i asutaja Boro oli. tõsi, tõlkes ei tule point kõige paremini välja. ERRis üldjuhul kasutatakse eestikeelseid nimesid. Ent see ümbertõlge tõepoolest polnud ehk parim. ja mis gaasimaskidest sa sonid?

            Kommentaar


              Kas maailma ainuke ilma rahata töötav agent Lehiste pidi järjekordselt suu puhtaks pühkima ?

              Kommentaar


                Eestimees on tantsulõvi!

                Kommentaar


                  super, edu tarmole .

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mr.Maximus Vaata postitust
                    Kas maailma ainuke ilma rahata töötav agent Lehiste pidi järjekordselt suu puhtaks pühkima ?
                    eino, sellelt mehelt ka muidugi tasemel töö.
                    You need people who score goals, that's how you win games.

                    Kommentaar


                      meesmuiste:

                      beebs
                      telegraph
                      wiki
                      ja sun
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        suurepärane uudis! ma vahepeal juba kartsin, et ei tule sellest diilist midagi välja, aga õnneks läks sedamoodi. ootame väravaid!

                        Kommentaar


                          täitsa perses!!! ma olen hullumas praegu

                          Vägaväga super uudis.
                          Selline tunne nagu oleks ise praegu lepingu saanud.

                          EDU KINK !!!!!!!!!!!

                          Augusti mängud
                          Sat 7th 15:00 npower Championship Middlesbrough vs Ipswich
                          Sat 14th 15:00 npower Championship Leicester vs Middlesbrough
                          Sun 22nd 13:15 npower Championship Middlesbrough vs Sheff Utd
                          Sat 28th 15:00 npower Championship Barnsley vs Middlesbrough

                          Kommentaar


                            Väljalt muidugi head tööd.

                            Kui Kink ja Aksalu end Esiliigas pildile suudavad mängida, siis hakatakse rohkem Eesti poole ka vaatama... Ning Marko Välja enda aktsiad ka kindlasti tõusevad inglismaa klubide silmis...

                            Vägev-vägev...

                            Mõelge nüüd reaalselt, Esiliigasse ei ostetaks kusagile 1.2m Euro eest pingisoojendajat.

                            Peatreeneri tugev huvi Kinki vastu näitab ikka, mida talt oodatakse..

                            Jääb üle vaid 7. augustit oodata, ning loota, et Kink sulandub kiiresti meeskonda sisse

                            Ise usun ja loodan, et paari järgmise aasta jooksul on ikka võimalus ühel või teisel moel Kinki Premieris mängimas näha!

                            Kommentaar


                              Kui siiski kas me ikka näeme Kinki esimeses mängus ?
                              On ju Eesti koondisel 11 august mäng Fääri Saartega.

                              Kommentaar


                                Mäng on ära ja 8.august lendab siia.
                                Parem georg otsas kui Paul keres.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X