320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Palju õnne siis Tarmole!

    Hõbepalli võitis Tarmo Kingi tabamus Serbia vastu


    Seal siis ka video ja intekas Tarmoga ja kõik Eesti koondise möödunud aasta väravad

    Kommentaar


      Kink on jah varumeheks taandunud ning mida paremini Boro mängima hakkab, seda vähem ta ilmselt mänguaega saab. Seega peab kvalitatiivne muutus temast endast tulema ning trennis teistest parem olema. Jaanuaris ilmselt lähevad osad mängijad borost ära ja tulevad uued asemele. Ei tea kuidas see Kingi positsioonile mõjuda võiks. Elame näeme.

      Homme aga juba uus mäng 15:00 (UK) Middlesbrough v Norwich City

      Boro huvilistele veel niipalju, et hetkel võimalik Boro+ kasutajaks registreerida 1,99 £ eest (1 kuu, edasi vist 4 £ kuu). Boro+ kaudu saab näha intervjuusid mängijatega, match highlight'id, raadio stream mängu ajal jms.

      Kommentaar


        Kink 17.00 algavas mängus Norwich City vastu algkoosseisus: http://soccernet.espn.go.com/gamecas...=ENG.2&cc=5739

        Kommentaar


          Loodan, et ta täna näitab milleks ta võimeline on.
          JK Liverpool Pub

          Kommentaar


            Kas mingisugustki telepilti sellest pole võimalik välja võluda?

            Kommentaar


              Minu teada mitte. Raadio linke peaks olema küll. Ise kuulan Boro+ kaudu, aga see peaks ka töötama: http://www.ustream.tv/channel/daveyms-live-radio

              Kommentaar


                oh kõva kink on väljakul

                Kommentaar


                  http://veetle.com/index.php/channel/view#4d1ab37b80722 see koht räägib siin kõikidest mängudest,kahjuks mänge ei näita
                  Madridista

                  Kommentaar


                    Sain niimodi aru, et Kink pani enamjaolt si-ta

                    Kommentaar


                      Njaa, kommentaatorite jutu järgi on peamiseks probleemiks valed otsused ...

                      Kommentaar


                        Arvata et mees eksib kui pole saand mängupraktikat, küll teinepoolaeg parandab ennast, ma vähemalt loodan!!
                        Paide,Paide, Väravat on vaja!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Maku59 Vaata postitust
                          Arvata et mees eksib kui pole saand mängupraktikat, küll teinepoolaeg parandab ennast, ma vähemalt loodan!!
                          jah, kui välja ei vahetata.

                          Kommentaar


                            nu loodame, et ei nad seda ei tee

                            Kommentaar


                              Ma usun et kui vahetus tuleb siis alles mingi 70nda minuti kandis, tavaliselt on see tema sisse/välja vahetus toimunud.
                              Paide,Paide, Väravat on vaja!!

                              Kommentaar


                                Kink on putsad ära vahetanud ju siis oli selles probleem..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X