320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jep.

    #üliigavtööpäev

    Kommentaar


      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Algselt postitas KaImO Vaata postitust
        Boro aegadest sai tihtipeale loetud kommentaare nagu "pole taset" jne. Kuid kui tal taset ei oleks siis kuidas on võimalik, et ta on kutsutud testimisele Seria A-sse ja ootel on veel Ligue 1, Ligue 2 ja Eredivisie? Järelikult peab tal ikkagi mingi tase olema kui ta sellistes kohtades testimisel käib. Isiklikult loodaks väga, et ta Catania juures lepingu teeniks..... põhjus põhjalikumalt Seria A-d jälgima hakata .
        Õige jutt !

        Kommentaar


          Algselt postitas seenemaias Vaata postitust
          Jah, seda kõike on siin rääkinud mitmed ja sellele on ka vastu argumenteeritud. Võtsid Kinki-põlgurite retoorika kenasti kokku ja lisasid sellele mõned omapoolsed hapud kõnekaunistused ("tahab olla ründejumal", "pööritab silmi ja hoiab pead kinni", "kus saakski olla staar, sest see talle ju sobib") ... ja siis veel selle alatasa väärkasutust leidva MOTT (Mida Oligi Tarvis Tõestada) [WTF?]. Äkki just selline lahmiv ja mitte kuigi kõrgele laubale viitav stiil polegi mind seni Kinki laitjaid tõsiselt võtma sundinud.
          Sorry kui mul kusagil midagi vahele on jäänud, aga ma tahaks näha, kes ja kui veenvalt on ümber lükanud argumendi, et Kink ei tee piisavalt kaitsetööd, et kusagil tippliigas läbi murda.
          Ma olen seda siin ja ilmselt ka mujal korranud - ei ole 100% nii, et kõik mehed peavad kogu hingest kaitsesse tagasi töötama. Näiteks Robben Bayernis ei tee seda. Aga siin on vahe- 72 mänguga on tema tootnud 60 resultatiivsuspunkti (summeerides väravad ja väravasöödud). Ühesõnaga- selleks, et mingis osas võiksid vabamalt võtta, pead mingis teises osas ülikõva vend olema. Sorry, aga mina pole veendunud, et Kink suudab kasvõi iga kahe mängu jooksul keskmiselt anda väravasöödu või lüüa värava Serie A-s... lihtsalt ei ole.

          Ma ei ole mingi Kingi põlgur, kunagi isegi telekast vaatasin ja olin pöördes. Eks võib-olla staadionil mängude vaatamine on ka minu arvamust muutnud, kui enne tegi Kink mõlemal poolajal kaks stepoverit, mida Eesti operaatorid siis iga nurga alt 3x näitasid, tundus tema panus mängu suurem, kui see reaalselt oli.

          Ja oota, keegi käis siin välja argumendi, et kui ta oleks nõrk mees, siis miks teda nii toredatesse klubidesse testimisele on kutsutud ? Ma küsiks vastu, et kui ta nii hirmkõva mees oli, miks ta siis Boros sageli isegi pingile ei pääsenud, platsileseaamisest rääkimata ?

          Kommentaar


            Tundub, et Catania rong on läinud...... edasi Prantsusmaale?

            Kommentaar


              Ärge väga neid agentide jutte ka uskuga. Need kirevad ju ikka ja alati seda, mida nemad teinud on. Mängija ei pea alati mitte midagi asjast teadma.

              Kommentaar


                Sellisel juhul ei saa me ka sinu juttu uskuda

                Kommentaar


                  Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
                  Sellisel juhul ei saa me ka sinu juttu uskuda
                  kuidas need omavahel seotud on? aga alati võib ju fooliumimütsi pähe panna ja mitte kedagi uskuda

                  Kommentaar


                    Algselt postitas dnb Vaata postitust
                    kuidas need omavahel seotud on? aga alati võib ju fooliumimütsi pähe panna ja mitte kedagi uskuda
                    Väga hästi pandi nüüd ära!
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Kui te põhjapanevaid avaldusi teete, siis võiks viite allikale ka panna. Mille põhjal järeldate, et Catana rong on läinud? See, et päev tiksus täis?

                      Kommentaar


                        Vaata ta kasutaja nime, ehk saad naljast aru, pikkade juhtmetega inimene

                        Kommentaar


                          Algselt postitas kabanoss Vaata postitust
                          Vaata ta kasutaja nime, ehk saad naljast aru, pikkade juhtmetega inimene
                          eitea ei olnd naljakas, mõnuagente võib uskuda.

                          Kommentaar


                            Muide, kas Jäägeril, Purjel ja Puril on sama tera, nagu Kingil, et "armuaeg" on veebruari lõpuni?

                            Kommentaar


                              Kas mitte vabaagentide tähtaeg mitte Märtsi lõpp pole?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas zelee Vaata postitust
                                Kas mitte vabaagentide tähtaeg mitte Märtsi lõpp pole?
                                Mõnuagentidel pole kunagi tähtaega!

                                Vabandust...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X