320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

    Kui oled 20 aastane, peaks juba tegija olema. eriti temasugune talent. Aga ei ole. Ainult räägib, mis oleks, kui poleks... Raha jõuaks ka hiljem teenida. Kui ei sobi Valga, oleks võinud valida Levadia, kasvõi Tseljabinsk või Kaunas. Spartakis pole tal midagi teha.

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

      Minu arvamus on selline, et luutik, sa oled lihtsalt loll! Kuidas võib üks inimene niimoodi igas teemas oma lootusetut loba ajada ja ajuvaba teksti kokku kirjutada. Saad aru, kõik ei ole nii nagu seda on sinu mätta otsast. Vastukaja ei oota. Aitäh.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        minu meelest toob luutik just välja valusad faktid (kink`i puhul)
        pohlaku puhul ta natsa lahmib
        minge Kingissepa praami peale

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          Algselt postitas luutik


          Kui oled 20 aastane, peaks juba tegija olema. eriti temasugune talent. Aga ei ole. Ainult räägib, mis oleks, kui poleks... Raha jõuaks ka hiljem teenida. Kui ei sobi Valga, oleks võinud valida Levadia, kasvõi Tseljabinsk või Kaunas. Spartakis pole tal midagi teha.
          Mis siin vale on? Võibolla see on valesti öeldud,et spartakis pole tal midagi teha. Tuleks öelda : pole enam midagi teha, rong on läinud.

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            Algselt postitas luutik


            Algselt postitas luutik


            Kui oled 20 aastane, peaks juba tegija olema. eriti temasugune talent. Aga ei ole. Ainult räägib, mis oleks, kui poleks... Raha jõuaks ka hiljem teenida. Kui ei sobi Valga, oleks võinud valida Levadia, kasvõi Tseljabinsk või Kaunas. Spartakis pole tal midagi teha.
            Mis siin vale on? Võibolla see on valesti öeldud,et spartakis pole tal midagi teha. Tuleks öelda : pole enam midagi teha, rong on läinud.
            kui sinu jaoks on rong läinud, siis Kink on alles 20 ja võib veel rongi peale joosta järgmised viisteist aastat.n Kui temast saab 34selt maailmaklassi mängumees, olen ma ikka rahul
            99.99999% eesti poistest ei saa isegi Eesti meistriks!

            Muide, ma ei mõista, kas sa ei saa aru, et anne harrastada midagi paremini, kui enamik meist, ei ole mingi konstantne nähtus, et on ja kõik. see oskus tuleb endas välja töötada ja arendada seda annet. Kui seda ei toimu, võid anne või andega või mõlemaga koos hoovis palli mängida ja öelda, et ma mängin paremini, kui koondise mehed, ma noorte klassis võitsin oma tiimiga neid kõiki. Siin on vahe selles, et üed teevad pidevat ja rasket tööd, et korvata oma andetus ehk, mis paistab tihtipeale silma just noorteklassis, mil tehnilisemad mängijad saavutavad meeskonnas kiiremini edu, kuna neil on see mingi pisike edumaa teiste ees olemas. Aga ka need andetumad õpivad ja jõuavad järgi, kui tööd ei tehta.

            See ei ole siin hat-trick, kus mehel on olemas erioskus ja nii ongi. Algusest peale on powerful ja võiks kohe hakata mägesid liigutama. Kui Kink oma ande kallal tööd teeb, saab temast hea mängija. Mulle meeldis see,et koondise eest platsil ta nägi vaeva küll ja see, mis ta räägib, või temast räägitakse ei lähe vist kokku sellega, mida ta platsil püüab teha kui võimalus anda.



            Küsimus luutikule: milla sa nägid viimati Kinki mängimas, et oskad öelda, et ta on mõttetu mees? Ja kas sa ei pannud tähele,et kutil rikkus hooaja ära vigastus. Sellele hooajale eelnenud hooajal oli ta reservide parim väravalööja. Ta ei jõudnud põhisse veel murda, kuid reservide eest mängides ei saa olla ründajal ju suuremat eesmärki, kui lüüa enim väravaid. Ta tegi seda! 20selt on ikka eriti vara kedagi maha hakata kandma!



            Mind ajendas kirjutama see, et eesti jalgpalluritel on fännid ja antifännid. esimesed on truud lõpuni lootuses, et kõik läheb hästi. Ja teised on need, kes on fännid, kui lähe hästi ja kui midagi metsa poole on, siis kanname maha. haige suhtumine!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              ...ja Kink jäi selle rongi alla.
              Kui nüüd mõelda,et Kink ise seda foorumit siin iga päev külastab-siis äkki ka kirjutab siia?!Ütle ausalt Bobik-sina oledki Kink?!

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                Algselt postitas Silver


                Minu arvamus on selline, et luutik, sa oled lihtsalt loll! Kuidas võib üks inimene niimoodi igas teemas oma lootusetut loba ajada ja ajuvaba teksti kokku kirjutada. Saad aru, kõik ei ole nii nagu seda on sinu mätta otsast. Vastukaja ei oota. Aitäh.
                Kuigi sa vastukaja ei oota, ma siiski tekitan selle. ehk suvatsed lahmiva süüdistuse asemel öelda, missugune osa jutust lootusetu loba oli? Kink on nüüd 3 aastat Spartakis olnud ja kui alguses teda prooviti isegi põhis, siis hiljem on sellest loobutud millegipärast. Kuid Kingi jutt on endiselt ennast kiitev ja tegelikkust ilustav. Mitte ükski Eesti leegionär pole ennast rohkem kiitnud, kuigi põhjusi võibolla, et olekski, vähemalt Kingiga võrreldes. Selge see, et Spartak on tema jaoks liiga tugev klubi ja tema enda sõnul pakuti talle varem võimalusi kuhugile mujale siirduda, kuid ta ise ei soovinud ei Kaunast ega Tseljabinskit. Nüüd siis ütleb, et Spartak ei tahtnud teda ise minema lasta. Millal ta tõde rääkis?
                Olen 2 aastat lootnud temast tõelist tähte Eesti koondisesse, kuid mida pole, seda pole. Noortekoondiseski ei suutnud ta kolle lüüa. Vähemalt viimastes mängudes, kus ta osales. kiideti neid efektseid triblinguid, mis tagasisööduga lõppesid mängus P-Iiriga.Varem kirjutati, et tal on anne kõik võimalused realiseerida, kuid Spartaki duubli kodulehel on mitmeski mänguülevaates mainitud, mitu supermomenti tal realiseerida ei õnnestunud. Juba see duubliturnniiri tase tekitab küsimusi, millele loodetavasti annab vastuse TVMK mäng duublite meistri CSKA-ga Moskva turniiril. Teatavasti saadab CSKA sinna duubelkoosseissu, mis võib muidugi olla tugevam, kui tegelik duubel, kes duubliturniiri ära võitis.
                Kes siin loba ajab, silver?

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  Algselt postitas Bobik


                  Algselt postitas luutik


                  Algselt postitas luutik


                  Kui oled 20 aastane, peaks juba tegija olema. eriti temasugune talent. Aga ei ole. Ainult räägib, mis oleks, kui poleks... Raha jõuaks ka hiljem teenida. Kui ei sobi Valga, oleks võinud valida Levadia, kasvõi Tseljabinsk või Kaunas. Spartakis pole tal midagi teha.
                  Mis siin vale on? Võibolla see on valesti öeldud,et spartakis pole tal midagi teha. Tuleks öelda : pole enam midagi teha, rong on läinud.
                  kui sinu jaoks on rong läinud, siis Kink on alles 20 ja võib veel rongi peale joosta järgmised viisteist aastat.n Kui temast saab 34selt maailmaklassi mängumees, olen ma ikka rahul
                  99.99999% eesti poistest ei saa isegi Eesti meistriks!

                  Muide, ma ei mõista, kas sa ei saa aru, et anne harrastada midagi paremini, kui enamik meist, ei ole mingi konstantne nähtus, et on ja kõik. see oskus tuleb endas välja töötada ja arendada seda annet. Kui seda ei toimu, võid anne või andega või mõlemaga koos hoovis palli mängida ja öelda, et ma mängin paremini, kui koondise mehed, ma noorte klassis võitsin oma tiimiga neid kõiki. Siin on vahe selles, et üed teevad pidevat ja rasket tööd, et korvata oma andetus ehk, mis paistab tihtipeale silma just noorteklassis, mil tehnilisemad mängijad saavutavad meeskonnas kiiremini edu, kuna neil on see mingi pisike edumaa teiste ees olemas. Aga ka need andetumad õpivad ja jõuavad järgi, kui tööd ei tehta.

                  See ei ole siin hat-trick, kus mehel on olemas erioskus ja nii ongi. Algusest peale on powerful ja võiks kohe hakata mägesid liigutama. Kui Kink oma ande kallal tööd teeb, saab temast hea mängija. Mulle meeldis see,et koondise eest platsil ta nägi vaeva küll ja see, mis ta räägib, või temast räägitakse ei lähe vist kokku sellega, mida ta platsil püüab teha kui võimalus anda.



                  Küsimus luutikule: milla sa nägid viimati Kinki mängimas, et oskad öelda, et ta on mõttetu mees? Ja kas sa ei pannud tähele,et kutil rikkus hooaja ära vigastus. Sellele hooajale eelnenud hooajal oli ta reservide parim väravalööja. Ta ei jõudnud põhisse veel murda, kuid reservide eest mängides ei saa olla ründajal ju suuremat eesmärki, kui lüüa enim väravaid. Ta tegi seda! 20selt on ikka eriti vara kedagi maha hakata kandma!



                  Mind ajendas kirjutama see, et eesti jalgpalluritel on fännid ja antifännid. esimesed on truud lõpuni lootuses, et kõik läheb hästi. Ja teised on need, kes on fännid, kui lähe hästi ja kui midagi metsa poole on, siis kanname maha. haige suhtumine!
                  tema jaoks on rong läinud Spartakis, mujal kohe kindlasti mitte. Muust jutust on raske täpselt aru saada, justkui ise mainid, et ta on laisavõitu?
                  Kinki mängimas näha pole ammu võimalust olnud. Ja see vigastusejutt koos rannavutis osalemisega samal ajal, on ka imelik lugu. Igal juhul on see imelik, et Spartak lubab oma mängijal saalihokit ja rannavutti mängida? professionaalsest suhtumisest on asi kaugel.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis leping

                    sa ütlesid, et 20 aastane talent peaks tegija olema. Kommenteeri siis nüüd...või parem mitte. SEe ei muudaks just palju...


                    või, kas reservide parim väravakütt tähendab, et ta ei suuda olukordi realiseerida? Kamoon, mõtle natuke! Milline mees on ründes, kui ta ei suuda väravaid lüüa? Millises meeskonnas sellist hoitakse?

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      Algselt postitas Bobik


                      sa ütlesid, et 20 aastane talent peaks tegija olema. Kommenteeri siis nüüd...või parem mitte. SEe ei muudaks just palju...


                      või, kas reservide parim väravakütt tähendab, et ta ei suuda olukordi realiseerida? Kamoon, mõtle natuke! Milline mees on ründes, kui ta ei suuda väravaid lüüa? Millises meeskonnas sellist hoitakse?
                      Spartakis

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        Bobik võttis sõnad suust. Luutik, sinu pakutud faktid on puhtalt \"sinu\" faktid. Me võime ainult oletada, kuid me ei tea täpselt, mis toimus ja mis hakkab toimuma. Welcome to the real world!

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          Algselt postitas Bobik


                          sa ütlesid, et 20 aastane talent peaks tegija olema. Kommenteeri siis nüüd...või parem mitte. SEe ei muudaks just palju...


                          või, kas reservide parim väravakütt tähendab, et ta ei suuda olukordi realiseerida? Kamoon, mõtle natuke! Milline mees on ründes, kui ta ei suuda väravaid lüüa? Millises meeskonnas sellist hoitakse?
                          Reservides säras ta mullu. Lisan veel, et minu juttu tuleks siiski võtta ergutusena Kingile, sest ma tõesti loodan, et ta suudab veel paljutki tõestada Eesti jalgpallis. Ka mulle.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            Algselt postitas Silver


                            Bobik võttis sõnad suust. Luutik, sinu pakutud faktid on puhtalt \"sinu\" faktid. Me võime ainult oletada, kuid me ei tea täpselt, mis toimus ja mis hakkab toimuma. Welcome to the real world!
                            Siiski jään ma enda juurde, et just Kink on eemaldunud real worldist ja eelkõige oma jutuga. Ja kuna ta ise lugevat ka siit, siis loodan, et minugi jutt paneb teda mõtlema ja kiirendab tema tõusu jalgpallis.

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                              kuule, demagoog, kas sa aru ei saa, et kui inimene ei ole terve, ei saa ta platsile ja ei saa ka väravaid lüüa???

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                                Millal ta seda rannavutti veel mängis?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X