320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Tarmo Kink (82/6)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

    Algselt postitas priity


    Algselt postitas Edson


    Ma vaatan, et siin foorumis on kõik jube targad. Küll on Kink idioot, küll Kink tüütab kedagi...
    Kas te, tublid sõnameistrid, ise olete kuangi välisklubis mänginud, kas te üldse teate midagi profijalgpalluri elust? Sittagi ei tea, ainult klähvida oskate. Hoidke mokk maas kui midagi tarka öelda pole.

    Soovin Tarmole edu ja loodan, et ta leiab omale sobiva ja hea klubi, areneb ning meie koondis ei jää ühest andest ilma.
    Kas sa oled Nobeli kirjanduspreemia saanud??? Kui ei ole, siis hoia mokk maas ja ära üldse kirjutamisega end vaeva.
    Mida sa demagoogitsed? Mis puutub siia Nobeli kirjanduspreemia?

    Kui minu postituse mõte ei jõudnud kohale, siis selgitan: iga jobukakk arvuti taga ei peaks ühe omal alal andeka ja edasi jõudnud inimest tembeldama idioodiks. Laiemas plaanis on suht vastik, et meie fännid ei suuda oma mängijaid toetada ka siis kui neil pole kõige paremad ajad. Irooniapritsid on kõik kõvad.
    Piraajadel on teravate kolmnurksete hammastega võimsad lõuad, tema hambaread meenutavad saagi. Ohvrit otsivad piraajad lõhna järgi ja tungivad talle kallale. Nad võivad looma või inimese ära süüa või tekitada eluohtlikke vigastusi.

    http://www.jkpiraaja.ee/

    Kommentaar


      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

      Algselt postitas Edson


      Ma vaatan, et siin foorumis on kõik jube targad. Küll on Kink idioot, küll Kink tüütab kedagi...
      Kas te, tublid sõnameistrid, ise olete kuangi välisklubis mänginud, kas te üldse teate midagi profijalgpalluri elust? Sittagi ei tea, ainult klähvida oskate. Hoidke mokk maas kui midagi tarka öelda pole.

      Soovin Tarmole edu ja loodan, et ta leiab omale sobiva ja hea klubi, areneb ning meie koondis ei jää ühest andest ilma.
      Usun, et enamik siin foorumis soovivad eesti jalgpalluritele edu ja kuulsust. Kink on oma otsustega lihtsalt päris palju arusaamatust tekitanud ning pole ju kuskilt ka lugeda, mis tegelikult toimub. Samas oleks päris huvitav, kui profijalgpallurite kohta tohiks arvamust avaldada vaid need, kes on profid (või ex-profid). Sama võiks siis ajakirjanike kohta kehtida. Minu teada pole ükski jalgpallist kirjutav ajakirjanik jalgpalliproff olnud. Relax ja avaldage ikka oma seisukohti.

      Kommentaar


        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

        Algselt postitas Edson


        Ma vaatan, et siin foorumis on kõik jube targad. Küll on Kink idioot, küll Kink tüütab kedagi...
        Kas te, tublid sõnameistrid, ise olete kuangi välisklubis mänginud, kas te üldse teate midagi profijalgpalluri elust? Sittagi ei tea, ainult klähvida oskate. Hoidke mokk maas kui midagi tarka öelda pole.

        Soovin Tarmole edu ja loodan, et ta leiab omale sobiva ja hea klubi, areneb ning meie koondis ei jää ühest andest ilma.
        aga äkki sa, välismaalmängiv proff, räägid meile sellest lähemalt, milline see elu on? Miks peaks üks andekas ja perspektiivikas mängija selliseid otsuseid langetama....Rootsi Kunn või keegi ütles enne õigesti, et vahet pole, kus mängib, peaasi et mängida saab. tase ju langeb, ja CVsse jääb märk maha, et ta ise kõik ära põlgab.

        Kommentaar


          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

          Algselt postitas Edson

          Mida sa demagoogitsed? Mis puutub siia Nobeli kirjanduspreemia?

          Kui minu postituse mõte ei jõudnud kohale, siis selgitan: iga jobukakk arvuti taga ei peaks ühe omal alal andeka ja edasi jõudnud inimest tembeldama idioodiks. Laiemas plaanis on suht vastik, et meie fännid ei suuda oma mängijaid toetada ka siis kui neil pole kõige paremad ajad. Irooniapritsid on kõik kõvad.
          Jalgpall on ala kus \"idiootsus\" ja andekus teineteist ei välista. Millegipärast ma arvan, et keskmine profijalgpallur MENSAsse ei saa - ja ei peagi saama.
          Ja nagu ak ütles - tõenäoliselt pole ühtegi foorumlast, kes Kinkile halba soovib, rohkem muretsetaksegi sellepärast, et ta oma emotsionaalselt mõnevõrra ebastabiilse käitumisega endale jalgpalliringkondades ise vett peale ei tõmbaks ja sellega oma tulevikuväljavaateid liiga ei ahendaks. Puhtalt ättitüüdi ja andekusega lõppkokkuvõttes Reali ei saa...

          Kommentaar


            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

            Mina jõuan tagasi teemani, et millal Kink koondisesse saab jälle? Miks ei ole teda preagu seal?

            Küll peagi tuleb aega kui kõik vigisejad näost roheliseks lähevad ning Kink teenitud respecti saavutab.

            RESPECT!

            Kommentaar


              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

              Algselt postitas amority

              Miks ei ole teda preagu seal?
              Kujuta end nüüd ette koodnise peatreenerina.
              Ja siis mõtle, et kas sa võtaks meeskonda mängija koodnsiesse, et pole pea pool aastat tõsist trenni teinud ning ühtgi tõsist mägnu saanud?
              Arvestades veel seda ka et antud mängija pole koondise raudvara.

              Kommentaar


                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                Algselt postitas PraS


                Algselt postitas amority

                Miks ei ole teda preagu seal?
                Kujuta end nüüd ette koodnise peatreenerina.
                Ja siis mõtle, et kas sa võtaks meeskonda mängija koodnsiesse, et pole pea pool aastat tõsist trenni teinud ning ühtgi tõsist mägnu saanud?
                Arvestades veel seda ka et antud mängija pole koondise raudvara.
                Sul on üsna õigus PraS. Aga kui vaadata koondise nimekirja mänguks Põhjaiirlastega, siis kas seal on mängijad kellest Kink oskuste poolest parem oleks?
                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                I don’t care what you think of me!
                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                Kommentaar


                  Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                  Algselt postitas PraS


                  Algselt postitas amority

                  Miks ei ole teda preagu seal?
                  Kujuta end nüüd ette koodnise peatreenerina.
                  Ja siis mõtle, et kas sa võtaks meeskonda mängija koodnsiesse, et pole pea pool aastat tõsist trenni teinud ning ühtgi tõsist mägnu saanud?
                  Arvestades veel seda ka et antud mängija pole koondise raudvara.
                  Äkää.. Tõsised mängud Kust sa tead, et ei ole tõsist trenni saanud ega ka tõsist mängu? Mis on tõsine trenn ja mäng? Kas turniir või teiste meeskondade trenn on naljakas trenn? Mängupraktika?

                  Raudvara? Ma saan aru kui Opi ja Poom on koondise raudvarad.. Viikmäe oli ka pool aastat tagasi koondise raudvara? U got to be kidding.. Koondise eest niipalju kui ta mängis, tegi ikka vägagi korraliku esitluse.

                  Kommentaar


                    Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                    Kui viienda liiga sellide vastu turniiril mängimine on tõsine mäng ja kui teise liiga meeskonna juures trenni teha, siis kas ma võiksin ka sel juhul koondise kutset oodata, kui Amority oleks peatreener? Ma vastan nendele nõuetele ja teen tõsist trenni ja mängin ka tõsist mängu.
                    Sellises konkurentsis areneb ju iga mängija ja suudab ka viienda liiga tasemelt koondise meeste vast võidelda.


                    Isegi POOOOOOOOOOOOM ütles, et Arsenali reservide eest mängides ei saa nii head mängupraktikat, et oleks täiesti valmis P-Iiri mänguks. Klassivahe on nii suur.


                    Ja meie räägime siin Kinkist. Tere, kevad!

                    Kommentaar


                      Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                      Naljatilgad

                      Kommentaar


                        Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                        Ma teen väikese ennustuse. Kui Kink peaks hakkama kuskil korralikus kubis väravaid lööma, siis tekib meie lugupeetud foorumlaste seas kindlasti tegelasi, kes ütlevad, et see ei loe, et Kink hästi mängib, koondisesse ta ikka ei tohi saada.

                        Põhjused:
                        1. Kink ei tunne liinikaitset
                        2. Kink ei tunne eesti koondise mängujoonist
                        3. Kink on ülbe
                        4. Kink on isetseja
                        5. Koondisel pole sellist mängijat lihtsalt vaja
                        On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                        I don’t care what you think of me!
                        Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                        Kommentaar


                          Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                          Algselt postitas Edson
                          Ma vaatan, et siin foorumis on kõik jube targad. Küll on Kink idioot, küll Kink tüütab kedagi...
                          Kas te, tublid sõnameistrid, ise olete kuangi välisklubis mänginud, kas te üldse teate midagi profijalgpalluri elust? Sittagi ei tea, ainult klähvida oskate. Hoidke mokk maas kui midagi tarka öelda pole.
                          rahune maha, keegi ei kanna tarmo kingi vastu mitte mingisugust tomatisuurust vihapalli. olukord, mille ainuisikuliselt tarmo ise on saavutanud, on lihtsalt kurvemast kurvem. mehel on antud annet, aga ego on liiga suur, et sellega midagi peale hakata. kui tal vähekenegi oleks mõistust peas, oleks ta norrakate pakkumise vastu võtnud. suveni moskvas lulli lüüa on muidugi tore ja \'siis vaadata, mis saab\', aga karjääritõenäosus kusagil kõrgmal väheneb iga kuu, poolaasta, aastaga. seda kink endale tunnistada ei oska.

                          Kommentaar


                            Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis lepingu Spartakiga\'

                            Algselt postitas Kebab


                            Ma teen väikese ennustuse. Kui Kink peaks hakkama kuskil korralikus kubis väravaid lööma, siis tekib meie lugupeetud foorumlaste seas kindlasti tegelasi, kes ütlevad, et see ei loe, et Kink hästi mängib, koondisesse ta ikka ei tohi saada.

                            Põhjused:
                            1. Kink ei tunne liinikaitset
                            2. Kink ei tunne eesti koondise mängujoonist
                            3. Kink on ülbe
                            4. Kink on isetseja
                            5. Koondisel pole sellist mängijat lihtsalt vaja
                            Kusjuures mina isiklikult arvan, et Eesti koondisel ongi vaja ülbet ja nahhaalset mängijat, kes mingil momendil julgeb vastutuse enda peale võtta.
                            Homo homini lupus est - pede on pedele hunt

                            Kommentaar


                              Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis leping

                              Algselt postitas amority


                              Algselt postitas PraS


                              Algselt postitas amority

                              Miks ei ole teda preagu seal?
                              Kujuta end nüüd ette koodnise peatreenerina.
                              Ja siis mõtle, et kas sa võtaks meeskonda mängija koodnsiesse, et pole pea pool aastat tõsist trenni teinud ning ühtgi tõsist mägnu saanud?
                              Arvestades veel seda ka et antud mängija pole koondise raudvara.
                              Äkää.. Tõsised mängud Kust sa tead, et ei ole tõsist trenni saanud ega ka tõsist mängu? Mis on tõsine trenn ja mäng? Kas turniir või teiste meeskondade trenn on naljakas trenn? Mängupraktika?

                              Raudvara? Ma saan aru kui Opi ja Poom on koondise raudvarad.. Viikmäe oli ka pool aastat tagasi koondise raudvara? U got to be kidding.. Koondise eest niipalju kui ta mängis, tegi ikka vägagi korraliku esitluse.
                              Tõsist trenni ei tehta pohmas peaga. Eelmine suvi oli ta vigane ning selletõttu ei saanud ka vast piisavalt osaleda duubli eest(samas vist paar mängu sügise poole sai ka). Trenni ta ju sel hooajal õiget teinud pole. Levadiaga trenn pole vist piisav argument.

                              Räägid ehk mulle ka turniirist, kus ta olevat osalenud?
                              Ja pole ma väitnud, et Viikmäe oleks olnud koondise raudvara, vaid väitsin et Kink seda veel pole. Samas ei näe ma praeguse seisuga ühtegi meest eesti koondises kelle Kink hetkel üle mängiks. See et noormees andekas on ei eelda et ta automaatselt peaks koondisesse kuuluma. Olen seisukohal et enne näidaku tulemust siis ka treener seda vääriliselt hindab.

                              Aga mis meie teame? Jelle on veel siiamaani ju koondise tüüri juures ning las tema otsustab keda mängitab koondises.

                              Ahjaa tema otusest ka
                              Kuigi ma pole olnud Tarmo suurem fänn siis leian, et antud hetkel tegi ta õieti et keeldus minemast Moldesse. Suvel võib talle hoopis sobivamaid variante tekkida.

                              Kommentaar


                                Vastus teemale \'Tarmo Kink sõlmis leping

                                Algselt postitas mjkk

                                mehel on antud annet, aga ego on liiga suur, et sellega midagi peale hakata. kui tal vähekenegi oleks mõistust peas, oleks ta norrakate pakkumise vastu võtnud. suveni moskvas lulli lüüa on muidugi tore
                                Jälle mingi Kingi hingeelu tundja võtab sõna. Kust sa tead, et Kink Moskvas lulli lööb? Äkki valgustad oma otseühendust Tarmo peas toimuvaga ka meile. Ootan uusi põnevaid valgustusi kuidas üliandekas ja suure egoga mängija Moskvas lulli lööb!


                                Edit kustutatud
                                On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                                I don’t care what you think of me!
                                Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                                Kommentaar

                                Working...
                                X