320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas $$$ Vaata postitust
    Lehest, võib lugeda, et peale Alo tahetakse Wislase testimisele võta ka Eesti ründajat.

    Ats Purje?

    Eh vaevalt,kutt pole viimasel ajal üldse pildiski olnud mida ta siuksesse klubisse hetkel tegema lääb?Pigem ikka Kink või keegi või siis Hakola?vaevalt...

    Kommentaar


      Tegelt kui Wisla juba Floraga kaupleb siis peaks see pigem olema ikkagi Florakas.
      Ma panustaksin Zahhovaiko peale.
      Coraje, corazón y cojones.

      Kommentaar


        Ma pakuks ka pigem Zahhovaikot või Jäägerit.

        Kommentaar


          Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
          Ma pakuks ka pigem Zahhovaikot või Jäägerit.
          minu teada jääger loobub vigastuse tõttu tippvutist.

          Kommentaar


            Mina jällegi arvan, et Levadiast läheb Kink testimisele
            Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



            Ken Lee tulibu dibu douchoo

            Kommentaar


              tundub küll kõige loogilisem, kuid äkki on üllatuspomm: Kaimar Saag!

              Kommentaar


                Purje peaks Soome tulema..
                tõesti, äkki ongi kaimar saag. Koondises on head esitused teinud, wislale meeldis. Mina panustaks temale või siis slavale.

                Kommentaar


                  Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                  tõesti, äkki ongi kaimar saag. Koondises on head esitused teinud.
                  koondises head esitused?!

                  mina arvan et Slava ikka.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas pedro Vaata postitust
                    koondises head esitused?!
                    Japp. Ja loogiliselt võttes oleks isegi Saag loogilisem, kui Slava. Põhjus on lihtne, Saag on osalenud koondise mängudes, sealt kellegile silma jäänud jne. Aga Slava on viimasel ajal mänginud ainult Eesti liigat.
                    Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                    Ken Lee tulibu dibu douchoo

                    Kommentaar


                      No sügavalt kahtlen,et keegi Eesti liigat vaid pallinud pallurit kutsub. Kingi kasuks räägib mängud eurosarjas, isegi Saag sai seal vudida. Ei maksaks meie kodust liigat üle hinnata, eriti arvestades, et meil siin hunnik amatörsatse.
                      Seega mina pakuks 1. Kink 2. Saag 3. äkki Neemelo/Teever? 4. Purje 5. Zlava

                      Kommentaar


                        Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                        No sügavalt kahtlen,et keegi Eesti liigat vaid pallinud pallurit kutsub. Kingi kasuks räägib mängud eurosarjas, isegi Saag sai seal vudida. Ei maksaks meie kodust liigat üle hinnata, eriti arvestades, et meil siin hunnik amatörsatse.
                        Seega mina pakuks 1. Kink 2. Saag 3. äkki Neemelo/Teever? 4. Purje 5. Zlava
                        Purje variandist peaks küll tõenäolisemaks näiteks Ahjuperat, kuigi ega väga usutav ka Ahjupera pole.
                        Algselt postitas budulojus
                        kle kui üks vend on pätt ei tähenda et ka teine on.võrdle kasvõi vendasi Uuspõlde

                        Kommentaar


                          Zlava kasuks räägib asjaolu, et Flora on osavam oma mängijaid turustama kui Levadia, kuigi oskuste põhjal panustaksin Kingile.

                          Kommentaar


                            ma ei taha küll halvasti öelda, kuid minu arust suht vahet pole kas Zlava sinna või siin, koondise jaoks vaevalt sealt nüüd olulist mängumeest tuleb. Olgem ausad, ega 25a nüüd väga arenev ka pole. See loomulikult ei tähenda, et ta ei võiks saada kuhugi välisklubisse ja rohkem teenida, kuid kui koondise huve silmas pidada, siis oleks Kingi välismaale siirdumine lausa vajalik.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                              ma ei taha küll halvasti öelda, kuid minu arust suht vahet pole kas Zlava sinna või siin, koondise jaoks vaevalt sealt nüüd olulist mängumeest tuleb. Olgem ausad, ega 25a nüüd väga arenev ka pole. See loomulikult ei tähenda, et ta ei võiks saada kuhugi välisklubisse ja rohkem teenida, kuid kui koondise huve silmas pidada, siis oleks Kingi välismaale siirdumine lausa vajalik.
                              Olen nõus, tulevikus näeks koondises pigem Kinki või Saagi kui Zahhot
                              Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                              Ken Lee tulibu dibu douchoo

                              Kommentaar


                                Kink ja Saag siiski üpris erinevat tüüpi mängijad ja oleks siiski tore kui ka Saag välismaale pääseks.
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X