320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
 • Filter
 • Kellaaeg
 • Show
Kustuta kõik
new posts

  Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

  Algselt postitas indrek


  Heh. Tundub, et praegu alanud/algamas üks magusamaid üleminekuperioode - on kellelgi infot - kes kuhu liikumas? Mul paraku mingit siseinfot pole, aga meediast ja foorumist kujundatud arvamuste põhjal:

  VV:
  Poom - kui klubi vahetab, siis ilmselt laenulepinguga, keset hooaega. Kas Premieri nõrgem klubi või CCC. Aga pigem arvan, et ei juhtu midagi. Sitsib endiseselt hel päeval pingi peal. Positiivne see, et pappi tuleb, uusi vigastusi tõenäoliselt mitte ja saab ilma probleemideta koondist esindada.
  Pareiko - vaevalt, et klubi vahetab. tasemele vastav klubi olemas, mis see aasta, ehk ka liigast välja ei kuku.
  Kotenko - Võib täiesti kuhgi minna - aga tõenäolisem ehk mõni vene kõrgliga väikeklubi ja minek pärast hooaja lõppu.

  Kaitse:
  Jääger: usun, et tabab sama saatus mis teisi eestlasi Torpeedos - lepingu viimasel aastal tülid treeneriga ja ehk siis midagi paremar. Seni mitte.
  Stepanov: loodetavasti pääseb õige pea minema: Eiredivisie, bundesliiga 1, 2, CCC, Belgia liiga - Taset tal on. Mängides tuleb ka vorm. Ehki isegi saab Rodasse mängima - kaitses neil probleeme on ja Opi on alati ka teiseks hooajaks mõne teise eestlase oma klubisse sebinud.
  Piiroja - nüüd kindlasti klubi ei vaheta. Kui Fredrikstad peaks välja kukkuma, siis ehk peale hooaja lõppu.
  Kruglov - Tõenäoliselt müüakse või laenatakse pärast hooaja lõppu mõnesse jõukohasemasse klubisse. loodetavasti venemaa kõrgemasse seltskonda.
  Rooba - vahetas just klubi.

  Vaevalt, et Allast keegi enam tahab.

  PK:
  Purje, Dmitriev, Vassiljev: võivad minna kuhugi skandinaaviasse või venemaale - sõltuvalt kes kuidas neid müüa oskab, aga ka pigem pärast hooaja lõppu.
  Lindpere - ilmselt koduse liiga üks parimaid. Arvestades , et Pasil palju sõpru saksamaal, siis ehk mõni Bundesliga 2 klubi oleks täiesti võimetekohane.
  Klavan: ilmselt jätkab seni kuni klubi kõrgliigas püsib.
  Rähn - ilmselt lepingu lõpuni või peaaegu lõpuni Volynis. Siis ehk joppab mõne muu Ukraina klubiga kuigi tõenäolisem on Florasse tagasitulek.
  Terehov - pärast lepingu lõppu läheb ehk kas Soome tagasi karjääri lõpetama või siis teeb seda mõnes eesti klubis.

  R:
  Oper: Hea klubi - pole mõtet vahetada. Taset on - ja mõlemat pidi ollakse rahul, nagu aru saan.
  Kink: Kui ennast vormi ajab, õpib veidikenegi kaitsetööd tegema ja ka mõned väravad lööb. võib kuhugi Hollandi või Prantsuse liigasse ehk pääseda.
  Teeveer ja Neemelo: peaksid õnnelikud olema kui jätkata saavad. Samasuguse resultatiivsuse võivad ainult mõned kaitsjad välja vabandada.
  Viikmäe jääb sinna kus ta on ehk pikemaks ajaks.
  Zahhovaiko vaevalt et oma taseme poolest küünib mõne klubi tasemele kellest keegi midagi kuulnud on.

  Siin siis räägitud ainult kodakonsetest. Kui keegi midagi ka teab mitte ei pane pada nagu mina, siis võiks ka teistega jagada.

  Ei ole see pada ühti, täitsa loogilised variandid oled pakkunud. Suures osas olen eelpool kirjapanduga päri, vaid Lindperele pean parimaks ja ka realistlikumaks variandiks ikkagi skandinaaviat ja tõenäoliselt mõnda tabeli teisel poolel toimetavat klubi, kuna vanus tiksub ka juba 25 paari kuu pärast ning Eesti liigast ei ole nagu reaalne vast 2 bundesligasse kohe hüpata. Nende tase on tugevam kui ükskõik milline skandinaavia kõrgliigadest (va paar tippklubi).
  Stepanovi suhtes on mul mingipärast tunne, et mees jääb Venemaale,kuigi kõne all võib olla ka mõni Lääne-Euroopa liigadest.
  Piiroja ilmselt jääb klubisse ka siis, kui Fredrikstad peaks aste madalamale kukkuma, kuna sõlmis alles 4a lepingu, mis kinnitab mõlema osapoole usaldust teineteise vastu. Pealegi sobib Tippeliga Raiole ideaalselt ja mis peamine, ta saab regulaarselt mänguaega, mida paljudel teistel koondislastel kipub selgelt nappima.
  Ja Kingist. Kuigi mehel on suur potensiaal, ei usu ma eriti otse mõnda eredivisie või Ligue 1 klubiga transferi toimunist, võib olla vaid juhul, kui ta nt. järgmisel hooajal või siis selle hooaja lõpul ohtralt kolle kipub uhama. Sest nii väikeste riikide jaoks nagu Eesti ja teiste samas suurusjärgus olevate riikide jaoks on see vist ainus võimalus euroopa eliitiliigadele silma paista. Hiljuti ostis Sochaux ühe noore 19a. sloveeni, kes koduliigas oli resultatiivsuselt teine mees. Millegi analoogse kordamisel oleks ehk Kingil lootust marjamaale pääseda, aga realistlikumaks variandiks pean temalegi nagu enamikele koondislastest skandinaaviat. Ja kuna norra liiga pole talle mänguliselt sobiv, siis ehk taani liiga, kus mäng palliga toimub paljuski maad mööda ning tehnilist vutti on jüütimaa mehed alati hinnanud. (Sai Tarmo ju kiituse osaliseks ka 2003a. talvel, kui tollases Operi ja Zelinski koduklubis Aab-s oma oskusi näitamas käis):P
  Wij komen terug met de cup in de hands

  Kommentaar


   Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

   Niii..ma pakun välja sellised varjandid siis klubivahetajatest :
   VV M.Poom - jääb Arsenali, vb laenatakse kuhugi CCC klubisse.
   VV S.Pareiko - on hetkel Venemaa liiga 7.klubi kindel põhiväravavaht, ei usu et ta klubi vahetab, kuigi potensiaali oleks kuhugi veits paremasse klubisse pääsemiseks.
   VV A.Kotenko - siirdub lähitulevikus kuhugi Rootsi, Norra, Taani või Venemaa keskmikusse. Tal on potensiaali, vb kunagi tulevikus saab vähemalt samahea väravaht nagu Poomist ja siirdub tippliigasse.
   K R.Piiroja - kui Fredrikstad langeb välja Norra kõrgliigast, siis kuhugi Skandinaavia või Holland/Belgia/Šveitsi klubisse.
   K A.Bärengrub - kui mitte see aasta, siis järgmine aasta kindlasti kuhugi Rootsi/Norra keskmikku. Hetkel minu arust Eestiliiga parim kaitsja.
   K E.Jääger - viimasel ajal vähe mänguaega saand Torpedos, kuigi alles hiljuti oli ta Veneliiga paremkaitsjate edetabelis viies. Loodan et saab juba see aasta kuhugi paremasse klubisse, kuigi pakun et aasta veedab veel Torpedos.
   K A.Stepanov - nagu ka Jääger, pole ta palju mänguaega viimasel ajal saanud, erinevalt Jäägerist on tal vanust juba üsna palju ja kuhugi tippklubisse üsnagi raske pääseda. Nagu ka Jaaanus, arvan et oleks isegi väga positiivne kui ta pääseks Rodasse. 8.koht Hollandi liigas on üpriski kõva tulemus, pakun et see aasta võib isegi esikuuikusse tõusta Roda.
   K/Pk D.Kruglov - Algus oli tal Lokomotivis paljulubav, kuid viimase nelja kuu jooksul on ta vaid 2 korda platsile saand ja need korrad ka vahetusest. Lokomotiv on eestlaste klubidest 2.kohal Arsenali järel ja väga positiivne oleks kui Kruglov suudaks jälle põhikoosseisu murda. Kardan et kui Kruglov peaks see hooaeg üle kuhugi minema, siis nõrgemasse klubisse kui Lokomotiv.


   Pk A.Purje - minu arvates üks lootustandvamaid tulevikutähti Eestis, pakun, et kui see aasta peaks Levadiast kuhugi siirduma, siis Rootsi või Norrasse. Aga järgmise kümnendi jooksul võib hakata kuskil Euroopta tippliigas mehetegusid tegema.
   Pk A.Dmitrejev - ka väga andeks mängumees, kuid Purjest 4 aastat vanem. Pakun, et kui ta see hooaeg peaks lahkuma Levadiast, siis kuhugi Vene liiga keskmikku (Moskva Torpedo, Tom Tomsk)
   Pk K.Vassiljev - pakun, et see aasta jääb Eestisse, vanust tal ainutl 21, pakun et ta siirdub mõne aasta pärast Holldandisse/Venemaale/Rootsise/Norrasse.
   Pk J.Lindpere - jääb Florasse järgnevaks paariks aastaks kindlasti.
   Pk R.Klavan - see aasta jääb Heraclesse, kuid järgmine või ülejärgmine aasta siirdub kuhugi paremasse klubisse.
   Pk T.Rähn - temasse ei usu väga, pakun et siirdub tagasi Eestisse millalgi või kuhugi Skandinaavia kehvematsorti klubisse.
   Pk K.Haavistu - mängib iga aastaga paremini, kuid juba üsnagi vanaks jäänud. Pakun et kui siirdub kuhugi, siis sinna, kus juba mõni eestlane ees on.

   R A.Oper - Tegi väga ilusa hooaja, superstaar oma koduklubis. Oli Roda JK suurim väravakütt, kuigi oli hooaja lõpus vigastatud ja hooaja alguses ei teinud kaasa. See aasta kindlasti ei lahku oma klubist, sest kõik sujus tal suurepäraselt. Pakun et Roda JK suudab tänu Operile see hooaeg Hollandi Liiga esikuuikusse ja eurosarjadesse murda.
   R K.Viikmäe - usun et jätkab Gelfe IFis, Gelfe hetkel ju 8-ndal kohal ja Viikmäe ka normaalset hooaega seal tegemas.
   R T.Neemelo - mitte ÜHTEGI väravat oma koduklubi Helsingbourgi eest, tegemas väga ebaõnnestunud hooaega, Helsingbourgil ka väga hästi ei lähe, kuid väga loodan et Neemelo jätkab seal, sest kui H.Larsson tuleb sinna, suudab klubi Rootsi Liigas esikolmikusse ja Eurosarjadesse saada. Oleks väga armas näha ründeduot H.Larsson - T.Neemelo
   R I.Teever - ainult ühe kolli oma koduklubi eest löönd, mis asub tabelis eelviimasel kohal. Sinna minnes asetati talle suuri lootusi, kuid Teever pole neid täitnud. Sellise hooajaga peaks olema väga raske peale Eesti kuhugi edasi siirduda, kui Östers IF peaks langema meistriliigast välja.
   R T.Kink - väga andekas ja noor mängja, pakun et tulevikus hakkab mehetegusi tegema Portugali/Hollandi/Prantsusmaa liigas, kuid see aasta jääb Levadiasse, teeb hea hooaja ja läheb järgmine aasta välismaale mängima.
   R V.Gussev - pakun et läheb seeaasta samat teed, mis Teever-Neemelo läksid.

   Kommentaar


    Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

    Algselt postitas alecoq1


    R T.Neemelo - mitte ÜHTEGI väravat oma koduklubi Helsingbourgi eest, tegemas väga ebaõnnestunud hooaega, Helsingbourgil ka väga hästi ei lähe, kuid väga loodan et Neemelo jätkab seal, sest kui H.Larsson tuleb sinna, suudab klubi Rootsi Liigas esikolmikusse ja Eurosarjadesse saada. Oleks väga armas näha ründeduot H.Larsson - T.Neemelo.
    Larsson juba mängibki seal. Kahes meistriliiga mängus pole ta suutnud ühtegi väravat luua.

    Kommentaar


     Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

     Algselt postitas alecoq1


     Niii..ma pakun välja sellised varjandid siis klubivahetajatest :
     VV M.Poom - jääb Arsenali, vb laenatakse kuhugi CCC klubisse.
     VV S.Pareiko - on hetkel Venemaa liiga 7.klubi kindel põhiväravavaht, ei usu et ta klubi vahetab, kuigi potensiaali oleks kuhugi veits paremasse klubisse pääsemiseks.
     VV A.Kotenko - siirdub lähitulevikus kuhugi Rootsi, Norra, Taani või Venemaa keskmikusse. Tal on potensiaali, vb kunagi tulevikus saab vähemalt samahea väravaht nagu Poomist ja siirdub tippliigasse.
     K R.Piiroja - kui Fredrikstad langeb välja Norra kõrgliigast, siis kuhugi Skandinaavia või Holland/Belgia/Šveitsi klubisse.
     K A.Bärengrub - kui mitte see aasta, siis järgmine aasta kindlasti kuhugi Rootsi/Norra keskmikku. Hetkel minu arust Eestiliiga parim kaitsja.
     K E.Jääger - viimasel ajal vähe mänguaega saand Torpedos, kuigi alles hiljuti oli ta Veneliiga paremkaitsjate edetabelis viies. Loodan et saab juba see aasta kuhugi paremasse klubisse, kuigi pakun et aasta veedab veel Torpedos.
     K A.Stepanov - nagu ka Jääger, pole ta palju mänguaega viimasel ajal saanud, erinevalt Jäägerist on tal vanust juba üsna palju ja kuhugi tippklubisse üsnagi raske pääseda. Nagu ka Jaaanus, arvan et oleks isegi väga positiivne kui ta pääseks Rodasse. 8.koht Hollandi liigas on üpriski kõva tulemus, pakun et see aasta võib isegi esikuuikusse tõusta Roda.
     K/Pk D.Kruglov - Algus oli tal Lokomotivis paljulubav, kuid viimase nelja kuu jooksul on ta vaid 2 korda platsile saand ja need korrad ka vahetusest. Lokomotiv on eestlaste klubidest 2.kohal Arsenali järel ja väga positiivne oleks kui Kruglov suudaks jälle põhikoosseisu murda. Kardan et kui Kruglov peaks see hooaeg üle kuhugi minema, siis nõrgemasse klubisse kui Lokomotiv.


     Pk A.Purje - minu arvates üks lootustandvamaid tulevikutähti Eestis, pakun, et kui see aasta peaks Levadiast kuhugi siirduma, siis Rootsi või Norrasse. Aga järgmise kümnendi jooksul võib hakata kuskil Euroopta tippliigas mehetegusid tegema.
     Pk A.Dmitrejev - ka väga andeks mängumees, kuid Purjest 4 aastat vanem. Pakun, et kui ta see hooaeg peaks lahkuma Levadiast, siis kuhugi Vene liiga keskmikku (Moskva Torpedo, Tom Tomsk)
     Pk K.Vassiljev - pakun, et see aasta jääb Eestisse, vanust tal ainutl 21, pakun et ta siirdub mõne aasta pärast Holldandisse/Venemaale/Rootsise/Norrasse.
     Pk J.Lindpere - jääb Florasse järgnevaks paariks aastaks kindlasti.
     Pk R.Klavan - see aasta jääb Heraclesse, kuid järgmine või ülejärgmine aasta siirdub kuhugi paremasse klubisse.
     Pk T.Rähn - temasse ei usu väga, pakun et siirdub tagasi Eestisse millalgi või kuhugi Skandinaavia kehvematsorti klubisse.
     Pk K.Haavistu - mängib iga aastaga paremini, kuid juba üsnagi vanaks jäänud. Pakun et kui siirdub kuhugi, siis sinna, kus juba mõni eestlane ees on.

     R A.Oper - Tegi väga ilusa hooaja, superstaar oma koduklubis. Oli Roda JK suurim väravakütt, kuigi oli hooaja lõpus vigastatud ja hooaja alguses ei teinud kaasa. See aasta kindlasti ei lahku oma klubist, sest kõik sujus tal suurepäraselt. Pakun et Roda JK suudab tänu Operile see hooaeg Hollandi Liiga esikuuikusse ja eurosarjadesse murda.
     R K.Viikmäe - usun et jätkab Gelfe IFis, Gelfe hetkel ju 8-ndal kohal ja Viikmäe ka normaalset hooaega seal tegemas.
     R T.Neemelo - mitte ÜHTEGI väravat oma koduklubi Helsingbourgi eest, tegemas väga ebaõnnestunud hooaega, Helsingbourgil ka väga hästi ei lähe, kuid väga loodan et Neemelo jätkab seal, sest kui H.Larsson tuleb sinna, suudab klubi Rootsi Liigas esikolmikusse ja Eurosarjadesse saada. Oleks väga armas näha ründeduot H.Larsson - T.Neemelo
     R I.Teever - ainult ühe kolli oma koduklubi eest löönd, mis asub tabelis eelviimasel kohal. Sinna minnes asetati talle suuri lootusi, kuid Teever pole neid täitnud. Sellise hooajaga peaks olema väga raske peale Eesti kuhugi edasi siirduda, kui Östers IF peaks langema meistriliigast välja.
     R T.Kink - väga andekas ja noor mängja, pakun et tulevikus hakkab mehetegusi tegema Portugali/Hollandi/Prantsusmaa liigas, kuid see aasta jääb Levadiasse, teeb hea hooaja ja läheb järgmine aasta välismaale mängima.
     R V.Gussev - pakun et läheb seeaasta samat teed, mis Teever-Neemelo läksid.


     Purje vaevalt euroopa tippliigadesse jõuab. Ta pole parem kui Teever ja kui tahta suurliigades mängida, oleks pidanud 2-3a Eestist lahkuma. Nagu tänane kurb uudis Neemelost näitab, saab iga aastaga järjest raskem olema isegi skandinaavias läbi lüüa.
     Kingi suhtes sama jutt, sõlmis ju ta alles lepingu 2008.a. st siis on juba 23. Kahtlane kui otse lääne-euroopasse saab. Skandinaavia oleks loogiline ja kas ta seal läbi lööb. See õhtune TN uudis pani ikka mind väga kriitiliselt suhtuma igasugustesse üleminekutesse. Isegi Eesti liiga top scorer staatus ei maksa euroopa mõistes suht keskpärases Rootsi liiga potensiaalses esikuuiku klubis mitte essugi.
     Wij komen terug met de cup in de hands

     Kommentaar


      Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

      Ka mind pani Neemelo asi nukramalt ja kriitilisemalt vaatama eestlaste üleminekute suhtes, kuigi jah, Neemelo ainult laenatakse Eestisse, väga lootsin et ta murrab larssoni kõrvale põhikoosseisu.

      Kommentaar


       Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

       Mida varem pallurid saavad aru, et Norra-, Rootsi-, Soome liigades mängides nad parimal juhul- jäävad eelmisel tasemel ning halvimal juhul-degradeeruvad, seda parem.

       Kommentaar


        Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

        Algselt postitas midfielder


        Kingi suhtes sama jutt, sõlmis ju ta alles lepingu 2008.a. st siis on juba 23. Kahtlane kui otse lääne-euroopasse saab. Skandinaavia oleks loogiline ja kas ta seal läbi lööb.
        \"juba\" jah, aeglaselt arenevate eestlaste kohta pole see mingi vanus,
        Lindpere on 24 ja loodab ka veel tagasi saada

        See õhtune TN uudis pani ikka mind väga kriitiliselt suhtuma igasugustesse üleminekutesse. Isegi Eesti liiga top scorer staatus ei maksa euroopa mõistes suht keskpärases Rootsi liiga potensiaalses esikuuiku klubis mitte essugi.
        muidugi ei maksa, see kehtis ka aasta ja rohkem tagasi,
        aga tore, et j2rjest rohkem inimesi sellest aru hakkab saama,
        supertehing oli see mahalukkamine tvmk-l (just rahaliselt, neist endist ei oli m2nguliselt suurt midagi j2rgi)

        või arvad sa, et mõni premiershipi, bundesliga või isegi eredivisie klubi skaut teda jälgib.
        miks peaks mina midagi sellist arvama? iseseisvuse algusest moodunud 15a jooksul on ainult 1 eestlane Premieris olnud ja niipea pole kedagi silmapiiril (j2reldus- selliseid on ehk 1 inimp6lve kohta),
        isegi vahepealsed kampaaniad Oper Sunderlandi v6i Stjopa Leedsi on suht k6rgliiga-kauged

        Mitte ei saanud aru, mis selle tsitaadi mõte oli.
        see oligi Stasi tsitaadi m6te- Rootsi liiga on paras, Inglise liiga jaoks on nad liiga kehvad
        GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
        GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
        (Seinfeld, The Pitch)

        Kommentaar


         Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

         \"juba\" jah, aeglaselt arenevate eestlaste kohta pole see mingi vanus,
         Lindpere on 24 ja loodab ka veel tagasi saada         Ja pakun 90% lise tõenäosusega, et need klubid, kes teda jälgivad on skandinaaviast, või arvad sa, et mõni premiershipi, bundesliga või isegi eredivisie klubi skaut teda jälgib.
         Wij komen terug met de cup in de hands

         Kommentaar


          Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

          Algselt postitas Sats1


          Mida varem pallurid saavad aru, et Norra-, Rootsi-, Soome liigades mängides nad parimal juhul- jäävad eelmisel tasemel ning halvimal juhul-degradeeruvad, seda parem.
          Ja mis on siis lahendus? Kõik mehed Venemaale ja areng läheb ülesmäge nagu praegu on pingipoistel Stepanovil, Jäägeril, Kruglovil ja Terhhovil. Või on Eesti pallurid nii kõva klassiga, et Inglismaa, Hispaania ja Itaalia klubid neile tormi jooksevad. Mitte ei saanud aru, mis selle tsitaadi mõte oli.
          Wij komen terug met de cup in de hands

          Kommentaar


           Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

           vaikivale mehele

           See tsitaat oli küll stas1 poolt öeldud, aga ma arvan, et seda ta kohe kindlasti ei tahtnud öelda, et Rootsi liiga meile paras on. Idee oli ju halvustada skandinaavia liigasid. Milleks muidu jutt degradeerumisest ja paigalseismisest, kuigi peale Operi pole seal keegi vähemalt liigade esineliku klubides läbi löönud. U.Rooba oli tasemel küll Midtjyllandis, mis on selline tabeli keskmik ja no Fredrikstad on ju selgelt kõrgliigasse püsimise eest võitlev klubi. Kõik.
           Wij komen terug met de cup in de hands

           Kommentaar


            Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

            lätis pidi jalka päris kõva sõna olema.
            Rolf Rüssmann: Wenn wir hier nicht gewinnen, dann treten wir ihnen wenigstens den Rasen kaputt.

            http://lisaaeg.wordpress.com

            Kommentaar


             Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

             ÄRGE OLGE NII NEGATIIVSED !
             Nii kehvad nagu teie jutu järgi eestlased on, ei ole kohe kindlasti mitte.
             Eesti tõusu jalgpallis tõestab juba see, et see aasta mängib välisklubides enim eestlasi ja eesti klubid suutsid sellest sõltumatult teise ringi saada Uefa karikasarjas.

             Kommentaar


              Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

              Nüüd kui Neemelo, Kruglov ja järgmine nädal ka Terhhov on klubi vahetanud, vahetamas, siis sinna kategooriasse kuuluvad veel mei Torpedo mehed-Stepanov ja Jääger. Eriti Stjopal oleks vaja klubi, kus ta mänguaega saaks, kuna mehel sügisel leping ka lõpeb ja seda vaevalt pikendatakse.
              Wij komen terug met de cup in de hands

              Kommentaar


               Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

               Algselt postitas alecoq1


               ÄRGE OLGE NII NEGATIIVSED !
               Eesti tõusu jalgpallis tõestab juba see, et see aasta mängib välisklubides enim eestlasi

               Enamikul juhtudel nad mängivad Norra/Rootsi/Soome liigades või duublimeeskonnades
               (Poom, Venemaal mänginud pallurid, jne.)

               Kommentaar


                Vastus teemale \'Kes järgmisena?\'

                Algselt postitas Sats1


                Algselt postitas alecoq1


                ÄRGE OLGE NII NEGATIIVSED !
                Eesti tõusu jalgpallis tõestab juba see, et see aasta mängib välisklubides enim eestlasi

                Enamikul juhtudel nad mängivad Norra/Rootsi/Soome liigades või duublimeeskonnades
                (Poom, Venemaal mänginud pallurid, jne.)
                No vähemalt nüüd mängitakse paremates liigades kui Soome, aga hetkel mängib sinu pakutud Norra ja Soome liigas ainult 1 pallur, tugevas Hollandi liigas on nt. 2 eestlast põhikoosseisumehed.

                Kommentaar

                Working...
                X