320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
    äkki viitsid lingi visata või midagi?
    Mis kuradima linki sa tahad?

    Olee ole ole ole Tartu Tammeka! Olee ole ole ole Me sinised-valged!


    Kommentaar


      Algselt postitas Mällar Vaata postitust
      Mis kuradima linki sa tahad?
      Mällar omas elemendis?

      Aga artikkel, millele Kunn vihjab on siin
      Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

      Kommentaar


        kui nad noortevõistkondadesse pääsevad, on ju tore.
        nagu ma aru saan, siis lapsevanemad maksavad selle reisi ise kinni, klubid ühtegi kulutust ei tee (ei Real ega Hollandi pool).
        sisuliselt sarnaseid reise saab teha ka näiteks Inglismaale, kus suuremad klubid korraldavad kogunemisi, mille osavõtjad ise kinni maksavad. internetis on sellised pakkumised üleval.parandage, kui ma väga eksin.

        kui ma muretseks, siis selle pärast, et kui me ütleme agendile ja agent klubidele, et "need kõik ongi meie parimad pojad", siis varsti pole mõtet näitama minna ka oma raha eest.
        Egert ja Janno on meie selle vanuse nö. teine tase, mitte kõrgeim.
        lihtsalt minu arvamus, sest neil puudub viimasel kahel hooajal mängukogemus meeste tasemel (2007 vist mängisid Enteri koosseisus meeste 4.liigas)

        Kommentaar


          Kas ma loen kadedust siit postitusest välja ?
          Minumeelest see on ju ainult hea, kui keegi täiega mässab selle nimel, et võimalikult palju noori saaksid normaalsetesse klubidesse ära ja SC Reali tulemusi vaadates tunduvad nad küll olevat natukene kõrgema tasemega kui teised, sest SC Real on vist kaks korda järjest võitnud U-19 liiga.

          Kommentaar


            minul ei ole kadedust. Jannot tunnen alates sellest ajast, kui ta trenni tuli, Egertit kui ta noortekoondises oli.
            avaldasin oma arvamust. lisaks arvan, et ka kool on oluline lõpetada, sest Hollandi klubi noortevõistkond ei taga veel helget tulevikku. poistel on põnev siit ära saada ja kindlasti oleks kogemus Hollandis huvitav etapp, aga kas on olemas ka plaan B, kui sealt näiteks aasta-paari pärast tagasi tullakse?

            Kommentaar


              Algselt postitas Vova Vaata postitust
              Kas ma loen kadedust siit postitusest välja ?
              Minumeelest see on ju ainult hea, kui keegi täiega mässab selle nimel, et võimalikult palju noori saaksid normaalsetesse klubidesse ära ja SC Reali tulemusi vaadates tunduvad nad küll olevat natukene kõrgema tasemega kui teised, sest SC Real on vist kaks korda järjest võitnud U-19 liiga.
              diskuteerida võib sinuga?
              minu arvates ei olnud hea, et need poisid ei saanud 2 aastat Eestis meeste liigades mängida, näiteks kasvõi Levadia süsteemis Esiliigas (Tiidus oli ju sel ajal ise Levadia süsteemis 1993.a treener). ehk sellest vaatenurgast ei andnud Real neile parimaid võimalusi areneda. aga mängukogemuse saamine on ju noorteel väga oluline.
              ja kas Hollandi A-klass on ikka parem kui meie ML tase, kuhu nad võiksid pürgida? Teino kindlasti juba mahtunuks eelmisel aastal ML klubi põhikoosseisu

              Kommentaar


                Minuga võib alati diskuteerida
                No seda ei oska mina ega vist keegi peale Tiiduse öelda, et miks keegi neist EL-i või ML-is ei mänginud. Äkki kartis, et siis hakataks poistele peale käima, et ikka selle klubiga lepingu teeksid. No tase kindlasti ei ole tugevam aga neil on sealt parem edasi areneda ja kindlasti treening tingimused ja treenerid on paremad kui Eestis.

                Kommentaar


                  Mingil ajahetkel ringles ka taoline jutt, et noorte Reali poiste eest küsiti hingehinda ning keegi ei olnud nõus nii ulmelisi summasid välja käima?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas 17 Vaata postitust
                    Mingil ajahetkel ringles ka taoline jutt, et noorte Reali poiste eest küsiti hingehinda ning keegi ei olnud nõus nii ulmelisi summasid välja käima?
                    selge see, et Tiidus on alati old rahaahne tõbras.
                    i don t like u u don t like me

                    Kommentaar


                      Tõbras või mitte, kuid treenerina saab päris hästi hakkama ju

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Piaoviaopiuviao Vaata postitust
                        selge see, et Tiidus on alati old rahaahne tõbras.
                        ehk siis sina treeniks suure osa enda poistest noortekoondise tasemele ja annaks nad kõik mingi sotiga ära?

                        Kommentaar


                          Muidugi oleks raske ära anda kui põhm. aastaid on koos treenitud jne, aga treener peaks ikkagi eelistama arengut raha asemel. Paljudki noored kes nüüd meil väljamaal on, on ikkagi põhimõtteliselt tasuta ära antud, sest jalgpalliliit käis kõvasti klubidele peale et see on väga vajalik.
                          Tiidus teeb valesti kui küsib raha mängijate eest, ok natsa on sobiv aga need summad ju olid hullumeelsed.. Ega see mingi Saksamaa siin pole kus talendikaid noori on kuhjaga segada. Kõik kel vähegi lootust on , peaks igaljuhul juba noores eas Euroopasse saatma et tulemusi kunagi oodata.

                          Kommentaar


                            Minumeelest täpselt seda Tiidus ju teebki või olen ma millestki valesti aru saanud ? Või oled äkki sina ?

                            Kommentaar


                              Ei, ma ütlen ausalt et mina pole kursis ei rohkem ega vähem kui siin foorumis on räägitud, et tänu tema ahnusele on mitmed noored mängijad välismaale mitte siirdunud. On nii?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                                Ei, ma ütlen ausalt et mina pole kursis ei rohkem ega vähem kui siin foorumis on räägitud, et tänu tema ahnusele on mitmed noored mängijad välismaale mitte siirdunud. On nii?
                                Tahaks teada neid poisse keda ta pole välismaale lasknud raha pärast. On mingit infi?
                                Kalevi Facebook | Kalevi koduleht

                                Kommentaar

                                Working...
                                X