320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
    no vähemalt meedia ei jahu sellest nii palju tõesti nagu meil tehakse
    Loed tihti Horvaatia, Kuuba ja Keenia meediat?
    The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

    Kommentaar


      Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
      no vähemalt meedia ei jahu sellest nii palju tõesti nagu meil tehakse
      Ei nõustu. Kuna Eesti jalgpallikultuuri võib pidada minimaalseks või võrreldes paljude teiste riikidega (konkreetsed näited oleks liiast) lausa olematuks, siis järeldus lihtne: jahumiseni on veel väga pikk maa minna.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
        Loed tihti Horvaatia, Kuuba ja Keenia meediat?
        Mis sa võrdled Horvaatiat Eestiga või?
        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

        Kommentaar


          Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
          Mis sa võrdled Horvaatiat Eestiga või?
          Kas parimad horvaadid mängivad koduliigas?
          The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
            Kas parimad horvaadid mängivad koduliigas?
            Kindlasti mitte, kuna nad on juba tugevamatesse liigadesse ära ostetud.
            Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
            Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

            Kommentaar


              Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
              Kindlasti mitte, kuna nad on juba tugevamatesse liigadesse ära ostetud.
              Aga mis Sa nüüd arvad, et kõik horvaatlased on nii head, et absoluutselt kõiki tahetakse välisliigadesse osta?
              The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

              Kommentaar


                Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                Aga mis Sa nüüd arvad, et kõik horvaatlased on nii head, et absoluutselt kõiki tahetakse välisliigadesse osta?
                Loll jutt suhu tagasi. Ma pole väitnudki seda. Kuid päris palju horvaatlasi mängib piiri taga ning ka tugevamates liigades, kui nt Skandinaavia omad.
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                  Loll jutt suhu tagasi. Ma pole väitnudki seda. Kuid päris palju horvaatlasi mängib piiri taga ning ka tugevamates liigades, kui nt Skandinaavia omad.
                  Küllap on siis ka horvaate, kes ei pääse igale poole mängima. Sedasi annabki Eestit ja Horvaatiat võrrelda.
                  The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness, for he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy My brothers. And you will know I am the Lord when I lay My vengeance upon you.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
                    Küllap on siis ka horvaate, kes ei pääse igale poole mängima. Sedasi annabki Eestit ja Horvaatiat võrrelda.
                    Ei no jah. Küllap on ka inglasi, hispaanlasi, itaallasi
                    Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                    Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                    Kommentaar


                      Tra Ei Saa Rahulikult Postitusi Ka Lugeda!!!!!!!mingit Sitta Peab Koguaeg Eest ära Kl&psima!!!!!!!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas andre26 Vaata postitust
                        Tra Ei Saa Rahulikult Postitusi Ka Lugeda!!!!!!!mingit Sitta Peab Koguaeg Eest ära Kl&psima!!!!!!!
                        Ma arvan, et sa võid Soccernetile helde annetuse küll teha, kui nii väga segab, aga see on veidi teemast mööda.
                        20 LEGEND

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vtp Vaata postitust
                          Ma arvan, et sa võid Soccernetile helde annetuse küll teha, kui nii väga segab, aga see on veidi teemast mööda.
                          mis see annetus siia puutub? lihtsalt sellised peale suruvad reklaamid tekitavad just vastikust.

                          Kommentaar


                            hea küll, sõbrad, aitab OT-st
                            I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

                            Kommentaar


                              No ma arvan, et see on parem kui me vaatame mingeid bännereid, kui see et peaksime hakkama maksma iga kuu selle eest, et lugeda uudiseid ja postitada foorumisse !

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Vova Vaata postitust
                                No ma arvan, et see on parem kui me vaatame mingeid bännereid, kui see et peaksime hakkama maksma iga kuu selle eest, et lugeda uudiseid ja postitada foorumisse !
                                siis tekiks lihtsalt uus foorum.
                                BVB - Vaprus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X