320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eestimees Vaata postitust
    1. noo nii ruttu, kui võimalik.

    2. peab tulema
    aga millal siis uudiseid oodata on?ära pahanda mu uudishimu ja usun ,et paljudel samad küsimused keelel
    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
    Ott Järvela

    Kommentaar


      Algselt postitas budulojus Vaata postitust
      aga millal siis uudiseid oodata on?ära pahanda mu uudishimu ja usun ,et paljudel samad küsimused keelel
      Mõttetu sul pinnida. Ilmselt on mehe töölepingus klausel, mis keelab tal säärast infot sellises vormis levitada.

      Kommentaar


        Algselt postitas budulojus Vaata postitust
        aga millal siis uudiseid oodata on?ära pahanda mu uudishimu ja usun ,et paljudel samad küsimused keelel
        Helista otse Lehistele, tema number ju avalik ja küsi.
        Siin spämmimine ja uurimine muutub juba naljakaks
        Tundmatu - ehk mida mina ka tean

        Kommentaar


          pigem helista šoti meestele ja küsi otse kas võtavad vastu või mitte.

          Kommentaar


            Budulojus on nagu need kaks.

            "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

            RocknRolla (2008)

            Kommentaar


              Aitähh, et välja aitasid. Mõtlesin just enne kuidas talle see võimalikult puust ja punaseks teha.

              Kommentaar


                Poisid, mida te norite budulojuse kallal? Loomulikult on see huvitav teema, kes kuhu läheb, mida rohkem välismaale saame seda rohkem areneme jne. Iga infokild on teretulnud. No on inimene pisut kärsitu no juhtub...

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Mina seda asja ikka tõsiselt ei võta.ma ei taha uskuda ,et Puri avalikult valetaks selle kohta,mees ju ise ütles et lepingut ei pakutud
                    Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                    Ott Järvela

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                      Poisid, mida te norite budulojuse kallal? Loomulikult on see huvitav teema, kes kuhu läheb, mida rohkem välismaale saame seda rohkem areneme jne. Iga infokild on teretulnud. No on inimene pisut kärsitu no juhtub...
                      Ei saa ju nagu udu käia peale inimesele kes otseselt üleminekutega seotud on. Sealt ei tule ega tohigi tulla mingit infokildu. Arvad, et eestimees vastab kohe, et see ja see lähevad selle klubiga laagrisse detsembris, need kaks teevad jaanuaris lepingu jne?
                      Aeg käes on siis kuuleb ka avalikkus sellest!
                      INTER ARMA CARITAS

                      Kommentaar


                        Minu vabandused ,et liiga kärsitu olin!!!
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          No kui mängijal on selline punkt lepingus, et ta ei tohi ennem avalikustada oma üleminekut, kui seda teeb klubi siis ei jää mängijal ju muud üle kui valetada.
                          Nii lihtne see ju ongi

                          Kommentaar


                            Minu vabandused ,et liiga kärsitu olin!!!

                            Vabandust, ei tahtnud kedagi solvata. Lihtsalt samuti tunnen kõrgendatud huvi üleminekute osas. Loeks selle teema suletuks.

                            Kommentaar


                              Transfermarkt'i teatel on Joonas Tamme laenulolek Itaalias Sampadoria Primavera's lõppenud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mutt Vaata postitust
                                Transfermarkt'i teatel on Joonas Tamme laenulolek Itaalias Sampadoria Primavera's lõppenud.
                                pole mingeis uudiseid tulnud et lepingupikendust tuleks, aga loodame parimat...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X