320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas magnisco Vaata postitust
    Kink ja Saag siiski üpris erinevat tüüpi mängijad ja oleks siiski tore kui ka Saag välismaale pääseks.
    Kuidas seda öeldaksegi: ma söön umbes kõik asjad ära kui Saag sellele talvel ja enne uut hooaega kuhugi välismaale läheb. Kui siis puhkusele. Aga mängima küll mitte. Enne võiks ikka Eestiski kasvõi algkoosseisu saama.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Algselt postitas Martin Vaata postitust
      Kuidas seda öeldaksegi: ma söön umbes kõik asjad ära kui Saag sellele talvel ja enne uut hooaega kuhugi välismaale läheb. Kui siis puhkusele. Aga mängima küll mitte. Enne võiks ikka Eestiski kasvõi algkoosseisu saama.
      Väga segane lugu millegi ära söömisest. Umbes kõik asjad. Paluks ikka konkreetsemalt ja kui Saag tõesti kuskile peaks mängima minema, mida ma küll ei usu, aga mine tea, siis võiksid selle söömaaja ka üles riputada. Vot sinna: http://www.elu24.ee/

      Kommentaar


        Offtopic. Aga kui juba asjade söömise peale jutt läks...

        2001. aastal Pärnu Postimehe ajakirjanik Urmas Hännile lubas ühes oma arvamusartiklis oma ketsipaelad ära süüa, kui Eesti korvpallis Prantsusmaad võidab. Pärast Eesti 63:59 võitu oli lehes pilt, kus nimetet kodanik istub laua taga, laual on taldrik juppideks lõigatud ketsipaeltega, ketšup, majonees ja pudel Saku Originaali. Pärnu Postimehe arhiiv internetis nii varasesse aega ei küündi kahjuks, et seda lugu konkreetsemalt välja tuua. Ma loodan, et mees pidas oma sõna ka siis.

        Aga Martin saaks samasuguse asja suures Postimehes ära teha seoses Kaimar Saagiga. Kes ei riski, see ketsipaelu ei söö!

        Kommentaar


          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
          Lehest, võib lugeda, et peale Alo tahetakse Wislase testimisele võta ka Eesti ründajat.

          Ats Purje?
          Ei ole Purje.

          Ahjupera hoopis.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Kust sa seda võtad. Paluks linki või täpsemat kommentaari.

            Kommentaar


              Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
              Kust sa seda võtad. Paluks linki või täpsemat kommentaari.
              Targemad inimesed teavad rääkida.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Targemad inimesed teavad rääkida.
                Esimest korda vist, kui Rein õiget juttu räägib.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Rein Vaata postitust
                  Ei ole Purje.

                  Ahjupera hoopis.
                  on jah Ahjupera, väikese üllatusega

                  Rien en ce monde ne peut arrêter OM!



                  Ken Lee tulibu dibu douchoo

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Olympi Vaata postitust
                    on jah Ahjupera, väikese üllatusega

                    http://sloleht.ee/index.aspx?id=257068
                    neid võimalikke testimisi ei tasu esialgu veel tõsiselt võtta.Lehiste sai ülesande poisid maha müüa ja nüüd saadabki neid terve talve testima kuhu vähegi õnnestub.
                    Ma oleks väga positiivselt üllatunud,kui Wisla sugune klubi neist ühegi ära võtab.

                    Kommentaar


                      no äkki mees ületab end ja näitab ennast heast küljest ning suurendab eestlased välismaal teemat.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Poola jalgpalli meistriliigas Krakowi Wislas treeniva Flora kaitsja Alo Bärenrgubi võimalus meeskonda mängima saada on ohus, kuna klubi testib samal positsioonil Tšiili endise U-23 koondise kaitsjat Adan Vergarat.

                        Kommentaar


                          Kaimar Saag!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas meesmuiste Vaata postitust
                            Kaimar Saag!
                            räägi lähemalt
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Vassiljev on testimisel Hollandis, täpsemalt siis esiliiga ehk Jupiler League hetkel 17 real paiknevas FC Omniworldis.

                              Wij komen terug met de cup in de hands

                              Kommentaar


                                Tahaks teada mis seal kommentaarides räägitakse.

                                Mis selle Kaimariga oli?
                                Kuidas Alol läheb?
                                Algselt postitas Cule
                                Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

                                Kommentaar

                                Working...
                                X