320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Jaak Vaata postitust
    Ma arvan,et skaudid ajasid Tenisted omavahel sassi ja Timo sinna sõit on üks suur segadus
    See vist ei olegi väga võimatu variant..

    Kommentaar


      Algselt postitas Jaak Vaata postitust
      ei vaidle sellele vastu.lihtsalt tekkis taoline paranoia
      see oli fcf ultrale mõeldud rohkem, et ma ikka loodan, et Timo saab sinna mängima.
      Algselt postitas Cule
      Eestis sünnib iga päev üks Ronaldinho,aga treener teeb temast TVMK tasemel mängija

      Kommentaar


        Varsti panevad klubile uue nime Györi E(S)TO .
        FCF Forever

        Kommentaar


          Mis häda teil on nende meeste müümisega. ma tahaks et keegi ikka Eestisse ka mängima jääks. Vaevalt jõuab Kink Ungari lennukisse minna, kui juba tahab kuhugi edasi.

          Kommentaar


            Algselt postitas riivo.94 Vaata postitust
            Mis häda teil on nende meeste müümisega. ma tahaks et keegi ikka Eestisse ka mängima jääks. Vaevalt jõuab Kink Ungari lennukisse minna, kui juba tahab kuhugi edasi.
            see on ju hea kui mehel on eesmärgid kuhu pürgida,paigal seis ei tule kunagi kasuks.ära muretse kui meistriliiga mehed maha müüdud siis saavad uued mehed oma võimaluse ja usun et nii teises ja kolmandas liigas on piisavalt avastamata andeid.koondisele on kasulik kui mehed välismaal mängivad ja arenevad sest eestis tuleb lagi suht kiirelt vastu
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Algselt postitas pedro
              Klavanilt tahaks järgmist sammu kõrgemale kuhugi juba.
              Igatahes on, mida oodata
              Klavan vist polegi eriti viimasel ajal oma klubi eest säranud või mingilmoel silmapaistnud,samuti koondise mängudes on vahel jätnud mulje et mängib tujutult lihtsalt mängu läbi.

              Võimalik,et teen talle liiga ka .
              >>

              Kommentaar


                ma arvan, et Anierile sobiks Itaalia liiga ja seni mängib ta Eestis, kuniks sealt kutse tuleb. jee

                Kommentaar


                  Lähiajal on tulemas üks suurem üleminek, olge kaljulainel

                  Kommentaar


                    Kingi taoline käitumine oli jah imelik(polnud veel lennukiski kui rääkis juba järgmisest sammust). Ega kui ta ikka seal läbi ei löö siis pole tal ka kuhugi edasi pürgida. Mees peaks ikka endale näkku vaatama ja esialgu mäng-mängult edasi vaatama. Kui lähed taolise suhtumisega mängima, et ma nagunii siia ei jää siis võivad kergelt konfliktid tekkida. Aga muidu on tubli poiss.....

                    Kommentaar


                      üsna halenaljakas oli see kinki staaritsemine küll.....just sellise suhtumise pärast ta moskva päevil koondises ei mänginudki ja juba sealt maalt ongi ta kohapeale tammuma jäänud või isegi sammukese tagasi astunud....pakun et tema sammuks edasi saab olema lennuk tagasi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
                        üsna halenaljakas oli see kinki staaritsemine küll.....just sellise suhtumise pärast ta moskva päevil koondises ei mänginudki ja juba sealt maalt ongi ta kohapeale tammuma jäänud või isegi sammukese tagasi astunud....pakun et tema sammuks edasi saab olema lennuk tagasi
                        tõesti, enesekindlad pallurid on out.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Õhtujuht Vaata postitust
                          Lähiajal on tulemas üks suurem üleminek, olge kaljulainel
                          Äkki räägid lähemalt.
                          JK Liverpool Pub

                          Kommentaar


                            ehk ta arvas, et Piiroja liigub Türki?

                            Kommentaar


                              enesekindel mängija= ülespuhutud bravuuritar??? khmmm

                              Kommentaar


                                A endale saad ise ka agenti valida ju (Anieri teema)või öelda, et Norra või Rootsi ma ei taha minna, ta peaks su tahtmisega ka arvestama. Mitte nüüd seda et a la "Tahaks tegelt Cristiano asemel ManU-s parempoolikus olla", aga midagi reaalsemat, nt midagi Ojamaa taolist vms.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X