320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kas endised TVMK mängijad olid hooaja lõppedes kõik vabaagendid ja suvaline klubi võis nendega lepingu sõlmida üleminekutasu maksmata?
    I don't write erotica but I do write. Don't get paid for it though. My writing is a little more high profile than erotica generally. I stay anonymous though so I can never be compensated for my work.

    Kommentaar


      Algselt postitas dareth Vaata postitust
      Kas endised TVMK mängijad olid hooaja lõppedes kõik vabaagendid ja suvaline klubi võis nendega lepingu sõlmida üleminekutasu maksmata?
      üleminekutasu saab EJL, kes neile palka maksis.

      Kommentaar


        Algselt postitas willane Vaata postitust
        üleminekutasu saab EJL, kes neile palka maksis.
        jep, nii see on

        Kommentaar


          Ahjupera Itaalias?
          -wtf.




          Itaaliast naasmise järel selgub, kas Ahjupera jätkab poolelijäänud testimist ungarlaste juures, kirjutab FC Flora kodulehekülg.

          Jalgpallur ise küll selgitas Postimehele, et tegelikult ei lähe ta testima kohe kõrgliiga klubi juurde.

          «Tegelikult on tegemist Siena farmklubiga,» sõnas Ahjupera, kes sobivuse korral siirduks hea meelega ka sinna. «Pikalt ei mõtleks, loomulikult tahaksin Itaaliasse. Saaksin nähe, mis tasemel olen.»

          Kui asi Itaalias läheks siiski rappa, oleks Ahjupera rahul ka Ungaris, kus tema oskustega rahule jäädi.

          «Györi jättis korraliku mulje,» märkis Ahjupera, kes treeningmängudel paraku osaleda ei jõudnud.

          Kommentaar


            Algselt postitas pedro
            Kui see tõesti nii on, siis peab tõdema, et Pohlak on jällegi näidanud oma kavalust. Ma just mõtlesin hooaja lõpus, et mis motiividel EJL neile oma vähest raha jagab, aga näed sa - tegu oli osava äriga

            Andekad poisid kõik kolm, eriti Mašitšev. Loodan, et seal pannakse ta suhtumine ka paika.
            ära otsi kavalust. EJL maksis palka ja aitas meeskonnal hooaja lõpuni vedada. Oleks Sedin hakkama saanud ja jätkanud, poleks olnud vaja EJL-i "kavalust"
            nüüd saab EJL ehk osad oma tehtud kulutused üleminekurahadest tagasi.

            Kommentaar


              ei tea, kas näiteks Nõmme Kalju Terehhovi, Flora Anniste ja TJK Legion Teleši eest ka EJL-ile midagi maksid. Loogiline ju oleks.

              Kommentaar


                Algselt postitas kuuraa Vaata postitust
                mida KURAT nagu, miks võetakse testimisele vennad, kes eestis millegi erilisega silma ei paista?
                muidugi olen ma õnnelik, aga tundub mõistmatu.
                kas eesti treenerid lihtsalt näevad valedes mängijates talenti?
                No olgem ausad-ka õiges kohas seismine on talent. Ei ole küll Ahjupera austaja kuid nagu ka post mõistab temagi seista sinna kus talle saab vastu pead virutada palliga ja nagu näha lähevad need pallid ka mingi protsendiga sisse

                Kommentaar


                  Postimees kirjutab, et tegu oli ikkagi farmklubiga. Saaks sinnagi.

                  Kommentaar


                    TVMK laiali minek oli ikka super. Meistriliiga läheb võrdsemaks ning osa mängijaid läheb ka välismaale.

                    Vitali Teleš võib siirduda Soome kõrgliigasse

                    Kommentaar


                      mind hoopis šokeerib, et kas eestimees on ka tõepoolest agent?! vägev...
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        mind hoopis šokeerib, et kas eestimees on ka tõepoolest agent?! vägev...
                        iroonia v? nop, ma ei ole

                        Kommentaar


                          milleks iroonia?
                          ei ole.
                          olgem kristlased, vabandused on esitatud

                          Kommentaar


                            äki seletad oma osaluse siis selles üleminekus, kõik lähevad muidu kadedusest/uudishimust lõhki

                            Kommentaar


                              Algselt postitas taku* Vaata postitust
                              äki seletad oma osaluse siis selles üleminekus, kõik lähevad muidu kadedusest/uudishimust lõhki
                              noo mis seal ikka seletada... ju olen jah nn. agent siis aga end küll selleks ei pea

                              Kommentaar


                                retsept...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X