320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas molbert
    Ok iroonia.
    õu, pane ona ?
    sigpic
    Knock, knock?
    "Who's there?"
    A midget who couldn't reach the doorbell!

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Vunk on koondises ainus, kes suudab stabiilse kvaliteediga ülevälja sööte jagada, eks see tema peaks olema, kes järgmisena marjamaale saab.

      Puril on veel noorusest tingitud ebastabiilsus küljes, aga samas tal on vanus juba selline, et teda nö noormängijaks ostma ei hakata. Arvan, et aasta läheb kindlasti veel, enne kui tema välismaale lahkub.

      Kruglov on üllatavalt hea äärel. Kindlasti võiks ka tema mängede tagant kuskile lähemale liikuda.

      Vassiljevit kujutan ette vabalt mõnda Hollandi-Belgia keskmiku keskvälja juhtimas.
      minu arust just vunk hektel eesti nõrgeim mees algkooseisus, kui portugali vastu välja võeti ,siis alles õige mäng hakkas
      Madridista

      Kommentaar


        Algselt postitas luisfigo7 Vaata postitust
        minu arust just vunk hektel eesti nõrgeim mees algkooseisus, kui portugali vastu välja võeti ,siis alles õige mäng hakkas
        Vunk on hea kuid ebastabiilne. Üks mäng väga hea ja teine silmapaistmatu. Kui nüüd meenutada enne valusa pakki saamist bosnialt siis eelmainitud mängu kommentaaridest, bosnia koondislastelt, tuli just selliseid lauseid a´la kas see mees ka mängib jne.

        Kommentaar


          Ma arvan, et kui keegi läheb, siis on see Sander Puri. Portugali vastu võideldes mängis ta hästi. Veteranidest on ülemineku ära teeninud Slava aga tema tase on ilmselt Norra kõrgliiga tabeli teise poole klubid. Aga kas keegi midagi reaalset ka kuulnud on? Ma tean ainult seda, et Kulik pidi minema Maltale testimisele aga see jäi ära.

          Kommentaar


            Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
            Ma arvan, et kui keegi läheb, siis on see Sander Puri. Portugali vastu võideldes mängis ta hästi. Veteranidest on ülemineku ära teeninud Slava aga tema tase on ilmselt Norra kõrgliiga tabeli teise poole klubid. Aga kas keegi midagi reaalset ka kuulnud on? Ma tean ainult seda, et Kulik pidi minema Maltale testimisele aga see jäi ära.
            Miks ära jäi?ehk oskad valgustada?

            usun ja loodan,et 5-6 meest ikka välja see suvi saavad.
            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
            Ott Järvela

            Kommentaar


              Kuliki üleminek jäi ära kuna talle lihtsalt pakuti Sillamäel paremaid tingimusi.

              Kommentaar


                Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                Kuliki üleminek jäi ära kuna talle lihtsalt pakuti Sillamäel paremaid tingimusi.
                Mis talle siis pakuti? Soojemat ilma?

                Kommentaar


                  Ei taha ära usu. Ma ei viitsi iga sõna lahti kirjutada.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
                    Ei taha ära usu. Ma ei viitsi iga sõna lahti kirjutada.
                    Rahune maha-pisike nali lihtsalt. Ega iga sõnakõlksu saa ka täie tõsidusega võtta.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas barackobama Vaata postitust
                      õu, pane ona ?
                      konkreetne vana oled
                      i don t like u u don t like me

                      Kommentaar


                        Tänasest avanes üleminekute aken,kes siis selle kahe kuu jooksul Eestimaa tolmu jalget pühivad?Keda teie pakute?
                        Kui Sander Puri ka nüüd minema ei saa siis suht jama värk.
                        ehk on lootust ka Tenistel
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar


                          Teniste ja Puri kindlasti, millegipärast arvan, et Levadia jääb ka Andrejevist ilma.
                          Veel mõni kuu tagasi pakkunuks kindlasti ka Martin Vunki, paraku pole tema mäng tänavu nii hea, kui mullu.
                          Rohkem potentsiaalseid väljaminejaid Eesti liigast vähemalt sel suvel ma ei näe.

                          Kommentaar


                            Puri võiks küll kuskile testima saada, Skandinaaviasse näiteks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Zlatan Vaata postitust
                              Puri võiks küll kuskile testima saada, Skandinaaviasse näiteks.
                              Pole vaja järjekordset Norra pallurit. Kui Skandinaaviasse siis kindlasti kuskil Rootsi tugevamasse klubisse nagu IFK Göteburg. Siiski arvan et Puri on parem ja vääriks klubi Saksamaal.

                              Kommentaar


                                Eesti elanikest peaks järgmisena siirduma parematele jahimaadele Kulik Saša, ilmselt läehb Mmaltale või Poola mängima. Täpselt ei oska öelda.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X