320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Kes järgmisena?

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

  • käbi
    replied
    Algselt postitas Leivo-Tigu Vimb Vaata postitust
    pohlak ütles, et "kuna klubi tahab tema eest liiga palju raha". eks see pigem vist sellele viitab, et mängib välismaal
    See lausejupp viitab ju kõige rohkem just Eesti klubile, Levadiale.

    Leave a comment:


  • Aílton
    replied
    Algselt postitas LHH2001 Vaata postitust
    See mees on Klavan!
    ütled seda nii kindlalt, jagad linki või miskit?

    Leave a comment:


  • ...Jumal...
    replied
    See mees on Klavan!

    Leave a comment:


  • elx
    replied
    ..ja ikka unustatakse ära Pohlaku jutu lõpp, et see üleminek tõenäoliselt teoks ei saa.

    Leave a comment:


  • Hellik
    replied
    Ühest lausejupist on juttu jagunud päris pikaks ajaks

    Leave a comment:


  • Leivo-Tigu Vimb
    replied
    pohlak ütles, et "kuna klubi tahab tema eest liiga palju raha". eks see pigem vist sellele viitab, et mängib välismaal

    Leave a comment:


  • Vapper Kass
    replied
    Kui ma saan õigesti aru priity märkusest, et tema mängijaõigused on mitte eesti klubi käes, siis mingi väike võimalus on, et selleks meheks võib olla ka mõni "Eesti mees", näiteks Kink või miks mitte Teever (tal on küll alavormis). Ma ei tea, võib-olla mingi osa Kingi mängijaõigustest kuulub Moskva Spartakile siiani. Teever, vist on ka kuidagi rootslastega seotud.

    Leave a comment:


  • priity
    replied
    Algselt postitas zaz Vaata postitust
    kusjuures ei öeldud, et on välisklubist, vaid ridade vahelt võis enamvähem välja lugeda seda...
    Sain Pohlaku jutust aru, et nimetu mängija liikumine Hispaania liigasse on raske seetõttu, et tema mängijaõigused (see jäi ebaselgeks kas kõik või osa) on mitte-Eesti klubi käes. Nii et seetõttu oli tõenäoliselt tegemist välismaal mängiva või mänginud palluriga.

    Leave a comment:


  • Shermann
    replied
    Kaugel Puri tööloa saamine on?

    Leave a comment:


  • zaz
    replied
    Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
    Ma pakuks samuti Tarmo Kinki, mis on igati loogiline, arvestades tema mängijaomadusi aga räägiti väliskubis pallivast eestlasest. Ma arvan, et suure tõenäosusega on see siiski Raku, Joel või Ats.
    kusjuures ei öeldud, et on välisklubist, vaid ridade vahelt võis enamvähem välja lugeda seda...

    Leave a comment:


  • Aramis
    replied
    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Kolm paksu sakslast ja kleenukene mees
    Sõitsid kord korraga ühes kupees
    Kolm paksu sakslast, need jõid aga teed
    Ning nad ei teadnud miks neile välja teeb
    See, siilipäine, pilgult jäine, neljas mees

    Näe ongi, kurat.

    Leave a comment:


  • Vapper Kass
    replied
    Ma pakuks samuti Tarmo Kinki, mis on igati loogiline, arvestades tema mängijaomadusi aga räägiti väliskubis pallivast eestlasest. Ma arvan, et suure tõenäosusega on see siiski Raku, Joel või Ats.

    Leave a comment:


  • WeThePeople
    replied
    Algselt postitas Vapper Kass Vaata postitust
    No rahvas, kes on see "härra salapärane", kes läheb karambade maale gingoriitasid käperdama ja võib-olla isegi jalgpalli mängima? Kas paksud sakslased lasevad Sander Puril oktooberfestiks oma riiki.
    Ma ei tea kust tuli see välismaal mängiva eestlase jutt aga mina pakun siiski Tarmo Kinki

    Leave a comment:


  • Nahkpea
    replied
    Zaho üleminek Norrasse Tromsö rivistusse võib siis aktuaalseks saada. Esialgu küll ainult testimise tasemel kui vigastusest paraneb.

    Leave a comment:


  • vandersell
    replied
    Kolm paksu sakslast ja kleenukene mees
    Sõitsid kord korraga ühes kupees
    Kolm paksu sakslast, need jõid aga teed
    Ning nad ei teadnud miks neile välja teeb
    See, siilipäine, pilgult jäine, neljas mees

    Leave a comment:

Working...
X