320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

konstantin kolbassenko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    #91
    Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

    Kahju kui Konstatin Nahk koondise eest kaasa ei löö. Kahjuks on eesti koondis siiani suuresti olnud ühe organisatsiooni sisene meeskond. Eks Nahk ole juba aastaid olnud eesti säravaim mängija. Alles nüüd kui isegi soome meedia juba üllatus eesti koondise poliitika üle, kutsuti mees kohale. Minu jaoks jääb ta endiselt eesti üheks parimaks kesväljameheks. Ka Poom on omal ajal klubi kasuks otsustanud.


    Mõnele tuletaks meelde ütlust: narri meest, mitte mehe nime.

    Edu Konstatinile
    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
    I don’t care what you think of me!
    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

    Kommentaar


      #92
      Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

      no see nahk on ikka eriti nahk peast........
      no nyyd tra enam ära nuta kui sind koondisesse ei kutsuta!!!

      Kommentaar


        #93
        Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

        jah tolgus - pole midagi öelda . Oleks võinud ju lihtsalt öelda et ei saa tulla , sest vaja klubi eest mängida , aga siis niimoodi lolli mängida

        Kommentaar


          #94
          Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

          türa te ilgute
          see balti turniir on niikuinii üks värd ja ükski klubi ei pea oma mängijaid selle jaoks vabaks laskama sest need mängupäevad ei kuulu fifa ametlike mängupäevade hulka. tunduvalt mõtekam oleks see balti junn teha ära siis kui on fifa ametlikud mängupäevad mitte neil päevil lihtsalt tilli näpida või siis azebaidzaanidega kõksida

          Kommentaar


            #95
            Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

            See ilkumine muutub aina mõttetumaks. Ehk aitab sellest nüüd kah.

            Kommentaar


              #96
              Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

              Originally posted by eston#21


              türa te ilgute
              see balti turniir on niikuinii üks värd ja ükski klubi ei pea oma mängijaid selle jaoks vabaks laskama sest need mängupäevad ei kuulu fifa ametlike mängupäevade hulka. tunduvalt mõtekam oleks see balti junn teha ära siis kui on fifa ametlikud mängupäevad mitte neil päevil lihtsalt tilli näpida või siis azebaidzaanidega kõksida
              Kuradi idioot loe enne ja mölise pärast - ma just ütlesin ju et mind poleks häirinud kui Nahk oleks lihtsalt öelnud et ei saa tulla , sest peab klubi eest mängima . See oleks täiesti OK olnud . Aga öelda koondisele ,et on haige ja ise samal ajal klubi eest mängida , see näitab halba suhtumist ja sellise suhtumisega võib mees sinna Soome jäädagi .

              Kommentaar


                #97
                Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                Originally posted by malagar


                Originally posted by eston#21


                türa te ilgute
                see balti turniir on niikuinii üks värd ja ükski klubi ei pea oma mängijaid selle jaoks vabaks laskama sest need mängupäevad ei kuulu fifa ametlike mängupäevade hulka. tunduvalt mõtekam oleks see balti junn teha ära siis kui on fifa ametlikud mängupäevad mitte neil päevil lihtsalt tilli näpida või siis azebaidzaanidega kõksida
                Kuradi idioot loe enne ja mölise pärast - ma just ütlesin ju et mind poleks häirinud kui Nahk oleks lihtsalt öelnud et ei saa tulla , sest peab klubi eest mängima . See oleks täiesti OK olnud . Aga öelda koondisele ,et on haige ja ise samal ajal klubi eest mängida , see näitab halba suhtumist ja sellise suhtumisega võib mees sinna Soome jäädagi .
                Olen malagariga nõus, nii ei saa asja võtta, paistab, et meest koondis ja rahvustunne üldse ei huvita, ometi mees veel Eesti nimegi võttis. Paistab, et seda meest koondis ei huvita ja Eesti eest ta väljas olla ei taha. Saan Pijpersist aru, kui ta enne meest uuesti ei kutsu, kui Nahk ise ühendust ei võta ja vabandust ei palu.

                Kommentaar


                  #98
                  Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                  Fuck the Pareiko,fuck the nahk.Kurat,pole meil neid rohkem vaja kui neil meid.imegu meigast mõlemad pähklipurejad.
                  Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

                  Kommentaar


                    #99
                    Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                    Kui ei taha mängida, ärgu mängigu! Oleme alati ilma temata hakkama saanud.

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                      Originally posted by darklord


                      Kui ei taha mängida, ärgu mängigu! Oleme alati ilma temata hakkama saanud.
                      Seda küll, kuid eriti närvi käib ikkagi see, et ta ennast nii suureks staariks juba peab, et suva see koondis, mulle on klubi tähtsam. Samas Pareiko vähemalt vahepeal tahtis koondises olla, tema otsust mõjutas kindlasti see kehv mäng, kuid Nahk pole veel sellegagi hakkama saanud :P Eks need tugevamate vene juurtega mängijad ei pea koondise abistamist siis nii tähtsaks, kuig Kolbassenko võttis ju isegi eesti nime

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                        Omal ajal oli siin foorumis kõva poleemika ,et olgu koondises venelased või eestlased toetama peab kõiki ühtviisi. Nüüd ongi näha ,kuidas venelastest kodanikud koondises mängimisse suhtuvad. Ma ei ütleks ,et neid ei huvita,kuid kõigepealt on neile siiski tööandja sõna tähtsam. Seda on just Nahki puhul näha ,kus ilmselt klubi soovitas vigastust kartes, mitte mängida ja Nahk nii tegigi.
                        Muideks ka Oper ei mänginud ilmselgelt selle tõttu ,et Torpeedo seda nõudis.
                        FCF Forever

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                          Kunn, sa ajad asjad omavahel ikka väga sassi. Opei puudumine oli väga ilusti ja korralikult Pijpersiga kooskõlastatud ning sellisel olukorras (väike vigastus ning üleminek) pole ühegi mängija nõudmine koondisse just mõistlik, sest see võib seda esimest (vigastust) veel rohkem süvendada ning teise (ülemineku) seeläbi perse keerata. Ehk - Operi puudumine täiesti normaalne ja ilus.

                          Nahk aga lihtsalt ei tulnud ning ei esitanud ka mingit põhjendust - ok, oksendas, kuid klubi eest joostes sai ikkagi hakkama.

                          Nuff said.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                            .. vaevalt et Kolbassenko oma nime abielludes eestlannaga seetõttu Nahaks vahetas et Eesti koondises mängida saaks.. seda ärge küll mõtelgegi.
                            JA ühte ma olen juba öelnud varemgi ja ütlen veelkord tiblad on ja jäävad tibladeks... saime enne tõepoolest hästi ilma nendeta ja saame ka tulevikus hakkama, minu poolest võib see Nahk sinna Soome oksandama jäädagi.. NB! Kehtib Pareiko kohta samuti...
                            RummaBastards!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                              ootaks BOSSi arvamust asja kohta...

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                                Originally posted by jansa


                                .. vaevalt et Kolbassenko oma nime abielludes eestlannaga seetõttu Nahaks vahetas et Eesti koondises mängida saaks.. seda ärge küll mõtelgegi.
                                JA ühte ma olen juba öelnud varemgi ja ütlen veelkord tiblad on ja jäävad tibladeks... saime enne tõepoolest hästi ilma nendeta ja saame ka tulevikus hakkama, minu poolest võib see Nahk sinna Soome oksandama jäädagi.. NB! Kehtib Pareiko kohta samuti...
                                Isegi nädal hiljem ei saa sellise steitmendi peale vaiki jääda. Mis kuradi vahet on rahvusel rahaahnuse osas. Korvpallikoondisest võin sulle kohe nimetada kolm Eesti nime (või õigemini kaks Kreeka ja ühe juudi nime), kes koondise esindamisest klubikarjääri nimel loobusid. Vanal inimesel võiks ju mõistust nats olla, või mis?
                                “The state of our pitch wouldn’t have affected Liverpool — with their game the ball is in the air most of the time.”
                                The Special One

                                Kommentaar

                                Working...
                                X