320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

konstantin kolbassenko

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

    Kui kedagi vähegi kotib, siis: Nahk räägib täna natuke TV3 Spordis.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

      Originally posted by Jaan


      Originally posted by jansa


      .. vaevalt et Kolbassenko oma nime abielludes eestlannaga seetõttu Nahaks vahetas et Eesti koondises mängida saaks.. seda ärge küll mõtelgegi.
      JA ühte ma olen juba öelnud varemgi ja ütlen veelkord tiblad on ja jäävad tibladeks... saime enne tõepoolest hästi ilma nendeta ja saame ka tulevikus hakkama, minu poolest võib see Nahk sinna Soome oksandama jäädagi.. NB! Kehtib Pareiko kohta samuti...
      Isegi nädal hiljem ei saa sellise steitmendi peale vaiki jääda. Mis kuradi vahet on rahvusel rahaahnuse osas. Korvpallikoondisest võin sulle kohe nimetada kolm Eesti nime (või õigemini kaks Kreeka ja ühe juudi nime), kes koondise esindamisest klubikarjääri nimel loobusid. Vanal inimesel võiks ju mõistust nats olla, või mis?
      ... tuleb välja et on vahet sest ei ole keegi eestlastest või eesti venelastest ennem koondise kutset rahale ignoreerinud - jalgpallis ma mõtlen.(oli küll Lemsalu case aga seegi oli veidi teisel tasandil isiksuste konflikt, mitte ainult klubi ja raha eelistamine koondisele). Ja et sa teaksid seal kaugel maal : tibla ei ole venelase( kui rahvuse) sünonüüm vaid mentaliteedi ja suhtumise etalon kõigesse meie ühiskonnas ja riigis toimuvasse ja olevasse... tibla on tibla( st see kes igatseb oma suurt endist kodumaad CCCP i taga, ei õpi ära kohalikku /sünnimaa keelt, ei austa kohalikku kultuuri ja rahvast, ei ole uhke oma riigi üle, ignoreerib EV Põhiseadust jne jne jne) .
      Rohkem ei viici seda teemat kommenteerida.Minupoolest võivad need kes Nahka austavad ja fännivad seda rahumeeli omaette edasi teha..minu jaoks (ja väga paljude teistegi vutifännide jaoks) on ta \"0\" - mõttetu mees. Murdku oma jalg!
      RummaBastards!

      Kommentaar


        Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

        Jansa,nii kurjalt kohe.Ega ta mullegi oma suhtumisega ei meeldi,aga jalgpallurile soovida niisugust vigastust!!!!!Nagu näha siis sina armu ei anna.
        Olen kindel,et Eesti jalgpallikoondis jõuab lähiajal suurturniirile,kuid Eestlasena võin EM tiitlist vaid unistada. -Enar Jääger

        Kommentaar


          Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

          Pole ise samuti mingi Konstantini fänn, kuid sellegipoolest külastasin täna huvipärast Maardu Levadia ja Jokerite mängu. Peab ütlema, et Nahk midagi erilist seal väljakul küll korda ei saatnud. Minu mäletamist mööda ei löönud ta ühtegi korda peale ja ainuke ohtlik olukord, mille ta algatas oli tsenderdus karistusalasse, kus ta meeskonnakaaslane palli peaga otse Hermansoni kätte lõi. Ah jaa, ühe nurgalöögi võitles ka välja. Aga muidu täitsa mõttetu mees. Eksis palju söötudel, silma ei paistnud ja mängu lõpus paistis suht väsinud olevat.
          Vaikus

          Kommentaar


            Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

            vot vaatasin intervjuud ja siis mõtlesin et sellist mees tkyll eesti koondisele vaja pole.
            no kuda saab nii noor mee sjuba klui esmasex pidada!!!!
            ja mix sellest mitte teada anda koondise treeneritele?

            yhesõnaga mõtetu mees

            Kommentaar


              Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

              Mulle tundus, et teda see Eesti koondis eriti ei koti ka kuna küsimuse peale kas ta soovib üldse seal mängida hakkas ta muigama ja ütles, et ei tea. õige eesti koondislane peab ikka südamega tahtma mängida imo
              Joga Bonito!!!

              Kommentaar


                Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                See ,et ta klubi huvid hetkel kõrgemale seab on veel kuidagi mõistetav ,sest saab ta ju klubist palka ja on leegionär Soomes. Lisaks ei lähe klubil just kõige paremini.
                Lihtsalt kogu intervjuud kuuldes jäi küll mulje ,et teda eriti koondises mängimine ei huvitagi. Lõppkokkuvõttes pole ta Soomes enam tükk aega midagi korda saatnud ja ilmselt oligi see ainuke hele sähvatus mehe selle hooaja mängus.
                Minu silmis ta koondise kohta ei vääri ja parem ,kui sellise suhtumisega vendi sinna rohkem ei kutsutaks.
                FCF Forever

                Kommentaar


                  Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                  Selle ilusa intervjuu eest täname me teletäht Martin Šmutovit! Valgusta ikka meie jalgpallielu!

                  Kas keegi luges kokku, mitu korda Nahk intervjuus \"ei tea\" ütles?

                  Kommentaar


                    Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                    Jansal on ilmselt patoloogiline viha nende vastu, kes Flora kasvandikud pole. Ja juhtugu mees veel venelane olema... Seda sa ilmselt ei suuda mõelda kui palju EJL poolt teda alandatud on. Praeguseks on pideva mõnitamisega tekitatud olukord, kus keegi peale Florameeste koondises olla ei tahagi. Jäähokis näiteks, kus enamus venelasi, motivatsioonipuudust koondise eest mängida pole siiani märganud. Pigem on eesti jalgpallikoondises toimuv 10aastase pideva ja sihikindla suunitlustöö tulemus. Ausalt öeldes ega mul (kui oleks prof jalgpallur) ka ei tekiks tahmist sellises koondises mängida.


                    Fänningi Konstantini edasi, sa ei suuda tõesti sinna midagi teha. Sinu jauramine ei muuda inimesi olematuks. IRW.

                    Murra oma jalg mees... (Võimsalt arvamuseliidri ja eesti koondise fänni sõnu tuleb ju aksepteerida)
                    On ainult üks klubi - TARTU TAMMEKA!
                    I don’t care what you think of me!
                    Unless you think I’m awesome – in which case, you’re right! Carry on…

                    Kommentaar


                      Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                      Originally posted by Kebab


                      Seda sa ilmselt ei suuda mõelda kui palju EJL poolt teda alandatud on. Praeguseks on pideva mõnitamisega tekitatud olukord, kus keegi peale Florameeste koondises olla ei tahagi.

                      mind põhimõtte pärast huvitaks et kuidas teda alandatud ja mõnitatud on?? ...et too konkreetne näide ..... mitte et minul midagi Naha vastu oleks sest minu arust oleks temast koondisele väga palju kasu kui ta seal muidugi mängida tahaks..... ja jansa kle sa võtta veits koomale eks.....see näitab palju sa ise austad teist inimest ja mängijat keda sa isiklikult ei tunnegi

                      fc pohmell

                      Kommentaar


                        Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                        Originally posted by Kebab


                        Jansal on ilmselt patoloogiline viha nende vastu, kes Flora kasvandikud pole. Ja juhtugu mees veel venelane olema... Seda sa ilmselt ei suuda mõelda kui palju EJL poolt teda alandatud on. Praeguseks on pideva mõnitamisega tekitatud olukord, kus keegi peale Florameeste koondises olla ei tahagi. Jäähokis näiteks, kus enamus venelasi, motivatsioonipuudust koondise eest mängida pole siiani märganud. Pigem on eesti jalgpallikoondises toimuv 10aastase pideva ja sihikindla suunitlustöö tulemus. Ausalt öeldes ega mul (kui oleks prof jalgpallur) ka ei tekiks tahmist sellises koondises mängida.

                        Ja kuhu me niimoodi välja jõuame ... Flora välised ei taha koondises mängida aga fännid kiruvad, et ei lasta.

                        Pigem oleks vaja mõnda hea klassiga mängumeest, kes korralikult koondisesse murraks. Ja normaalset suhtumist näitaks. Kahjuks ei tule küll minul meelde ühtegi sellist meest.

                        Ja virisemine tuleks jätta, et ei anta võimalust. Antakse küll !

                        Kommentaar


                          Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                          ... to duff ja kebab etc.

                          .. lugege mu postitusest välja väikegi vihje selle kohta et et eelistan koondises Flora süsteemi mängijaid kellelegi teisele(seda enam et ma pole n.ö. FC FloraFan - teadmiseks mul polegi Eesti klubide seas mingit erilist eelistust) või veel rohkem et eelistaksin eestlast venelasele vaid tema päritolu tõttu - never... ausalt öeldes kui Pijpersilt tuli koondise kutse Nahale, Smirnovile, Kallastele jt. endistele või ülepea mitte florakatele oli mul sellest siiralt hea meel ja Nahast lootsin palju - vähemalt Veikkausliiga mängude põhjal ja eelnevate nähtud Levadia mängude põhjal... see mis edasi sai on kõigile teada - ja sellest minu suhtumine nendesse/sellistesse ..,. oleks sama moodi käitunud kasvõi karjääri alul Mart Poom siis oleks ka tema minu silmis mõttetu mees...Sellised tiblad EI vääri minu arust Eesti kodakondsustki (mille nad nagunii on välja huijanud) ja kohta koondises seda enam.

                          (Selles kontekstis mõistan isegi Pareikot kes vähemalt ütles treenerile otse et ei soovi/taha hetkel enam koondist esindada ja temast võiks isegi arusaada ja otsust respekteerida - mees julgeb rääkida, mees julgeb teha. Seda enam et ta pole varem ka koondise kutset tagasi lükanud ja alati kohal olnud ehkki tihtipeale vaid pingi istunud... ehkki ka tema suhtumine ei ole täieti arusaaadav.. mäletame tema intervjuud enne Est-Rus mängu , mil ta ei teadnud keda eelistada??? Kas nii saab olla??Aga OK -see selleks.)
                          .
                          OK selle jala murdmise jutuga keesin vist liiga üle aga Naha tegemised ja mängud mulle enam karvavõrdki korda ei läe aga ausalt öeldes soovin talle kõikke mittehead edaspidises ja muideks ... selleks ei peagi ma teda isiklikult tundma.
                          RummaBastards!

                          Kommentaar


                            Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                            Ma panen ka veidi offtopicut siis. Ma tavaliselt sellist asja ei tee, nii et ehk saan andeks.

                            He südamega inimene nagu ma olen, tahan Jansale lihtsalt meelde tuletada, et \"mul on pohhui, kuidas tal läheb\" ja \"murdku ta oma jalg\" suhtumiste vahel on täitsa suur vahe.

                            Milleks nii vihaseks minna sõber Las ta mängib seal Soomes omaette, mul on ka pohhui kuidas tal läheb, aga kõike mittehead ma talle ka sellepärast ei soovi. Eesti koondisse see mees siiski arvatavasti kunagi ei mahu.

                            League One is for wankers. Championship is the ultimate challenge!

                            Kommentaar


                              Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                              Originally posted by oku


                              Ma panen ka veidi offtopicut siis. Ma tavaliselt sellist asja ei tee, nii et ehk saan andeks.

                              He südamega inimene nagu ma olen, tahan Jansale lihtsalt meelde tuletada, et \"mul on pohhui, kuidas tal läheb\" ja \"murdku ta oma jalg\" suhtumiste vahel on täitsa suur vahe.

                              Milleks nii vihaseks minna sõber Las ta mängib seal Soomes omaette, mul on ka pohhui kuidas tal läheb, aga kõike mittehead ma talle ka sellepärast ei soovi. Eesti koondisse see mees siiski arvatavasti kunagi ei mahu.

                              respect!
                              Eks selle suure kuumuselainega saab vahest ka liigselt ülekeedud...
                              RummaBastards!

                              Kommentaar


                                Replying to Topic \'konstantin kolbassenko\'

                                nii Nahk, siis taas üle pika-pika aja sai jalaga palli väravasse löödud, teil on õigus tegemist oli pendlaga, see siis meie mehe 6 koll, JOkerit tegid 1-1 Allianssiga.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X