320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taavi Rähn (74/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas WeThePeople Vaata postitust
    tekib küsimus, olete te teda mängimas näinud?
    Ma ükskord Viljandis nägin. Läksin ostsin õlut ka kohe kui Viljandile esimene ära löödi.

    Kommentaar


      Ühtede loll laitmine ja teiste loll kiitmine on teatud puupeade tedmiste tase,Rähn ära lase ennast segada.Vat see on näide:WeThePeople kell 01:47 mögiseda ,kell4:30 ei viitst arvutis olla vöi,magada vöiks ,saaks targemaks puupea va unetukoll.

      Kommentaar


        Algselt postitas valgekoer Vaata postitust
        Ühtede loll laitmine ja teiste loll kiitmine on teatud puupeade tedmiste tase,Rähn ära lase ennast segada.Vat see on näide:WeThePeople kell 01:47 mögiseda ,kell4:30 ei viitst arvutis olla vöi,magada vöiks ,saaks targemaks puupea va unetukoll.
        sa ise ka saad aru, mida sa öelda tahad? ma kahtlen miskipärast.
        How does Freddy Kruger wipe his butt?

        Kommentaar


          3-1 Ekranas vöitis Turkmeene,Rähn 90min.mängus

          Kommentaar


            Algselt postitas valgekoer Vaata postitust
            Ühtede loll laitmine ja teiste loll kiitmine on teatud puupeade tedmiste tase,Rähn ära lase ennast segada.Vat see on näide:WeThePeople kell 01:47 mögiseda ,kell4:30 ei viitst arvutis olla vöi,magada vöiks ,saaks targemaks puupea va unetukoll.
            4.30 viitsin arvutis olla küll ja kui sinu tarkus tuleb magamisest, siis maga rohkem.
            Algselt postitas JT8055
            Olge aktiivsemad!

            Kommentaar


              Algselt postitas Roosaelevant Vaata postitust
              mida sa sarkasmitsed siin. see, et ta sulle ei meeldi ei tähenda, et ta halb mängija on. tõesti tal pole henry kiirust, messi pallivaldamis oskust, beckhami lööki, fabregase söödu oskust, aga ju siis mehes on midagi, mille tõttu ta sobib klubi mänguplaani. Ilmselt võitluslikus, mass, pikkus ja nii hull puujalg ka ta nüüd ei ole kui sa siin kirjeldad. tehnika ja soeng(pop teema viimasel ajal) ei tee mängijat.

              mulle isiklikult on ta mängijana alati meeldinud, vb ukraina päevil rohkem kui praegu, aga küll ta leiab jälle oma kindluse, sest tal tundub sellest olevat kõige rohkem puudust. no eesti ajakirjanud ja jalkafännid ka sellele väga kaasa ei aita. edu talle igatahes!
              Duubeldan!
              Ma näiteks pole kunagi aru saanud Piiroja fenomenist, sellest möttes, et mingi tehnika imemees ta ei ole, jalaga mängida oskab vähesel määral, suhtlusoskus on puudulik - mida sellisest ikka tahta? Aga näed, pallib noh ja tundub, et suuremale hulgale publikust meeldib. Missiisikka.

              Muidu zaz, mine proovi korra kontoris tööd teha nii, et igakord kui sa tööd alustad tuleb ukse peale kamp inimesi, kes kohe irisema hakkavad, et sa ei saa mittemillegagi hakkama. Ja kui juhtudki kord eksima, siis parastavad köik nii nagu jaksavad. Tuleb hästi välja?

              Kommentaar


                Rähni kallal pole mõtet ilkuda. Mees on end tõestanud nii väga tugevas Ukraina liigas kui ka Leedu liigas. See on tulemus, milleni nii mõnedki meie "tehnikakunnid" ei küündi mitte kunagi.
                "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                Kommentaar


                  Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                  Piiroja suhtlusoskus on puudulik
                  mõttes mis?

                  Kommentaar


                    Algselt postitas yheksa Vaata postitust
                    Muidu zaz, mine proovi korra kontoris tööd teha nii, et igakord kui sa tööd alustad tuleb ukse peale kamp inimesi, kes kohe irisema hakkavad, et sa ei saa mittemillegagi hakkama. Ja kui juhtudki kord eksima, siis parastavad köik nii nagu jaksavad. Tuleb hästi välja?
                    Täitsa huvitav lüke Ma pole mitte kunagi Rähni sellepärast peedistanud, et ta räige tagasisöödu tegi või et ta omavärava lõi või mis iganes. Eksimine on inimlik, ka profisportlase puhul. Kontoritöö ja sportlase elukutse vahel on ikka oluline natuke vahet ka teha, aga noh mis ikka, kui üritatakse "selgeks teha" asja.
                    Taavi Rähna puhul oli vägagi üllatav kui ta üldse Ukrainasse pääses. Ei olnud ta ju midagi väga erilist siin koduseski liigas, kuid Ukraina klubi treener nägi potensiaali, mis hiljem ka avaldus - noormeest keskväljal mängitades oli tema kasutegur siiski grammi mitu parem. Avaldus see ka koondise eest mängides, kus Rähn ennast ka põhirivistusse murdis ja seal hästi esines.
                    Leedusse siirdudes tõsteti tüüp tagasi keskkaitsesse. Ehk on tõesti mees aastatega arenenud ja suudab ka korralike esitusi seal sooritada, paraku koondise eest seda näha pole olnud. Vormi kohta ma ei tea ja vabalt võib asi ka peas kinni olla, aga sellest ka oli ajendatud minu küsimus.
                    Isiklikult arvan siiski, et Rähn on liiga aeglase mõtlemisega, aggressiivne ja halva kohavalikuga veits, et olla keskkaitsja. Samas väga palju võib tõesti mõjutada ka see, et olengi ehk näinud meest mängimas vaid kehval päeval vms. Sest nagu juba imestatud, kuidas ikkagi ta Ekranase põhikoosseisu muidu kuuluda saaks.
                    olgem kristlased, vabandused on esitatud

                    Kommentaar


                      Algselt postitas zaz Vaata postitust
                      Samas väga palju võib tõesti mõjutada ka see, et olengi ehk näinud meest mängimas vaid kehval päeval vms. Sest nagu juba imestatud, kuidas ikkagi ta Ekranase põhikoosseisu muidu kuuluda saaks.
                      Nii ju tegelikult ongi, et inimesed pole teda klubi eest õieti mängimas näinudki. Tõsi, ka mina mitte. Paar korda olen näinud teda FC Volõni eest mängimas ja see ongi sisuliselt kõik. Enamus kritiseerijaid pole ehk sedagi.

                      Aga tuleb tunnistada fakte: kui mees mängis Ukrainas, oli ta liigas väga hinnatud mängija. Ukraina liiga on ikka väga tugev liiga ja selline mängija reputatsioon ei tule niisama kaasa.

                      Ja ei saa öelda nüüd, et ta Eesti koondises ka ainult kehvasid esitusi teinud oleks. Tuleb muidugi möönda, et millegipärast juhtuvad tal need ebaõnnestumised just siis välja lööma.
                      "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                      Kommentaar


                        Algselt postitas smörgåsbord Vaata postitust
                        mõttes mis?
                        Ausalt, ma ei viitsi pöhjendada.
                        Vöimalik, et tegemist on mu isikliku probleemiga, sest mulle lihtsalt ei meeldi Piiroja. Aga tühja Piirojast, see on Rähni teema.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Nahkpea Vaata postitust
                          Aga tuleb tunnistada fakte: kui mees mängis Ukrainas, oli ta liigas väga hinnatud mängija.
                          Lausa nii hinnatud, et mees lasti tasuta tulema ja keegi teine teda sealt liigast endale ei tahtnud. Ja selle viletsate koondisemängude teema (üks pidev halb päev) saab kergelt lahendada - ei mängi. Siis pole ka halbu päevi enam ja saab nautida stressivaba elu.
                          When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                          Kommentaar


                            Ei tea, kas seda legendaarset hollandieksimust kuskil netis ka näha saaks. Ise kahjuks ei osanud sellel ajal jalgpallist midagi teada Lugesin oktoobrikuu Jalkast Andres Musta artiklit, kus ta ütles, et see tagasisööt on hoopis müüt, tegelik andja olnud hoopis Urmas Rooba. Kes see Andres Must muidu üldse on?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Lausa nii hinnatud, et mees lasti tasuta tulema ja keegi teine teda sealt liigast endale ei tahtnud.
                              Eks lõpp vajus klubil tervikuna ära kui langeti kõrgliigast välja. Sel perioodil kui ta seal mängis, oli ta väga hinnatud mängija. Sina kui ajakirjanik peaksid seda mäletama või kirjutasid sa ainult koondisemängude ebaedust? Mis puutub tasuta ära laskmisse - see on täiesti levinud praktika jalgpallimaailmas, et kui meeskond kukub aste allapoole, siis mängijad lahkuvad tasuta (peamiselt selletõttu, et neil on selline klausel lepingus).

                              Rähn soovis ise lahkuda sealt, kuna klubi võlgnes talle aastajagu palka ja preemiaid, mis tegi sadu tuhandeid kroone. Ükski Ukraina klubi teda küll ei tahtnud, aga Ekranas küll. See polegi mingi näitaja?

                              Algselt postitas Martin Vaata postitust
                              Ja selle viletsate koondisemängude teema (üks pidev halb päev) saab kergelt lahendada - ei mängi. Siis pole ka halbu päevi enam ja saab nautida stressivaba elu.
                              See pole õnneks sinu otsustada, kes mängivad ja kes ei. Selleks on meil koondise peatreener, kes otsustab
                              "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                              Kommentaar


                                Martin mis ajad puupea juttu kui midagi ei tea,ei lastud tasuta vaid tuli ise kui klubi jäi mõned millid völgu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X