320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Taavi Rähn (74/0)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
    No tuleb arvestada seda ka et Kruglov läks Neftšisse Lokomotivist, tasemevahe peaks olema ju ilmselge.
    Kruglov läks jah kehvemasse klubisse ja hakkas siis hoopis paremini mängima.

    Kommentaar


      Algselt postitas urmar Vaata postitust
      Kruglov läks jah kehvemasse klubisse ja hakkas siis hoopis paremini mängima.
      Oeh, pead sa silmas klubis mängimist või koondise mänge? Vaevalt et ta kehvemas klubis paremaks muutus,oskused on tal ju juba Levadia ajast olemas olnud, pigem kogus kontimööda tasemel enesekindlust ja selle tõttu oli ka koondises enesekindlam ja julgem.
      Lihtsalt ma ei pea Leedu liigat väga nõrgaks, ok see hooaeg on küll majanduslik külgtugeva põntsu pannud.
      Neftši polnud juba eelmine hooaeg just kõige teravam, vaevalt et hetkelgi nad väga meeletu edasimineku on teinud võrreldes teiste Ašeri klubidega.
      Muidugi ma loodan et ma eksin ja suudetakse vastupidist tõestada. Hea võrdluse annab paar Baku-Ekranas kus esimene mäng Leedus lõppes seisul 2-2
      Ka highlightsid täitsa olemas :
      Watch highlights of Ekranas - Baku; Champions League video highlights of the match Ekranas vs Baku - Football Highlight Video

      Kommentaar


        Ma ise julgeksin pakkuda, et aserite liiga on parem, sest sealsetes klubides mängib küllalt palju parima jalgpalluriea ületanud, kuid ometigi tasemel mängijaid, kes Leedu klubidele vast püüdmatuks jääksid.

        Kommentaar


          Baku võttis täna 4-2 võidu Ekranase üle, nii et eelmise hooaja meistrite duellis jäid peale ašerid, tänase päeva tulemuse järgi läks siis Rähn õigesse liigasse.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Baku võttis täna 4-2 võidu Ekranase üle, nii et eelmise hooaja meistrite duellis jäid peale ašerid, tänase päeva tulemuse järgi läks siis Rähn õigesse liigasse.
            Häirib.

            Riigi nimi on Aserbaidžaan, sealt ašerid leiutada on päris põnev.

            Kommentaar


              Algselt postitas 17 Vaata postitust
              Häirib.

              Riigi nimi on Aserbaidžaan, sealt ašerid leiutada on päris põnev.
              Minu viga, "eksootilised" riigid pole just tugevaim külg, olen edaspidi targem

              Kommentaar


                Algselt postitas Yattara Vaata postitust
                Ma ise julgeksin pakkuda, et aserite liiga on parem, sest sealsetes klubides mängib küllalt palju parima jalgpalluriea ületanud, kuid ometigi tasemel mängijaid, kes Leedu klubidele vast püüdmatuks jääksid.
                Tundub küll nii. Klubis mängib ka kaks endist Rumeenia koondislast ja üks Bulgaaria rahvuskoondise värve kaitsnud pallur. Samas on Leedu liiga UEFA rankingus aserite omast kõrgemal, mõnevõrra üllatuslikult eespool nii Sloveeniast kui Ungarist.

                Kommentaar


                  Wikipedia andmeil on Bakuu kapten Zaur Tagizade, kes on esindanud florat ja lellet - huvitav

                  Kommentaar


                    Kõik on õige. Miskipärast on ingliskeelne vaste Zaur Tagi-Zade (kohalikus keeles on Tağızadə vms). Eesti vastu mängis ta 4.06.1997 Viljandis. Ma ei julge öelda, kas see oli toonasele U-18 koondislasele ka A-koondise debüüt, aga 1997. aastal ta väidetavalt esimest korda A-koondisse pääses. Eesti võitis Urmas Kirsi väravast 1:0.

                    Tagizadel on ka teine mäng Eesti vastu - 28.11.1998 võõrsil. Eesti kaotas 1:2. Siis mängis ta juba Aserbaidžaani liigas, aga samas mängus käis aserite eest platsil ka Ruslan Musayev, kes oli toona Viljandi Tuleviku mängija.

                    Lisaks Florale ja Lellele on Tagizade mänginud vist ka Kuressaare eest vähemalt ühes mängus.
                    www.jalgpall.ee
                    http://www.last.fm/user/lennartk

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Kutt Vaata postitust
                      Wikipedia andmeil on Bakuu kapten Zaur Tagizade, kes on esindanud florat ja lellet - huvitav
                      nüüd on trauma saanud. http://ru.apasport.az/news.php?id=54003

                      Kommentaar


                        http://sport.postimees.ee/?id=260044 taavi unistab ka ameerikast väheke
                        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                        Ott Järvela

                        Kommentaar




                          Testimisel Hiina kõrgliiga tabelipõhja nühkivas Qingdao Jonoonis.

                          Kommentaar


                            Kurat, vahi toks koos Zidaaniga kohe samale pildile jäänud..

                            Kommentaar


                              kas see Hiina ikka oleks hea variant
                              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                              Ott Järvela

                              Kommentaar


                                loodame, et tuleb taaskord aeg, mil nädalavahetustel maailma kõige segasemat livescore'i jälgida ja hiljem soccernetist lugeda: "Rähnita mänginud Qingdao kaotas".

                                Kommentaar

                                Working...
                                X