320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Breaking: ...

    Kommentaar


      http://www.mirror.co.uk/sport/football/transfer-news/liverpool-sign-ragnar-klavan-4million-8439635

      Liverpool to sign Ragnar Klavan in £4million move as Jurgen Klopp adds defensive cover

      Kommentaar


        Hoopis punaste leeri!

        Kommentaar


          Kommentaar


            Liverpool to sign Ragnar Klavan in £4million

            Kommentaar


              Ütlesin oodake

              Kommentaar


                No, poleks midagi selle vastu. Olgem ausad
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Angelo Nerazzurro Vaata postitust
                  Ütlesin oodake
                  Aitäh põnevust tekitamast! Suurepärane uudis. Kuigi mänguaja pärast läheb oioi kui suureks rebimiseks Rakul, siis no Liverpool on siiski Liverpool.

                  Kommentaar


                    Klopp üldiselt hästi esinevaid mehi pingile ei istuta, kui keegi lemmiklaps terveks saab... ei ole Wenger, eksju
                    The One and Only

                    Kommentaar


                      ma olen 20 aastat olnud tulihingeline manchester unitedi fänn ja nüüd olen sunnitud ostma liverpooli särgi? JUMALA VINGERPUSS!!!!!!!!!!!
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Scouse bastard...

                        Ei tegelt väga uhke lugu.
                        Giggs will tear you appart.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                          ma olen 20 aastat olnud tulihingeline manchester unitedi fänn ja nüüd olen sunnitud ostma liverpooli särgi? JUMALA VINGERPUSS!!!!!!!!!!!
                          whata fakki? sae pekki!

                          kui Manchester United mängib basseiniga, siis ma loodan, et ibra võtab rakul munad nii ikka pihku, et valu hakkab taanduma alles järgmise omavahelise mängu ajal. Ja siis uuesti ja tugevamalt.

                          Kommentaar


                            tore, aga kui liverpool mängib mõne muu tiimiga, siis olen raku poolt. (((((((
                            Je suis Nasfal

                            Kommentaar


                              Olgu ajaloo huvides jäädvustatud – bbc.com/sport/football hetkeseisuga:

                              Kommentaar


                                Täpselt sama, et aastakümnete pikkuse Unitedi fännina väga kahetised tunded. Ühest küljest on Raku üle väga hea meel, sest ta unistuse täitumine Premierist ja üleminek edukuselt Inglismaa teise klubisse on igati vinge. Teisalt pean end lohutama, et küll tuleb päev, kui mõni eestlane ka Manchesteri Punase selga tõmbab.
                                Klavanile aga soovin edu ja olgu ta igas mängus man of the match, kuid Liverpool jäägu Kuradite seljataha.
                                Seda kõike eeldusel, et üleminek teostub.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X