320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Madridi Atletico Vaata postitust
    Kas kuskilt netist ei saa hollandi liigat jälgida,tasuta?
    Ikka saab, striime ju nett tulvil.

    Kommentaar


      Keegi suurem Hollandi jalgpallihuviline võiks ju selle auks Alkmaarile erladi teema teha.
      Aga edu Ragnarile!

      Kommentaar


        AZ mängud veebruaris:

        01 feb 2009 Sparta Rotterdam - AZ
        04 feb 2009 AZ - Roda JC
        07 feb 2009 AZ - Willem II
        14 feb 2009 PSV - AZ
        21 feb 2009 Heracles Almelo - AZ
        28 feb 2009 AZ - FC Groningen


        Viasat BS või KS võiks midagi nendest kavva võtta
        Rise and rise again until lambs become lions!

        Vaprus - Athletic Club - Rosenborg

        Kommentaar


          Algselt postitas Mayhem Vaata postitust
          AZ mängud veebruaris:

          01 feb 2009 Sparta Rotterdam - AZ
          04 feb 2009 AZ - Roda JC
          07 feb 2009 AZ - Willem II
          14 feb 2009 PSV - AZ
          21 feb 2009 Heracles Almelo - AZ
          28 feb 2009 AZ - FC Groningen


          Viasat BS või KS võiks midagi nendest kavva võtta
          4veebruari matsh oleks ju magus ülekanne
          ja ega 21veebruar eksklubi/Hakola vastu ka paha poleks...
          RummaBastards!

          Kommentaar


            viasat-i näevad vähesed, aga Kalev meedia võiks küll sellise sammuga saada endale vaatajaid kõvasti juurde ja ma arvan et hollandi liiga on palju odavam ka kui inglise liiga ja samas võib ju näidata näiteks 2 mängu kuus ja juhuslikult võiks need olla alkmaari mängud=)

            Kommentaar


              olen nõus doksik'uga.
              kalev sporti saab ju näha nii zoom box'i ja digi tv'ga ja mingi asjaga veel. aga neid balti csporte ja värke näeb ainult viasatiga. kalev sport võiks tõesti näidata. teeme neile minig ettepaneku...

              Kommentaar


                Aasta tagasi ,kui mul veel viasat oli, siis Viasati spordikanalid ikka näitasid Eredeviset ja vahel sai ka Andrese mänge näha. See uus Baltic siis ei näita?

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mask Vaata postitust
                  Aasta tagasi ,kui mul veel viasat oli, siis Viasati spordikanalid ikka näitasid Eredeviset ja vahel sai ka Andrese mänge näha. See uus Baltic siis ei näita?
                  Viasat kaotas Eredivisie teleõigused vahepeal.

                  Kommentaar


                    [QUOTE=midfielder;982192] Nt Inglismaalt pean mina tõelisteks kvaliteetmeeskondadeks vaid nelja suurt.

                    Sa oled ikka täie mõistuse juures???

                    Kommentaar


                      Esimese Alkmaari mängu Rotterdami vastu peab Klavan kaartide tõttu kahjuks vahele jätma, debüüt lükkub edasi.

                      Kommentaar


                        Eile hilisõhtul on Klavani üleminek saanud tagasisidet ka mitmetelt Eesti vutiga seotud figuuridelt. Arno ja tema agent on nii mõnedki head sõnad Ragnari suhtes öelnud ning Pijpersi agent Ger Lagendijk näeb meie mehes uut Hyypiat, mis pole muidugi päris õige võrdlus, kuna Klavan koht ikka selgelt äärekaitses. Aga südame teevad sellised hinnangud ja ootused soojaks küll.

                        Wij komen terug met de cup in de hands

                        Kommentaar


                          [quote=hannes10;982435]
                          Algselt postitas midfielder Vaata postitust
                          Nt Inglismaalt pean mina tõelisteks kvaliteetmeeskondadeks vaid nelja suurt.

                          Sa oled ikka täie mõistuse juures???
                          Olen küll. Parandan oma mõtet, kvaliteetmeeskond=tippmeeskond . Ja mina Inglismaal rohkem tippmeeskondi ei tea. Mõõdupuu on CL grupifaasi pääs ja sealt edasi play-offidesse, mitte 5-6 koht premieres. Nii nagu on tippmeeskonnad Itaalias, Hispaanias, Saksamaal CL grupifaasi kvalifitseeruvad klubid. Järgnevad 5-8 subtopperid ja sealt veel alla keskmikud jne.

                          Aga põhimõtteliselt võiks selle OT lõpetada ja keskenduda edaspidi teemas Ragnari tegemistele .
                          Wij komen terug met de cup in de hands

                          Kommentaar


                            Algselt postitas doksik Vaata postitust
                            viasat-i näevad vähesed, aga Kalev meedia võiks küll sellise sammuga saada endale vaatajaid kõvasti juurde ja ma arvan et hollandi liiga on palju odavam ka kui inglise liiga ja samas võib ju näidata näiteks 2 mängu kuus ja juhuslikult võiks need olla alkmaari mängud=)
                            Kalev Sport oleks vast ainus kanal maarjamaal,kes võiks mängude näitamise õigusi hankida kui finantse on ning loomulikul peab ka vastav huvi olema. Mõtekas oleks eraldi AZ mängude õigusi osta, nagu leedukad tegid mõne aasta eest Heartsi mängudega Śotimaal. Huvi oleks kindlasti suur, kuna oma mees võistlustules. Viasatil puuduvad õigused Hollandi liigale, õigemini nad kaotasid need sügisel skandinaavia rivaalile Canal Digitalile.

                            Kui rääkida siin eelpool mainitud AZ veebruari mängudest, siis ei Heraclese ega Roda mäng muidugi pole ligilähedaseltki võrreldav 14 veebruari duelliga PSV vastu, mis on absoluutne tippmäng nii hollandis kui leiab rahvusvaheliste kanalite vahendusel suurt huvi ka mujal Euroopas.

                            Lisaks liiga mängudele ei tasu unustada, et AZ ja ka Roda on veel 8 järelejäänud satsi hulgas KNVB Bekeril ehk karikasarjas ning just täna õhtul toimub veerandfinaalide loosimine. Ka selle sarja mängude ostmise õigust võiks mõni eesti kanal kaaluda, sest lootust on, et sealgi võib ehk meie meest (mehi) 17. mail De Kuipil peetavas finaalis näha.
                            Wij komen terug met de cup in de hands

                            Kommentaar


                              põhimõtteliselt mõtlesin ka mina sama, et võiks osta ainult AZ mängud ja neidki ei peaks ostma iga nädal- aitaks sellest kui näitaks AZ kodumänge.See on vähemalt minu arvamus.Näiteks jätaks inglise liigat vähemaks,kuigi see poleks väga hea mõte,aga igal juhul tuleks kruudale või siis jurtšenkole,kes nüüd kalevis neid asju ajab,mingi idee anda.Mina annaks oma allkirja igal juhul.Ja veel seda ,et kalev on ka tasuta nähtav kanal peale zuumi ja digi-ostad ainult digiboxi ja paned antenni ja vaatad.
                              Teeme mingi pöördumise soccerneti poolt või midagi?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas doksik Vaata postitust
                                põhimõtteliselt mõtlesin ka mina sama, et võiks osta ainult AZ mängud ja neidki ei peaks ostma iga nädal- aitaks sellest kui näitaks AZ kodumänge.See on vähemalt minu arvamus.Näiteks jätaks inglise liigat vähemaks,kuigi see poleks väga hea mõte,aga igal juhul tuleks kruudale või siis jurtšenkole,kes nüüd kalevis neid asju ajab,mingi idee anda.Mina annaks oma allkirja igal juhul.Ja veel seda ,et kalev on ka tasuta nähtav kanal peale zuumi ja digi-ostad ainult digiboxi ja paned antenni ja vaatad.
                                Teeme mingi pöördumise soccerneti poolt või midagi?
                                Mõte hea, kuid eks lõppotsuse tegemisel kaalutakse ilmselt eelkõige finantsili aspekte eriti viimaste uudiste valguses kui Kalev Spordist ja Kalev Meedia grupist tervikuna töötajatega seoses majanduslangusega töösuhteid lõpetatakse. Samas oleks minu silmis kõikide AZ mängude ülekannete õiguste ostmine suurem magnet kui Everton-Tottenhami mäng vms. Aga maitsed ole erinevad.

                                Kuna tavaliselt müüdakse liigade ülekandeõigusi nö paketina hooaja peale, siis võib keset hooaega see keeruliseks osutuda, aga järgmist hooaega ja Ragnari 4 a permanentset diili alates suvest silmas pidades oleks mõistlikum juba sügisesse ette vaadata. Kuid need, kel võimalus pilti taevakanalite kaudu oma helendavale ekraanile manada, saavad eredivisiet ka sealtkaudu jälgida.
                                Wij komen terug met de cup in de hands

                                Kommentaar

                                Working...
                                X