320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Paide Linnameeskond)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas salajane33 Vaata postitust
    Kuskilt ülekannet ei ole sellest(internetis)? Enda lehtedel, mis mul on seal ei olnud kirjas, et oleks ülekanne
    Rojadirecta. World's biggest sport streams index (El mayor índice de emisiones deportivas por Internet).
    Catalunya is not Spain!

    Kommentaar


      Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
      Aitäh!

      Kommentaar


        Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
        Eelmisel nädalal oli endal kuidagi veits nõkkav pilt,kuidas sul on lorenzo?

        Kommentaar


          Klavan alustab pingilt.

          Kommentaar


            Algselt postitas Kaspy Vaata postitust
            Eelmisel nädalal oli endal kuidagi veits nõkkav pilt,kuidas sul on lorenzo?
            anna andeks, ei saanud aru. striimidena olen vahel vaadanud (kui naine tahab hirmsasti miskit naistekat a la dr. Phil vms vaadata) ainult La Ligat, need on normaalselt jooksnud. a ja seda Roda-Heraclest vaatasin ka, aga seal vahetas striimija pidevalt kanaleid. et seda viimast pidasid sa silmas või mida?
            Catalunya is not Spain!

            Kommentaar


              seda et kas keegi teab kas välismaal olles ka neid striime saab vaadata muidu või mitte? igatahes tuleb mõnes Hollandi pangas igatahes krediitkaart teha vist
              Catalunya is not Spain!

              Kommentaar


                Algselt postitas aanvaller Vaata postitust
                Klavan alustab pingilt.
                Mina arvan, et 65. min vahetusest sisse ja soe tervitus fännide poolt.
                slimm.ee

                Kommentaar


                  Algselt postitas lorenzo Vaata postitust
                  anna andeks, ei saanud aru. striimidena olen vahel vaadanud (kui naine tahab hirmsasti miskit naistekat a la dr. Phil vms vaadata) ainult La Ligat, need on normaalselt jooksnud. a ja seda Roda-Heraclest vaatasin ka, aga seal vahetas striimija pidevalt kanaleid. et seda viimast pidasid sa silmas või mida?
                  Just sedasama jah,endal jooksis muidu korralikult aga ju sii sliht nett on kehvake

                  Kommentaar


                    Oper põhis, Klavan varus

                    Kommentaar


                      Heh, Klavani numbriks oli märgitud 0 :P

                      Kommentaar


                        Et siis mitte ühtegi streami, kus ei peaks midagi alla laadiad?

                        Kommentaar


                          Kommentaar


                            Oh sa r*isk. Suured tänud!

                            Kommentaar


                              www.atdhe.net on ka hea lehekülg, igasuguseid mänge tuleb siit koguaeg....

                              Kommentaar


                                Rojadirecta, mida on siin ka eespool paar korda mainitud, näitab ka täiesti korralikult..

                                Kommentaar

                                Working...
                                X