320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Ragnar Klavan (Tallinna Kalev, Eesti)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
    Huvitav kas mõni foorumi kasutaja siin on härra objektiivus ise? Kõik arvamused on subjektiivsed. Kuhugi Inglismaale kolmandaks numbriks minemine on selge samm tagasi, kui nüüd Everton Jagielkat või Stones'i ei müü, siis ei näe eriti reaalset võimalust, et temast midagi muud peale korraliku vahetusmehe seal saama peaks.
    Üks asi on mängida sellist rolli kuskil suurklubis, sellise riski võib võtta, teine asi on teha seda Evertonis, mis iga kolmas hooaeg võibolla suudab ennast Euroopa kohtadele mängida.
    Klavan on tõenäoliselt järgneval paaril aastal oma elu parimates mänguaastates, tema jaoks on oluline pidevalt mängimine, mis Augsburgis oleks talle garanteeritud. Evertonis, kus keskkaitse moodustavad inglise koondise raudvara Jagielka ja tulevikulootus Stones on see vägagi kahtlane, pigem oleks ta roll sarnane Distini omaga eelmisel hooajal, kes mängis mingi 20 mängu äkki.

    Aga no muidugi on 90% eesti jalgpalli jälgijatest automaatselt erekteerunud peenisega kui juttu tuleb eestlase siirdumisest inglise liigasse, niiet teistsugust suhtumist oleks ka raske eeldada.
    Ära nüüd päris full-retardisse ka mine. Inglismaa liiga on tugev liiga, Everton on Augsburgist pikemas perspektiivis kindlasti kõvema potentsiaali, ajaloo ja kõige muuga klubi. Ma saan ka aru, et Inglismaa jalka vihkamine on selle ebaproportsionaalse kajastamise tõttu popp, aga üldises kvaliteedis on nad praegu ikkagi maailma tippliiga.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
      Ära nüüd päris full-retardisse ka mine. Inglismaa liiga on tugev liiga, Everton on Augsburgist pikemas perspektiivis kindlasti kõvema potentsiaali, ajaloo ja kõige muuga klubi. Ma saan ka aru, et Inglismaa jalka vihkamine on selle ebaproportsionaalse kajastamise tõttu popp, aga üldises kvaliteedis on nad praegu ikkagi maailma tippliiga.
      Kustotsast olen ma väitnud et Inglismaa liiga pole tugev liiga ja et Everton oleks Augsburgist nõrgem tiim või et Augsburg oleks mingi legendaarne klubi. Inglise liigat jälgin pidevalt ja Everton on üleüldiselt üpris sümpaatne klubi, ma räägin sellest, et minu arvates oleks antud üleminek liiga suure riskiga seoses, nii Klavani enda kui ka Eesti jalgpalli seisukohast üleüldse. Meil on enamvähem 1 tippliigas regulaarselt palliv jalgpallur ja tema langemine kuhugi pingile (mis on vaatamata kõigele väga reaalne, ei näe põhjusi, miks peaks teda eelistama Stonesile või Jagielkale) ei ole kuskilt otsast positiivne. Kui tegu oleks tõesti suurklubiga, siis võib ju seda riski aksepteerida, aga Evertoni puhul ei näe ma muud põhjust, et saada linnuke kirja, et teine eestlane liigas olemas.

      Kommentaar


        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
        Või Wigan... või Hull...

        Võimalus Euroopas mängida ei peaks küll sellisel üleminekul mingit olulist rolli mängima. Sellisel juhul oleks Klavan üldse võinud Alkmaari jääda.

        Kui näiteks mõni tugevam Saksa klubi (nt: Schalke, Leverkusen, Wolfsburg või Borussia Mönchengladbach) peaks tahtma samuti, siis oleks valik juba päris keeruline. Kiirustada muidugi ei tasu.

        Minu silmis peaks mänguaeg ka oluline faktor olema.
        Samm Hollandi liigas Bundesligasse on suur ja õigustab riski, samm Bundesligast Premieri ei ole, eriti kui sellega kaasneb tõenäoliselt oluliselt väiksem rolli meeskonna juures.

        Kommentaar


          LeeRomeno, mis imelikust riskist sa räägid? Mees saab 30. Kui pakutakse oluliselt paremat palka koos mitmeaastase lepinguga. Sa ei räägi praegu 20 aastasest kuti, kelle jaoks perspektiiv tähtis. Inglismaal mängimine sealjuures ühes sooviks/unistuseks. 10x aastas chelsea-liverpool-arsenal-city-manu tripid... Inglismaa keskmikus, kellel on potentsiaali ning pappi + ajalugu. Versus augsburg, kus sitast (eelarve mõttes) saia tehtud ning parimad jooksevad laiali...

          Ära aja segamini oma soovi, et Klavan saaks mänguaega versus mängijale kasulik.

          Suht no brainer.

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            LeeRomeno, mis imelikust riskist sa räägid? Mees saab 30. Kui pakutakse oluliselt paremat palka koos mitmeaastase lepinguga. Sa ei räägi praegu 20 aastasest kuti, kelle jaoks perspektiiv tähtis. Inglismaal mängimine sealjuures ühes sooviks/unistuseks. 10x aastas chelsea-liverpool-arsenal-city-manu tripid... Inglismaa keskmikus, kellel on potentsiaali ning pappi + ajalugu. Versus augsburg, kus sitast (eelarve mõttes) saia tehtud ning parimad jooksevad laiali...

            Ära aja segamini oma soovi, et Klavan saaks mänguaega versus mängijale kasulik.

            Suht no brainer.
            Jah täpselt seda ma ütlesin ka oma esimeses posituses, et ainuke põhjus selle otsuse tegemiseks oleks raha, mis iseenesest pole üldse paha põhjus

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Kustotsast olen ma väitnud et Inglismaa liiga pole tugev liiga ja et Everton oleks Augsburgist nõrgem tiim või et Augsburg oleks mingi legendaarne klubi. Inglise liigat jälgin pidevalt ja Everton on üleüldiselt üpris sümpaatne klubi, ma räägin sellest, et minu arvates oleks antud üleminek liiga suure riskiga seoses, nii Klavani enda kui ka Eesti jalgpalli seisukohast üleüldse. Meil on enamvähem 1 tippliigas regulaarselt palliv jalgpallur ja tema langemine kuhugi pingile (mis on vaatamata kõigele väga reaalne, ei näe põhjusi, miks peaks teda eelistama Stonesile või Jagielkale) ei ole kuskilt otsast positiivne. Kui tegu oleks tõesti suurklubiga, siis võib ju seda riski aksepteerida, aga Evertoni puhul ei näe ma muud põhjust, et saada linnuke kirja, et teine eestlane liigas olemas.
              Aa, siis ma suutsin kahe lehe peale kellegi teise argumendid sinule ümber transleerida. Kes siis ütles, et mingi poolevinnaga Inglismaa klubi või midagi?

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Aa, siis ma suutsin kahe lehe peale kellegi teise argumendid sinule ümber transleerida. Kes siis ütles, et mingi poolevinnaga Inglismaa klubi või midagi?
                Minu väljend on ebamäärane inglise liiga keskmik, mida Everton sellel hooaja oli (11 koht).

                Kommentaar


                  Algselt postitas Stok
                  LeeRomeno, ütle mulle üks vähemalt tabelikeskmik, kus on karjuv vajadus keskkaitsja järele ehk kus Klavan saaks automaatselt põhimeheks? Klubivahetus on tavalise jalgpalluri jaoks alati risk, aga loodetavasti palgatõus korvab selle.
                  Selle jaoks peab ootama üleminekuid, praegu pole nagu kuulnud kaitsemängijate müükidest, keskmikes karjuvat vajadust tõenäoliselt pole, aga kindlasti on märksa suurem võimalus ennast tõestada hooajal halvasti mänginud, aga üleüldiselt jõukates ja pika ajalooga klubides nagu näiteks Aston Villa või Newcastle, why not ka West Ham uue peatreeneriga.

                  Kommentaar


                    No Jagielka on 30+ juba ja see hooaeg hetkel polnud just eriti lubav. Stones on üks Inglise koondise tulevasi kaitsetalasid ilmselt. Ja panna sinna mikstuuri ka 29 aastane Klavan, imeline combo oleks. Võrreldes praeguste naljaninadega kes seal Evertonis 3. ja 4. keskkaitsjat mängisid.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                      On mingeid kindlamaid allikaid ka nüüd seda Evertoni teemat kinnitaks?
                      Ei tea, aga ma oletan, et need sahinad said alguse sellest, et Martinez on kinnitanud, et otsitakse vasakujalgset keskkaitsjat klubist lahkunud Distinile asendajaks. Ning teisalt on Klavan välja öelnud, et tahab kunagi Inglismaal mängida. Keegi saksa ajakirjanik tegi sellest siis omad järeldused. (+ veel see, et mängijatüübilt peaks Klavan Martinezele meelepärane olema (enesekindel ja osav ning võimeline surve alt end välja mängima ja palliga üles tõusma)
                      Muidugi oleks tore, kui tõepõhi oleks all neil kuuldustel, ent põhikoosseisu murdmine läheks jah üsna raskeks Klavanil ja 15-20 mängu, mis Devil siin eelpool välja ütles, on veidi optimistlik pakkumine, kui just Stonesi või Jagielkat mõni vigastus ei peaks tabama. Mänguline ärakukkumine on küll võimalik, aga vähetõenäoline (kui, siis pigem Jagielka kui Stonesi koha pealt), lõppenud hooajal oli keskkaitse pärast Stonesi vigastuspausilt naasmist selgelt meeskonna tugevaim lüli.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                        No Jagielka on 30+ juba ja see hooaeg hetkel polnud just eriti lubav. Stones on üks Inglise koondise tulevasi kaitsetalasid ilmselt. Ja panna sinna mikstuuri ka 29 aastane Klavan, imeline combo oleks. Võrreldes praeguste naljaninadega kes seal Evertonis 3. ja 4. keskkaitsjat mängisid.
                        Seda küll, kui nüüd eeldada, et Jagielkat võiks mingi vigastus jälle tabada, siis tõenäoliselt oleks ta tõesti esimene valik Stonesi kõrvale, samas pole üleminekud ju alanud ja Stones võib vabalt kuhugi suuremasse klubisse liikuda ja siis oleks Klavani üleminek hoopis teise maiguga.

                        Kommentaar


                          väike tähelepanek - ajalugu ei pruugi olla pädev argument otsuse tegemisel - vt. river plate argentiinas, rangers šotimaal jne.
                          see ei tähenda muidugi veel et everton on kehv klubi või ka kehv valik klavani jaoks.
                          Seisan üksi mere ääres
                          jalas kollased sandaalid
                          valged, merevahust sääred
                          hüüan: "Elagu skandaalid!"

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            No Jagielka on 30+ juba ja see hooaeg hetkel polnud just eriti lubav. Stones on üks Inglise koondise tulevasi kaitsetalasid ilmselt. Ja panna sinna mikstuuri ka 29 aastane Klavan, imeline combo oleks. Võrreldes praeguste naljaninadega kes seal Evertonis 3. ja 4. keskkaitsjat mängisid.
                            Hooaja algus ei olnud küll kõige parem, aga seejärel vorm paranes tuntavalt ja lõpuks valiti ta juba Evertoni hooaja parimaks mängijaks.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust

                              Aga no muidugi on 90% eesti jalgpalli jälgijatest automaatselt erekteerunud peenisega kui juttu tuleb eestlase siirdumisest inglise liigasse, niiet teistsugust suhtumist oleks ka raske eeldada.
                              10 punkti selle eest!!

                              Aga kui mitte Klavan, siis kes veel ja kui mitte praegu, siis millal veel?
                              Am Sonntag um 13.00 Uhr haben wir ein Weißwurst- Wettfressen mit der Bayern-Spitze. Da bin ich gut dabei. (Rainer Calmund)

                              Kommentaar


                                Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                                Aga no muidugi on 90% eesti jalgpalli jälgijatest automaatselt erekteerunud peenisega kui juttu tuleb eestlase siirdumisest inglise liigasse
                                Ahahahah päris varvikas
                                Lisaks ka palju onanism ajakirjas Näen juba mitu omadusõnast Järvela oskab sõnaraamatust kaevandada selle transferi eest...
                                Aga ikka, see pakkumine Klavanil oleks õige vastu võtta, teine śanss võibolla ei tule.
                                Rumori di Spogliatoio - Estonian football in English
                                Premium Liiga Clubs News
                                Facebook
                                Twitter

                                Kommentaar

                                Working...
                                X