320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Eks ta väikeriigi fännile valus ole, kui oluline mängumees niimoodi ära läheb, kuid samas võiks sellest ka aru saada. Tegu on ikka mehe enda mängijakarjääriga ning seal peaks tal endal ka õigus isiklikele valikutele olla. Eks ta ise teab neid põhjuseid ja taustu paremini, kas meie nendega nõus oleme, on juba omaette küsimus, kuid ma ikkagi leian, et inimesel peaks olema õigus enda valikutele. Kui tahab, siis tuleb koondisse, kui ei taha mingil põhjusel, siis ei tule.
    Samamoodi on mulle isiklikult arusaamatu ka näiteks Piiroja käitumine mõndades olukordades, kus mees tuleb isegi vigaselt täiesti mõttetutele sõprusmängudele. Võite nimetada seda patriotismiks või milleks iganes, ent isiklikult ma sellest näiteks aru ei saa. Meeskond maksab sulle ju palka ja arvestab sinuga, kuid sina tuled ja riskeerid seda kõike kuu peale keerata. Ok, mees on enda võitluslikkusega eeskujuks ja mida iganes, kuid ükskord meil selline näide juba on olnud, kus üks härra X, kes igas seisus koondist esindama tuli, hakkas mängima "koondisega" ühe pikajuukseliste bändi vastu, lõi seal põseluu puruks ning ülejäänud on juba ajalugu. Kui ma õigesti mäletan, siis see ei tulnud tema karjäärile tegelikult sugugi kasuks.

    Kommentaar


      Teema võiks protestiks lukku panna. Hakaku ise oma MLB hääletustulemusi üles klikkima vms. Meid ka ei koti enam

      Kommentaar


        Ei ole ju väga üllatav otsus. Auasi või mitte, arvete maksmiseks saab Joel raha NYRB-st ning kui jätkab heade esitustega, kerkib esile ka see lepinguteema ning praegune käitumine pigem tõstab mehele pakutavad palganumbrit.

        Niiet Eesti fännile mõru pill alla neelata aga nii need asjad kord juba käivad.

        Kommentaar


          Nüüd palun tooge need 5 suurt Eesti lippu ka Red Bullsi staadionilt ära.
          Lindpere fännileht facebookis:<<Joel Lindpere: Estonian flags @ Arena...awesome job guys!!!>>

          Kommentaar


            Isiklikult on mul kõige rohkem kahju asjaolust, et tänavu ei ole võimalik näha, kas ja kuidas Joeli mäng USAs muutunud on (kas see Eesti koondise mängujoonises üldse silmapaistvalt avalduks, on iseasi) ning küllap paljudel teistelgi on uudishimu ning USA liiga kergelt müstiline maine see, mis ootusi suurendab ja emotsioone tavapärasest rohkem üles kruvib. Ja noh, eks ta ole niivõinaa tähtis mängija, kuid kaugeltki mitte asendamatu. Nii et ei ole hullu.

            Mis puutub levinud argumenti, et koondisemängud peaks juba iseenesest tähtsaima kaaluga olema, siis nõustun Dannari mõttekäiguga, et asi pole sugugi nii endastmõistetav.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Ka mina näeksin loomulikult Lindperet hea meelega selles mängus ja järgnevateski koondise ridades ning ei saa salata, et pettumus on hetkel üpris suur, aga see käitumine, mida mõned vennad siin viljelevad... arvamuste paljusus ja eks te andke hagu edasi, kui on tunne, et see kõvemaks meheks teeb, aga mõnevõrra piinlik on lugeda küll. Seda siiski tahaks eraldi öelda, et isehakanud üldrahvaliku ruuporina meievormis pröökamise võiks küll lõpetada, kõikide jaoks ei ole maailm alati mustvalge.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Joel Lindpere: ma ka....aga töö vajab tegemist..igale peole ei jõua enam lihtsalt!!!
                --
                Ei saa lihtsalt kahte tööd korraga teha, nii kurb, kui see ka ei ole.
                Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mystic Vaata postitust
                  Teema võiks protestiks lukku panna. Hakaku ise oma MLB hääletustulemusi üles klikkima vms. Meid ka ei koti enam
                  Ära ole nii kibestunud.

                  Kommentaar


                    Off topicut kah...mitte et Zlatan mu lemmik on,aga Berlusconi saatis Z täna peale medicali mehe oma eralennukiga Stocki Ungariga mänguks valmistuma...

                    Kommentaar


                      õu, keskendugem ikka olulisematele asjadele.

                      Kommentaar


                        okey see muutis ka minu arvamust lõpuks..ei ole vihkaja, kuid jah.. sai ennem öeldud fännidele siinmal, et koondisemängudele tuleb ta alati ja mitu korda võib andestada sellist valet.... oleks andestanud ka Itaalia mängust puudumist, aga kõik mängud....

                        kahju, aga mind enam ei huvita öösiti kell 2 ülevalolemine ja redbullside käekäik. Vähemalt mitte mõndaaega!

                        Kommentaar


                          Sõprusmängus mitte osalemine on okei.

                          Aga siuke otsus langetab minu silmis ta mainet kõvasti, eks raha ole ju kõige tähtsam.

                          Kommentaar


                            Kurb küll, aga ega muidu ehk polekski väga hullu, aga nagu siin juba ka mainitud on, siis imelik on lihtsalt see kiire meelemuutus - USAsse siirdudes lubas mees kindlasti igal võimalusel (minu mäletamist mööda, kui pange panen, panen pea pange) koondist aitama tulla, aga nüüd järsku selline avaldus..

                            Täitsa huvitav oleks teada saada, mis selle taga reaalselt seisab, sest miskipärast vähemalt mulle tundub jutt, et 'vaja ennast tiimis kehtestada ja perele leiba ja vorsti osta', mitte just kõige põhjapanevamana.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas 17 Vaata postitust
                              Kurb küll, aga ega muidu ehk polekski väga hullu, aga nagu siin juba ka mainitud on, siis imelik on lihtsalt see kiire meelemuutus - USAsse siirdudes lubas mees kindlasti igal võimalusel (minu mäletamist mööda, kui pange panen, panen pea pange) koondist aitama tulla, aga nüüd järsku selline avaldus..

                              Täitsa huvitav oleks teada saada, mis selle taga reaalselt seisab, sest miskipärast vähemalt mulle tundub jutt, et 'vaja ennast tiimis kehtestada ja perele leiba ja vorsti osta', mitte just kõige põhjapanevamana.
                              Duubeldan jällegi

                              Kommentaar


                                Algselt postitas dannar Vaata postitust
                                Mul tekkis niisama üks provokatiivne küsimus, et kas näiteks kõik, kes siin jauravad auasjast jms, on ikka rõõmsalt kaitseväeteenistuses käinud?
                                No mina olen käinud ning seda 1996. aastal Kuperjanovi ÜJP. Minul oli auasi oma riiki teenida ja sinna läksin ka vabatahtlikult. Joelil on samuti vaba voli valida, kas tulla SiniMustValget esindama või mitte, aga tema valik oli selline, mis enamikele Eestimaa kodanikele on arusaamatu ja vastuvõetamatu.

                                Kuidas on võimalik nii kergekäeliselt loobuda oma riiki teenimast? Eks igaüks teeb oma valikud, aga kurvaks teeb see, et Vene päritolu (minul on hea meel, et meil sellised olemas on. Tean, et kesa arvamus on teine) mehed tulevad parema meelega Eesti koondisele appi (Operi jamad kunagi, samas Stepanov lubas alati kohal olla) kui Kalevite kanged pojad.

                                OK, saan aru, kui tegemist oleks mingi suvalise sõprusmänguga (kuigi sõprusmängud on ka meie väiksele riigile tähtsad), aga hetkel on tegemist maailma ühe kõvema jalgpalliriigiga (vastik nii küll öelda, aga kahjuks see nii on) ning iga mees on meie koondisele vajalik lüli. Hetkeemotsiooni pealt loodan, et kui Lindpere reedel mängul ei ole, siis et ta enam ei hakkaks üldse ida poole tulema. Las luristab oma Red Bulli.

                                Koondis suudab võita ka ilma mingi Joel Lindpereta!

                                Smörrile tänud!
                                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                                Ott Järvela

                                Kommentaar

                                Working...
                                X