320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Huvitav kas ta nüüd selle teoga kaotas või võitis fänne, usun et Bullidel on päris palju toetajaid, nende südamed ta igatahes praegu võitis.. Mina teda ei salli enam igatahes..vb see ainult hetkene emotsioon, aga ikkagi.. nii ülbelt ütleb ka veel: "I feel that it is important to help the Red Bulls firstly" no türa..

    Kommentaar


      Mul tekkis niisama üks provokatiivne küsimus, et kas näiteks kõik, kes siin jauravad auasjast jms, on ikka rõõmsalt kaitseväeteenistuses käinud?

      Kommentaar


        siis kui õige aeg on dannar, nüüd aga palun terve ülejäänud soccernet vastake dannarile..

        Kommentaar


          Joel Lindpere Loodame,et ühel päeval vaatab Eesti Vabariik ise ka sportlastele teise pilguga siis,kes oma riiki esindavad...!!!!
          6. aprill kell 7:19 · Esita kaebus
          Facebookist.... Kes ta sõber on, võiks sellele LIKE panna!
          Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
          Algselt postitas taku*
          Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

          Kommentaar


            Eks ta väikeriigi fännile valus ole, kui oluline mängumees niimoodi ära läheb, kuid samas võiks sellest ka aru saada. Tegu on ikka mehe enda mängijakarjääriga ning seal peaks tal endal ka õigus isiklikele valikutele olla. Eks ta ise teab neid põhjuseid ja taustu paremini, kas meie nendega nõus oleme, on juba omaette küsimus, kuid ma ikkagi leian, et inimesel peaks olema õigus enda valikutele. Kui tahab, siis tuleb koondisse, kui ei taha mingil põhjusel, siis ei tule.
            Samamoodi on mulle isiklikult arusaamatu ka näiteks Piiroja käitumine mõndades olukordades, kus mees tuleb isegi vigaselt täiesti mõttetutele sõprusmängudele. Võite nimetada seda patriotismiks või milleks iganes, ent isiklikult ma sellest näiteks aru ei saa. Meeskond maksab sulle ju palka ja arvestab sinuga, kuid sina tuled ja riskeerid seda kõike kuu peale keerata. Ok, mees on enda võitluslikkusega eeskujuks ja mida iganes, kuid ükskord meil selline näide juba on olnud, kus üks härra X, kes igas seisus koondist esindama tuli, hakkas mängima "koondisega" ühe pikajuukseliste bändi vastu, lõi seal põseluu puruks ning ülejäänud on juba ajalugu. Kui ma õigesti mäletan, siis see ei tulnud tema karjäärile tegelikult sugugi kasuks.

            Kommentaar


              Teema võiks protestiks lukku panna. Hakaku ise oma MLB hääletustulemusi üles klikkima vms. Meid ka ei koti enam

              Kommentaar


                Ei ole ju väga üllatav otsus. Auasi või mitte, arvete maksmiseks saab Joel raha NYRB-st ning kui jätkab heade esitustega, kerkib esile ka see lepinguteema ning praegune käitumine pigem tõstab mehele pakutavad palganumbrit.

                Niiet Eesti fännile mõru pill alla neelata aga nii need asjad kord juba käivad.

                Kommentaar


                  Nüüd palun tooge need 5 suurt Eesti lippu ka Red Bullsi staadionilt ära.
                  Lindpere fännileht facebookis:<<Joel Lindpere: Estonian flags @ Arena...awesome job guys!!!>>

                  Kommentaar


                    Isiklikult on mul kõige rohkem kahju asjaolust, et tänavu ei ole võimalik näha, kas ja kuidas Joeli mäng USAs muutunud on (kas see Eesti koondise mängujoonises üldse silmapaistvalt avalduks, on iseasi) ning küllap paljudel teistelgi on uudishimu ning USA liiga kergelt müstiline maine see, mis ootusi suurendab ja emotsioone tavapärasest rohkem üles kruvib. Ja noh, eks ta ole niivõinaa tähtis mängija, kuid kaugeltki mitte asendamatu. Nii et ei ole hullu.

                    Mis puutub levinud argumenti, et koondisemängud peaks juba iseenesest tähtsaima kaaluga olema, siis nõustun Dannari mõttekäiguga, et asi pole sugugi nii endastmõistetav.
                    Which ship has never docked at Liverpool?
                    The Premiership.

                    "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

                    Kommentaar


                      Ka mina näeksin loomulikult Lindperet hea meelega selles mängus ja järgnevateski koondise ridades ning ei saa salata, et pettumus on hetkel üpris suur, aga see käitumine, mida mõned vennad siin viljelevad... arvamuste paljusus ja eks te andke hagu edasi, kui on tunne, et see kõvemaks meheks teeb, aga mõnevõrra piinlik on lugeda küll. Seda siiski tahaks eraldi öelda, et isehakanud üldrahvaliku ruuporina meievormis pröökamise võiks küll lõpetada, kõikide jaoks ei ole maailm alati mustvalge.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Joel Lindpere: ma ka....aga töö vajab tegemist..igale peole ei jõua enam lihtsalt!!!
                        --
                        Ei saa lihtsalt kahte tööd korraga teha, nii kurb, kui see ka ei ole.
                        Pareiko sõimab kaitset, aga see on sama mis seinaga rääkimine..

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Mystic Vaata postitust
                          Teema võiks protestiks lukku panna. Hakaku ise oma MLB hääletustulemusi üles klikkima vms. Meid ka ei koti enam
                          Ära ole nii kibestunud.

                          Kommentaar


                            Off topicut kah...mitte et Zlatan mu lemmik on,aga Berlusconi saatis Z täna peale medicali mehe oma eralennukiga Stocki Ungariga mänguks valmistuma...

                            Kommentaar


                              õu, keskendugem ikka olulisematele asjadele.

                              Kommentaar


                                okey see muutis ka minu arvamust lõpuks..ei ole vihkaja, kuid jah.. sai ennem öeldud fännidele siinmal, et koondisemängudele tuleb ta alati ja mitu korda võib andestada sellist valet.... oleks andestanud ka Itaalia mängust puudumist, aga kõik mängud....

                                kahju, aga mind enam ei huvita öösiti kell 2 ülevalolemine ja redbullside käekäik. Vähemalt mitte mõndaaega!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X