320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Järgneva videoga tervitan Martinit. Saad aru küll.
    Vigastus. Ehk me räägime erinevatest asjadest. Ja isegi kui ei räägi, ei kavatse ma seda uskuda. Nii liberaalne ja uuele vastuvõtlik ei saa ka olla.
    When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

    Kommentaar


      Okei, otsus on tehtud, aga siis poleks pidanud meediale ja fännidele nii kõvahäälselt lubama, et on koondise mängudeks alati mees!

      Fännid on pahased aru saadav.. mina olin valmis andestama ka selle Itaalia vastu mängimas käimise, kuna NYRB lähevad paljud põhimehed ära, ja keskväljal oleks ikka väga nigel seis olnud.... Aga no nüüd tuli välja, et loobume siis juba kõikidest mängudest...

      Ok ega ma ei vihka teda jms, saan aru, et mees võttis otsuse vastu arvatavasti raske südamega... Aga RBNY mängud mind nüüd küll enam ei huvita...

      Kaotas oma otsusega eestis ikka palju fänne!

      Kommentaar


        Vahest räägib vest ka õiget juttu.http://sport.postimees.ee/?id=306493
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          Veel üks näide mehest, kes tuleb ja ei unusta ära koondist isegi siis, kui mängijakarjäär on läbi ja kindlapeale saaks heapalgalise töökoha inglismaal....

          Huh! Ok mina siia Lindpere teemasse enam ei kirjuta, kui muidugi mingit erilist põhjust ei teki!

          Kommentaar


            Seda enam ju, et teatati vigastusest ja ikkagi mängis. Ei järgnenud mingeid sanktsioone. Aga no kui oli eelmine kord juttu samal teemal, siis sai ju räägitud, et Zidaned ja Makeleled ja asjad. Paus vahepeal ja siis tagasi. Mõtle peaga, kedagi ei saa ju sundida mängima.

            /OT off
            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

            Kommentaar


              Red Bull gives you wings, but not for Joel Lindpere..

              Kommentaar


                Muidugi on kahju , et Joel ei tule aga mida jummal te halate siin nagu eided...
                Parem vaadake, et te ise suurte patriootidena alati tee staadionile leiate ja mitte ainult itaalia mängule. Töö kohustused või maaleminek ei ole vabandus...

                Kommentaar


                  Algselt postitas saiaiai Vaata postitust
                  Muidugi on kahju , et Joel ei tule aga mida jummal te halate siin nagu eided...
                  Parem vaadake, et te ise suurte patriootidena alati tee staadionile leiate ja mitte ainult itaalia mängule. Töö kohustused või maaleminek ei ole vabandus...
                  Hhahaha, täielikult +1

                  Kommentaar


                    Türa. Joel ei tule ja kõik, leppige või ei, aga siin halamine teda mängule ei too.

                    Kommentaar


                      sai sai ütleb, nagu joelil oleksid rahaprobleemid, ise mängib pokkerit kõvasti ma kuulnud
                      aga ei huvita enam see teema ja enam siia ei postita.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas *Rivo Vaata postitust
                        sai sai ütleb, nagu joelil oleksid rahaprobleemid, ise mängib pokkerit kõvasti ma kuulnud
                        aga ei huvita enam see teema ja enam siia ei postita.
                        ma arvan et kõik maailma inimesed on selle pärast et sa siia enam ei postita väga-väga kurvad

                        Kommentaar


                          Algselt postitas abso Vaata postitust
                          Türa. Joel ei tule ja kõik, leppige või ei, aga siin halamine teda mängule ei too.
                          a mida sa ise siin halad siis, et teised halavad? foorum ongi koht arutlemiseks ja kui tahetakse vinguda, siis vingutakse. so stfu.

                          Teemakohast : ma ise ka muidugi suht pettunud, et ta koondist esindama ei tule ja klubi eelistab, kuigi tänu koondisele ta just saigi NYRB ju. Ja see põhjendus, et ta ju niigi tasuta Eesti eest mänginud vms, on lihtsalt absurdne-mitte üksi (tipp)jalgpallur ei saa oma koondise esindamise eest palka!

                          Kommentaar


                            Ja nüüd tuleb 15 lehekülge vaidlust, et miks te halate, et olge parim pohhuistid.Nii ta läheb

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Shaq Vaata postitust
                              Ja nüüd tuleb 15 lehekülge vaidlust, et miks te halate, et olge parim pohhuistid.Nii ta läheb
                              See on järgmine faas.

                              Kommentaar


                                äkki paneks teema lukku?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X