320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Edson Vaata postitust
    Aga Lindpere ei ole Suur Sportlane ja ei saa kunagi selleks. Suurte Sportlaste klubisse kuuluvad näiteks Mart Poom ja Martin Müürsepp
    Aamen. Palju edu Lindperele muidugi, aga... Mingu ta õige perse ka. Ja veelkord, palju edu. Nii mängus, kui perseminemises. Samas, kui objektiivselt vaadata, siis kelle asemele ta täna tuleks koondisesse, keda ta suudaks asendada oma tänases skillis ja vormis ja oma praeguses positsioonis, mida ta klubis mängib? Ei tule ühtki nime pähe, andke andeks.

    Nii-et kolmat korda, edu, Joel. Ära hampade ja hottdoogidega üle pinguta. Sinu vasikavaimustus Ameeringast, mida sa lapsemeelse siirusega kõigis intervjuudes oled hõisanud, on nüüd viimase uudise valguses veel humoorikam.

    Käi kindlasti Yosemites ka ära. Ja Hooveri tamm on ka väga uhke.

    Kommentaar


      Ma ei saa siinsete isikute tati pritsimisest aru. Miks peaks üks isik tema jaoks pea ideaalse (maksimaalse) võimaluse ja töölepingu ohtu seadma ühe heategevusliku hobi nimel? Eriti veel olukorras, kus see heategevuslik hobi, mida Eesti koondise esindamine on, võib tema edasisele karjäärile tõsise löögi anda. Reaalsus on see, et Eesti koondises mängimine ei too mitte ühegi suurklubi lepingut. Seda toob ikka stabiilselt kõrgetasemeline esinemine liigas. Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks ta peaks siinsete tatipritside rõõmustamiseks koondisesse tulema. Midagi head see nagunii ei tekita. Samas on ohte rohkelt.

      Samuti on ääretult kohatu tuua Müürsepa näidet, sest Ameerika perioodil ei esindanud temagi koondist.

      Kommentaar


        Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
        Eriti veel olukorras, kus see heategevuslik hobi, mida Eesti koondise esindamine on, võib tema edasisele karjäärile tõsise löögi anda. Reaalsus on see, et Eesti koondises mängimine ei too mitte ühegi suurklubi lepingut.
        Kuule oinas. Just oinas. Hea võrdlus - Mõistust pole, aga tõmbleb. Kontrolli oma sisukas faktiteaduse lõik üle.

        Ja mis puutub Lindperesse siis; Kahju küll, aga seda meest ja tema teguviisi näen ma hoopis teistsugusest vaatenurgast, kui eelmine hooaeg, mis oli veel andestatav kuidagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
          Miks peaks üks isik tema jaoks pea ideaalse (maksimaalse) võimaluse ja töölepingu ohtu seadma ühe heategevusliku hobi nimel?
          Mul pole ei hinge ega südant, aga mul on palju raha. Tore, et väärtushinnangud kenasti paigas.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
            Ma ei saa siinsete isikute tati pritsimisest aru. Miks peaks üks isik tema jaoks pea ideaalse (maksimaalse) võimaluse ja töölepingu ohtu seadma ühe heategevusliku hobi nimel? Eriti veel olukorras, kus see heategevuslik hobi, mida Eesti koondise esindamine on, võib tema edasisele karjäärile tõsise löögi anda. Reaalsus on see, et Eesti koondises mängimine ei too mitte ühegi suurklubi lepingut. Seda toob ikka stabiilselt kõrgetasemeline esinemine liigas. Ma ei näe küll ühtegi põhjust, miks ta peaks siinsete tatipritside rõõmustamiseks koondisesse tulema. Midagi head see nagunii ei tekita. Samas on ohte rohkelt.

            Samuti on ääretult kohatu tuua Müürsepa näidet, sest Ameerika perioodil ei esindanud temagi koondist.
            Huvitav,et teised NYRB mängijad lööki oma karjäärile ei karda rahvusmeeskonda esindades.

            Sul paistab olevat Joeliga samalaadne mõtteviis kui arvad,et rahvuskoondise esindamine on heategevuslik hobi.
            Päris hea eeeskuju noortele.Iga aasta vend valib kas esindab rahvuskoondist või mitte.

            Kommentaar


              Loodan, et Vähetuntud Vutivaatleja ei lase ennast heidutada sellest *rahest, mis teda tabas. Olen sama meelt.

              Samuti meenus mulle teemaga seoses Sir Fergusoni mõne või hoopis mitme aasta tagune intervjuu, kus ta ütles välja, et tema meelest on koondiste mängud tähtsusetud ning need hakkavad ajapikku oma mõtet kaotama - teisisõnu mängijad peaks eelistama klubi koondisele. Lihtsalt remark - ei poolda ega laida tema arvamust.

              Kommentaar


                Algselt postitas rando_O Vaata postitust
                Kuule oinas. Just oinas. Hea võrdlus - Mõistust pole, aga tõmbleb. Kontrolli oma sisukas faktiteaduse lõik üle.
                Olen oinas, kui see sind kuidagi lohutab. Samas laua taga on keeruline tõmmelda, sest tool on paigas ja liikuda ei saa. Mõistuse kohapealt ei ole aga seni keegi kurtnud ja ise olen rahul. Isegi tööandja on üsna rahul. Kuid näib, et sa tead rohkem kui mina ja keegi teine. Siiski ei ole minu personaalküsimus üleüldse oluline. See ei muuda olukorda. Kuid faktiteaduses tahaks küll targemaks saada. Valgusta mind selles.

                Kommentaar


                  ferguson rääkis koondismängude tähtsusetusest sellepärast, et jalgpall on maru kalliks läind ja muretses vigastuste pärast.

                  huvitav, kui Eesti nüüd EM-ile pääseb, kas siis on ka nyrockcity tähtsam
                  tell your mother, we are hooligans!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Noonik Vaata postitust

                    Samuti meenus mulle teemaga seoses Sir Fergusoni mõne või hoopis mitme aasta tagune intervjuu, kus ta ütles välja, et tema meelest on koondiste mängud tähtsusetud ning need hakkavad ajapikku oma mõtet kaotama - teisisõnu mängijad peaks eelistama klubi koondisele. Lihtsalt remark - ei poolda ega laida tema arvamust.
                    samas see on selline suurte liigade ja riikide teema pigem.
                    Eestis ju pole klubidel traditsioone. ja kui koondise mängud ka ära kaoks, siis kellele keskmine eestlane peaks hakkama oma patriotismi välja elama? meiesugusel väikerahval ongi tähtsamad just koondisemängud kui klubimängud. sellised publikuarvu suhtenumbrid koondis/klubi jäävad meil nagunii alatiseks.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      nojah, see aasta ei kavatse enam siis ka punaste pullide mänge vaadata ( sitaks palju kaotavad sellega ) ja lindPeeru jaoks võiks nüüd ka igaveseks koondise uks kinni olla.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Vähetuntud vutivaatleja Vaata postitust
                        Ma ei saa siinsete isikute tati pritsimisest aru. Miks peaks üks isik tema jaoks pea ideaalse (maksimaalse) võimaluse ja töölepingu ohtu seadma ühe heategevusliku hobi nimel? Eriti veel olukorras, kus see heategevuslik hobi, mida Eesti koondise esindamine on, võib tema edasisele karjäärile tõsise löögi anda.
                        Olgem ausad, antud heategevuslik hobi ehk koondisemängud on üks oluline osa Lindpere CVst, mille abil ta välismaale- Trömsösse, NYRBi jne- mängima sai.

                        Kommentaar


                          1. Tiit Soku sõnadega: "Keegi ei astu tulevikus leivasabas minu juurde ega ütle: pane käru täis, maksan sinu asemel, sest olid kümme aastat tagasi Eesti eest väljas."
                          2. Lindpere poleks koondises mingil juhul 100% algkoosseisus või n-ö asendamatu mängija (nagu omal ajal Poom ja Oper olid). Keskvälja/ääre kohtadele on Eesti mõistes küllaltki okei konkurents ja mõnekümne mänguminuti nimel ei ole mõtet vast pidevalt üle ookeani kupatada.
                          3. NY is just way more fun

                          Kommentaar


                            pede, miks sa nii tegid? Hülgasid koondise.
                            Tagasi pole enam mõtet vinguma tulla, kui kunagi karjääri Euroopas peaksid jätkama..

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
                              1. Tiit Soku sõnadega: "Keegi ei astu tulevikus leivasabas minu juurde ega ütle: pane käru täis, maksan sinu asemel, sest olid kümme aastat tagasi Eesti eest väljas."
                              2. Lindpere poleks koondises mingil juhul 100% algkoosseisus või n-ö asendamatu mängija (nagu omal ajal Poom ja Oper olid). Keskvälja/ääre kohtadele on Eesti mõistes küllaltki okei konkurents ja mõnekümne mänguminuti nimel ei ole mõtet vast pidevalt üle ookeani kupatada.
                              3. NY is just way more fun
                              Võtsid kogu teema hästi kokku, kiitus.

                              Kommentaar


                                Ühtlasi teatan, et ka mina ei esinda Eesti koondist eelolevates mängudes.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X