320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kutsuti teda üldse või lendas lihtsalt teatega letti,et ei toimuks mitte kutsumist?

    Kommentaar


      Algselt postitas Osvaldo Vaata postitust
      Kutsuti teda üldse või lendas lihtsalt teatega letti,et ei toimuks mitte kutsumist?
      Mulle jäi ka mulje, et see oli pigem pressiteade stiilis Arnold Oksmaa, milliseid nimetatud härra aastate eest päevas tükki kaks produtseeris:"Täna teatas eesti soost armastatud popstaar Arnold Oksmaa oma siirdumisest Helsinki ja Tallinna vahel kurseeriva parvlaeva Manilaid kolmanda deki restorani lavale. Fännidel on põhjust muretsemiseks, sest Arnold Oksmaale, kes on eesti soost armastatud poplaulja, on tehtud palju pakkumisi põhjanaabrite homoringkondades tuntud plaadifirmade poolt."

      Ehk siis natuke ära on tõusnud Lindpere-härra.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Olgem ausad, antud heategevuslik hobi ehk koondisemängud on üks oluline osa Lindpere CVst, mille abil ta välismaale- Trömsösse, NYRBi jne- mängima sai.
        Sul on sama loogika, mis herr Levadal, kui ta Levadiast lahkuvaid Purjet, Vassiljevit ja Kotenkot blokkis. Et kuna mängija ei taha sõlmida uut lepingut/tulla koondisesse, mis on talle isiklikus plaanis kasulikum (ei kurna tippspordi mõistes hilises keskeas, kuid alles aasta tagasi meepoti juurde saanud meest ohtra reisimise, ajavahe ja selle foonil suureneva vigastusteohuga), kuid klubile kahjulik - järelikult ei ole mängija tänulik temale antud võimaluste eest. Tegelikult väljendabki mängija oma tänu ju just nendes samades mängudes ja häid mänge on Lindpere sinises särgis kindlasti teinud.

        Btw, kas see tšarteritega mängudel käimine on nüüd EJL-i ametlik poliitika või mõningad erandid tavalise lennujaamapinkidel magamise juures?
        Last edited by Kasepats-Pidur; 17.03.11, 14:50. Põhjus: ehk aitas

        Kommentaar


          kle, tee enda tekst korda, sittagi ei saa aru.
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar


            Algselt postitas Kasepats-Pidur Vaata postitust
            Et kuna mängija ei taha sõlmida uut lepingut, mis oleks talle isiklikus plaanis kasulikum (võimaldaks kergemini raja taga töökoht leida vs ei kurnaks tippspordi mõistes hilises keskeas, kuid alles aasta tagasi meepoti juurde saanud meest ohtra reisimise (btw, kas see tšarteritega mängudel käimine on nüüd EJL-i ametlik poliitika või mõningad erandid tavalise lennujaamade pinkidel magamise juures?), ajavahe ja selle foonil suureneva vigastusteohuga), aga klubile eriti mitte (üleminekutasu jääb saamata vs koondisele abi tulemata) - järelikult ei ole mängija tänulik temale antud võimaluste/kulutatud ressurside eest
            Aasta segaseima mammutlause auhinna võib vist välja anda ära.

            Kommentaar


              Algselt postitas Graeme Vaata postitust
              Huvitav,et teised NYRB mängijad lööki oma karjäärile ei karda rahvusmeeskonda esindades.

              Sul paistab olevat Joeliga samalaadne mõtteviis kui arvad,et rahvuskoondise esindamine on heategevuslik hobi.
              Päris hea eeeskuju noortele.Iga aasta vend valib kas esindab rahvuskoondist või mitte.
              täpsustuseks, et Teemu Tainio (soomlane) on tulnud välja täpselt samasuguse avaldusega. Ei kavatse üle ookeani koondisemängudele lennata.

              teised üle ookeani mängijad on seal:
              Brian Nielsen (taani), kes on vigastatud ja ei esinda hetkel kumbagi tiimi(ning pole ka paar viimast aastat saanud koondisekutset).
              Jan Gunnar Solli (norra) pole teada andnud veel kas esindab koondist või mitte.

              Lähemal aga käiakse julgelt mängimas:
              Dane Richards (jamaika)
              Bouna Condoul (senegal) väidetavalt viimase koondisekäigu tõttu on tema esiväravahi positsioon ohus kuna ei osalenud kontrollmängudes ja varuväravavaht Greg Sutton näitas ennast heast küljest.
              Rafael Marquez (mehhiko)
              Roy Miller (costa rica)

              üle ookeani sealt koondise mängudele naljalt ikka ei tule.

              edit: senegali jõudmiseks peab ka ookeani ületama, lennuaeg küll pisut lühem

              Kommentaar


                tõenäoliselt eksin... kui eelmisel korral joll hakkas mingit illi koondise teemal ajama, siis lombi ületamine polnud teemaks (või oli?). kuna tol korral läbi raskuste kuvatud argument vajus läbi, siis nüüd proovitakse uut?
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kogu poleemika jääb arusaamatuks sel lihtsal põhjusel, et Lindpere on üdini keskpärane mängija (isegi Eesti koondise kontekstis) keskpärases liigas. See, et ta ühtäkki glamuursemasse ja talle sobivasse keskkonda potsatas, ei tähenda, et ta oleks parem mängija või koondise jaoks olulisem kui Norra-päevil.

                  Ühesõnaga umbes sama, kui Sidorenkov teataks, et tema enam ei tule.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Daz Booob Vaata postitust
                    tõenäoliselt eksin... kui eelmisel korral joll hakkas mingit illi koondise teemal ajama, siis lombi ületamine polnud teemaks (või oli?). kuna tol korral läbi raskuste kuvatud argument vajus läbi, siis nüüd proovitakse uut?
                    Eelmine aasta oli mu mäletamismööda peamiseks põhjuseks see, et tuleb uustulnukana oma positsiooni klubis kinnitada, et saaks järgmiseks aastaks lepingu välja teenida. Aga jah, tundub, et Lindperel on umbes samasugune strateegia nagu Aston Villal euromängudega - neid mängitakse aastast-aastasse duubliga, kuna kogu võhm tuleb suunata liigasse, et järgmiseks aastaks eurokoht kindlustada... Lindpere sogamine tundub iga aastaga üha tobedamaks muutuvat. Mistahes põhjustel ta siis lõpuks otsustas, et koondist ei abista, see mind isiklikult enam ei huvitagi. Kui ei taha, pole vaja.

                    Kommentaar


                      Ainuõige otsus!

                      Kommentaar


                        Minu jaoks pole probleem mitte-mängimises. Mängijad ikka loobuvad koondise esindamisest ja see on täiesti tavaline nähe. Aga Joeli puhul häirib see hämamine ja nö ukse lahti jätmine. Ei taha koondist esindada, siis ei taha ja ütle see lõplikult välja.

                        Kommentaar


                          Üks ei taha koondist esindada aga kunagi Stepanov ütles,et koondise esindamine on igamehe auasi ja tema tuleks alati!
                          Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                          Ott Järvela

                          Kommentaar


                            "Keegi ei saa panna mulle kätt ette. Nad teavad, mida ma teha oskan ja tahaksin. See on minu karjäär ja ma muretsen iseenda eest."...Õhtuleht....ei tea kas saab seda päris tsitaadi pähe võtta.....minu soovitus oleks talle ,et võta USA kodakondsus,siis rahu majas....seal koondisse ei küündi ja mingi olematu maa väikesed punnid ei käi ka ajudele ja saad oma karjääri arendada seal superliiga superklubis.

                            http://bigapplesoccer.com/teams/redb...ticle_id=26719 ....Suht tsitaat siiski,küll natuke kontekstist välja rebitud ning ei saagi täpselt aru, mis ta selle lausega mõtleb....samas on seal ka konkreetseid ja arusaadavaid lauseid mis ei jäta eriti võimalust kahtepidi mõelda.

                            Kommentaar


                              Koondise fännina, mees pettis ootusi ja lootusi. Parem jäägugi McDonaldsi maale.

                              Kommentaar


                                mängueelsed intekad, Lindpere ka üks neljast, kes intekat annab (+ Backe, Richards, Henry)
                                Hans Backe, Dane Richards, Joel Lindpere and Thierry Henry preview the Red Bulls Saturday evening match home to Seattle Sounders.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X