320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas cyhton Vaata postitust
    Oleks oleks oleks. Kõiketeadjad... ära ei väsi juba selle vingumisega?
    kuule ära nüüd endale asju ette kujuta - ma arvan, et 99% inimestest on sellepoolt, et ta emil puhul meeskonda sebida - rohkemat eetriaega sel teemal aga pole tarvilik temale eraldada.

    ja siis on üks teine teema temaga seoses... .
    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

    Kommentaar


      Kuna Lindpere leping kehtib aasta lõpuni ja seal on sees klausel, et ta koondist esindada ei või, siis tema otsustada see antud hetkel ei ole, kas hakata Iirimaa vastu Rüütlilt koondisekutset nuruma või mitte. Kuigi väga tõenäoliselt on Red Bullsi hooaeg selleks ajaks juba läbi, kui Iirimaa vastu andmiseks läheb.

      Kuigi samas tahab Red Bulls temaga lepingut pikendada ning nad hindavad teda kõrgelt, nii et vahest Lindperel õnnestuks uue lepingu puhul koondise esindamise õigus saada.

      Nii et juhul kui uus leping on Iirimaa mängide ajaks sõlmitud, siis mine tea...kui lepinguläbirääkimised alles käima peaksid, siis Red Bulls teda vaevalt Euroopasse koondist esindama lubab, sest nemad ei võidaks sellest midagi. Pigem soovivad nad vältida seda, et Lindpere neis mängudes mõnele Euroopa klubile silma hakkaks ja kõrge palgapakkumise saaks, millega Red Bullsil siis võistelda tuleks.

      Omaette küsimus on muidugi see, kas Rüütli ja Pohlak teda nendeks mängudeks koondise juurde üldse tahavad. Praegu tundub, et pigem mitte.

      Kommentaar


        postimehes juba juttu,et lindpere ikka vist ei tule
        Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
        Ott Järvela

        Kommentaar


          ei, kõik tore, aa miks see Lindpere sellist haiget juttu räägib. Krt ütle konkreetselt - mul lepingus punkt, et ei saa tulla ja ma ei tule. Kõik. A ajada mingit muud jura ju mõttetu.

          Kommentaar


            Algselt postitas tan38 Vaata postitust
            ei, kõik tore, aa miks see Lindpere sellist haiget juttu räägib. Krt ütle konkreetselt - mul lepingus punkt, et ei saa tulla ja ma ei tule. Kõik. A ajada mingit muud jura ju mõttetu.
            Aga äkki samas lepingus on punkt, mis ei luba lepingu punktidest avalikult rääkida?

            http://www.last.fm/user/kurat_

            Kommentaar


              hea on muidugi see,et rüütli sõnul ootab ta joeli kõnet ja joel,et eks talle varsti helistatakse
              Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
              Ott Järvela

              Kommentaar


                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                hea on muidugi see,et rüütli sõnul ootab ta joeli kõnet ja joel,et eks talle varsti helistatakse
                Selline olukord tuleb küll juttude põhjal välja, et kumbki osapool ei taha initsiatiivi haarata. Naeruväärne. Ja minu arvamus Lindpere kohta: Kui ta ajaloolistes mängudes ei taha koondist aidata, siis see paneb mind kahtlema tema motivatsioonis ja tahtes edaspidigi koondise mängudes 100% andmast. Loodan, et Lindperel on rahapaki otsas mugav istuda ja loodan ka, et teda enam kunagi koondisesse ei võeta.

                Kommentaar


                  Kas ei maksa mitte tema viimast väljaütlemist, mida Postimees refereerinud on, vaadelda natuke selle taustal, millisele väljaandele ta seda ütles? Kuna tegu on intekaga, mille ta on andnud MLSSoccer.com-ile, siis on ju loogiline, et ta ei saa öelda: "Kamoon, muidugi lähen koondisele appi ja saadan MLS pleioffid kus kurat!". Mulle jäi mulje, et ta jättis mõlemale poolele otsad lahti ja ajas sellist poliitilselt korrektset mulli nagu pressiga suheldes ikka tegema peab - eks ole see ju ikkagi meedia, mis hiljem selle kivitüki kätte võtab ja seda oma äranägemise järgi tahuma hakkab.

                  Kommentaar


                    Kui NYRB pääseb play-offi, kas siis võivad teised Eesti koondislased ka nendega liituda? Või on ainult nii, et Lindpere võib EMile tulla?
                    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ke$ha Vaata postitust
                      Kui NYRB pääseb play-offi, kas siis võivad teised Eesti koondislased ka nendega liituda? Või on ainult nii, et Lindpere võib EMile tulla?
                      kas keegi tõlgiks selle mõtte eesti keelde?
                      ilma google translaatorita seekord, palun.
                      Seisan üksi mere ääres
                      jalas kollased sandaalid
                      valged, merevahust sääred
                      hüüan: "Elagu skandaalid!"

                      Kommentaar


                        Okei, proovin uuesti:

                        NÜRB ja New York Lindpere on sitad.

                        Head ööd!
                        Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                        Kommentaar


                          Tore teada, ke$ha, et sul oma arvamus on.

                          But opinions are like assholes. Everybodys got them.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas chac Vaata postitust
                            kas keegi tõlgiks selle mõtte eesti keelde?
                            ilma google translaatorita seekord, palun.
                            kahjuks on see sitt tõlkimatu
                            Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                            Ott Järvela

                            Kommentaar


                              Lindpere sõnavõttu, kus ta otsad lahtiseks jättis defineeriksin nii: "Ma usun, et pääseme MLS-s finaali ja siis tahaksin seal mängida ning tiitlit võita, aga kui ei pääse, siis võib olla lähen koondisele appi". Finaali just sellepärast, et see peetakse 20. novembril. Ja ülejäänud kõikidel võimalustel saaks ta koondist aidata. Ise ta loomulikult usub, et võidavad MLSi ja keskendubki sellepärast sellele, pluss lepingud ja muud tagamaad. Isiklikult aga väga ei usu, et NYRB nii kaugele jõuab, siis tõenäoliselt saab näha, kas ta teeb end idioodiks või tuleb appi. Muidugi on veel variante.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas budulojus Vaata postitust
                                kahjuks on see sitt tõlkimatu
                                Kes teisele ütleb see ise on!!!
                                Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X