320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    postimees on alati kellaaegadega mööda pannud.. Kalvikule ja teistele käib see ülejõu.

    Kommentaar


      postimees ei suuda analüüsivat jalgpalliartikleid teha. Faktivead jne. Peamine on mingeid ronaldo modelle näidata ja see pahvi komanda ajab oksele. Jama aeg täna, Landon Donovani ja Becksi tegemisi võiks täitsa vaadata.

      Kommentaar


        jama aeg tõesti, pead ju varakult kooli minema. loodetavasti panid õhtul kooliasjad omal kenasti valmis. tudi ilusasti.

        Kommentaar


          Algselt postitas Keiss Vaata postitust
          postimees ei suuda analüüsivat jalgpalliartikleid teha. Faktivead jne. Peamine on mingeid ronaldo modelle näidata ja see pahvi komanda ajab oksele. Jama aeg täna, Landon Donovani ja Becksi tegemisi võiks täitsa vaadata.
          No kuule, jalgpalli mälumäng näitas ikka üheselt, et jalgpallialal on Postimehel kick-äss djüüdid võtta.

          Kommentaar


            Algselt postitas eits Vaata postitust
            jama aeg tõesti, pead ju varakult kooli minema. loodetavasti panid õhtul kooliasjad omal kenasti valmis. tudi ilusasti.
            Mis su faking vigastus on? Sa ise oled ka kunagi koolis käinud. Vaevalt sa sis täiesti vabal volil vaatasid NBA, MLSi või tont-teab-mis-USA-liiga live stream'e. Sinusarnaseid vaadates ei imesta, et kuulsa filosoofi ütlus: "Eestlane on eestlasele hunt",paika peab. Su juttu lugedes tekib samas tõsine kahtlus kas sa kunagi algkooligagi ühele poole said ja oled nüüd vähemalt omandanud täheklotsidest 5-täheliste sõnade moodustamise oskuse.
            Samas ei usu ka, et sa just Äripäeva rikaste top 500-s oled, et sa võid endale sellist ülbust lubada. Hoia oma kämblad lollide mõtete kirja panemiseks klaviatuurilt eemal, sest iga teine "koolilaps" on ka sinusugusest üle.

            Kommentaar


              Algselt postitas Homie Vaata postitust
              Mis su faking vigastus on? .....

              Samas ei usu ka, et sa just Äripäeva rikaste top 500-s oled, et sa võid endale sellist ülbust lubada..
              Kui Äripäeva topis ei ole, siis polegi nagu sõnaõigust või? Väärtushinnangud on ikka vägevalt paigas.
              tulevik on tunni aja pärast

              Kommentaar


                teist poolaega õnnestus näha ning sealt jäi mulje, et ainukene, kes võita tahtis oli Henry või oli teistel lihtsal kuul kinni ja ei suutnud lahtise palli peale võitlusesse joosta. Kui joosti, siis vastasele otsa. Kahju muidugi, et Joll varakult pidi kotid pakkima. Aga et ikkagi eestlust tõestada, siis paras sulle!
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Kas Joel tuleb nüüd koju?
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas fitti Vaata postitust
                    Kas Joel tuleb nüüd koju?
                    Ei tea kas Joelil Eesti- Iirimaa pilet olemas? Võiksin talle müüa ühe, 10k taala eest.
                    Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Kas Joel tuleb nüüd koju?
                      koondises on üks vaba kohta ka ju *shockface*

                      Kommentaar


                        Algselt postitas rein Vaata postitust
                        ei tea kas joelil eesti- iirimaa pilet olemas? Võiksin talle müüa ühe, 10k taala eest.
                        reetur!!!! Ohverdad koondise raha vastu!!!!!!!!!!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas $$$ Vaata postitust
                          reetur!!!! Ohverdad koondise raha vastu!!!!!!!!!!

                          Ma tõesti ei saa tulla, sest pean maal vanaemal puid lõhkuma ja katust parandama. Äkki järgmisele mängule tulen.
                          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Rein Vaata postitust
                            Ma tõesti ei saa tulla, sest pean maal vanaemal puid lõhkuma ja katust parandama. Äkki järgmisele mängule tulen.
                            Ja ära unusta, et külm on ka staadionil. Ja märg. Ja pime.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Rein Vaata postitust
                              Ma tõesti ei saa tulla, sest pean maal vanaemal puid lõhkuma ja katust parandama. Äkki järgmisele mängule tulen.
                              Hea mõte, liitun sinuga. Polegi midagi nagu teha.
                              Monkey Spordi uus koduleht & blogi käsikäes www.monkey.ee : Hummel & Joma jalgpallivormid, varustus etc.! www.hummel.ee
                              Monkey @ Twitter

                              Kommentaar


                                Algselt postitas gianluca Vaata postitust
                                Kui Äripäeva topis ei ole, siis polegi nagu sõnaõigust või? Väärtushinnangud on ikka vägevalt paigas.
                                Tõin lihtsalt piltliku näite, et ta pole mingi jumalus, et vastavalt tujudele siin teisi foorumlasi ette võtta ja mõnitada.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X