320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas fitti Vaata postitust
    Kas Joel tuleb nüüd koju?
    Niipea tuleb, kui Joel Skaibikasutamise selgeks saab:

    Pohlaku sõnul oli ta Lindperega põgusalt ühenduses viimati 10 päeva tagasi. „Ta võttis minuga kontakti mu tütre kaudu, kes töötab Floras ning palus, et ma võtaksin temaga ühendust. Saatsin talle Skype’i kaudu palve, aga ta ei ole sellele reageerinud. Arvan, et ta ei oska sellega lihtsalt ümber käia. Minuga tal veel suhelda õnnestunud ei ole. Peale selle, mis ma ükskord ütlesin, kui Kiievist tagasi tulles SMS-e vahetasime, et räägime korra Skype’is. See oli kuskil 10 päeva tagasi. Ta saatis mulle oma Skype’i aadressi, millele ma saatsin kontakti vastuvõtu palve, aga sellele pole vastust tulnud.”

    Kommentaar


      kõike seda ärapanemist kõrvale jättes oleks siiski hea, kui koondisel üks käik lisaks tekiks. pole meil neid valikuid keskväljal ja äärtel midagi nii jalaga segada. meedias on liiga palju mõttetuid emotsioone sel teemal üles köetud. kui mängija ise tulla tahab, siis ma usun, et peatreener temaga ka arvestab. taset on kindlasti piisavalt.

      Kommentaar


        Algselt postitas El President Vaata postitust
        kõike seda ärapanemist kõrvale jättes oleks siiski hea, kui koondisel üks käik lisaks tekiks. pole meil neid valikuid keskväljal ja äärtel midagi nii jalaga segada. meedias on liiga palju mõttetuid emotsioone sel teemal üles köetud. kui mängija ise tulla tahab, siis ma usun, et peatreener temaga ka arvestab. taset on kindlasti piisavalt.
        Millest sa seda järeldad? Selle naljaliiga mängude põhjal?
        Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

        Kommentaar


          Algselt postitas Rein Vaata postitust
          Millest sa seda järeldad? Selle naljaliiga mängude põhjal?
          Naljaliiga naljaliigaks kuid, tõenäoliselt on ta samal tasemel nagu Tromso aegadel, ehkki kaldun arvama, et isegi parem, sest enesekindlus on kasvanud ja eks ta parimas jalgpallurieas... Aga olen ikkagi arvamusel, et ei peaks teda koondisesse võtma ja kui ta nüüd võetakse, siis on jama veits... Muidugi ei saa midagi sellist sel juhul teha, et iga tema puute peale vilistada vms, sest pole kasulik nii tähtsates mängudes. Nii, et mulle tundub, et ta tuleb niiöelda tubli poisina sellest olukorrast välja, kus ta koondist fänni silme läbi "ei viitsi/taha esindada"

          Kommentaar


            Algselt postitas Rein Vaata postitust
            Millest sa seda järeldad? Selle naljaliiga mängude põhjal?
            ega hiina, norra, küprose või venemaa teise liigaga muidugi ei anna võrrelda, aga eks sealgi ole omajagu enam-vähem tasemel pallureid. inimrumalus on tõesti lõpmatu

            Kommentaar


              Algselt postitas El President Vaata postitust
              ega hiina, norra, küprose või venemaa teise liigaga muidugi ei anna võrrelda, aga eks sealgi ole omajagu enam-vähem tasemel pallureid. inimrumalus on tõesti lõpmatu
              Sa ei vastanud mu küsimusele.
              Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

              Kommentaar


                Algselt postitas Rein Vaata postitust
                Sa ei vastanud mu küsimusele.
                Sa ajadki veits lolli juttu. Rumalate küsimuste teema on mujal, tont.
                Koondise põhimängija

                Kommentaar


                  Algselt postitas ttBoll Vaata postitust
                  Sa ajadki veits lolli juttu. Rumalate küsimuste teema on mujal, tont.

                  Tont oled sa ise kui arvad, et Lindpere veab koodndise taseme välja.
                  Peatreener saadab kutsed ikka neile kelle tase lubab koondist esindada. Lindpere kutset ei saanud. Järeldused tehke ise, tondid.
                  Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas El President Vaata postitust
                    ega hiina, norra, küprose või venemaa teise liigaga muidugi ei anna võrrelda, aga eks sealgi ole omajagu enam-vähem tasemel pallureid. inimrumalus on tõesti lõpmatu
                    Võrrelda võib igasuguseid asju ja Hiina kohta ei tea, aga teised liigad, mida sa üles lugesid on jah kõrgema tasemega kui USA.
                    Vajuta siia ja kõik su unistused saavad teoks!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Rein Vaata postitust
                      Tont oled sa ise kui arvad, et Lindpere veab koodndise taseme välja.
                      Peatreener saadab kutsed ikka neile kelle tase lubab koondist esindada. Lindpere kutset ei saanud. Järeldused tehke ise, tondid.
                      Irwww

                      Kommentaar


                        Kui mängijad võtavad ta rõõmuga vastu siis arvan, et mis fännidelgi enam kobiseda on. Kohati on üle pea keenud emotsioonidest mulje nagu ta tuleks auhinnatseremooniale. Ees ei oota mingi lillepidu vaid kaks väga rasket mängu. Kui mängija lisandumisest saame selle lisakäigu mis meid tulemuseni aitab, siis minupärast kutsutagu kasvõi Savisaar koondisesse.

                        Kommentaar


                          on tal nüüd leping nyrbiga läbi, või mis?

                          Kommentaar


                            JAA: http://soccernet.ee/lindpere-kutsuti...e-kogunemisele
                            Newton Heath 1878

                            Kommentaar


                              Soccernet on tubli selles mõttes ,et uudis Juki kutsumisest jõudis siia esimeste seas.
                              Aga nüüd... mida gurud ka Juki kutsumisest arvavad?
                              FCF Forever

                              Kommentaar


                                Võta välja Rein
                                olgem kristlased, vabandused on esitatud

                                Kommentaar

                                Working...
                                X