320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Pühapäeval algab Joel Lindpere jaoks kolmas hooaeg Ameerika mandril. 11. märtsil mängitakse Dallasega. Mäng toimub meile sobival ajal, kell 21:00 õhtul.

    Kommentaar


      Väga hea info, tänud !

      Kommentaar


        Striim

        Kommentaar


          Ilusti jätkub üritus sealt, kus eelmine hooaeg pooleli jäi

          (ehk siis kaotusseisus)

          Kommentaar


            Lindpere on ikka ülimalt aeglane selle palliga, silma on jäänud mitu pallikaotust ja tagasisöödud vaid.

            Kommentaar


              Kogu see sats on õline ja kole. Eelmise aasta pingimehed on põhikoosseisu pääsenud, Henry on aasta vanem, Lindpere on aeglane ja siis mingid õlised skandinaavlased on kuskilt Skandinaaviast ostetud, masendav meeskond ja viimane kord kui ma raiskan aega red bullsi mängu peale

              Kommentaar


                Ma vaatasin täielikult esimesed paarkümmned minutit, edasi poole silmaga aga jah, ei sats ega Lindpere selle põhjal mingit muljet ei jätnud. Lahe oli muidugi see Henry karistuslöök, mis posti läks.

                Kommentaar


                  Nägin täiesti sürri und täna. Vaatasin telekast vutti, kus üheks pooleks olin ManC, teist ei mäleta. ...ja Lindpere tuli esimesel poolajal vahetusest sisse, kuna ta lend Ameerikast hilines veidi. Selja peal oli nimi, aga numbrit kahjuks ei mäleta. Väljakule joostes tuli terve meeskond teda tervitama ja kõik olid üliõnnelikud tema saabumise pärast. Nägin kuidas ta tegi ühe pealelöögi, mis läks maa lähedalt vasaku posti juurest mööda.

                  Mingi hetk juhtus nii, et mind kutsuti teleka tagant ära ja kui ma lõpuks tagasi jõudsin, siis oli mäng läbi ning eetris olid mängujärgsed intervjuud. Kõik ütlesid Lindpere kohta, et tegemist on ülikogenud ja eeskujuks oleva mängumehega. Veel arvati, et Lindpere on klubi aegade parim ost.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                    Väljakule joostes tuli terve meeskond teda tervitama ja kõik olid üliõnnelikud tema saabumise pärast.
                    Olukorda ette kujutades tuli muie näole.
                    Newton Heath 1878

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Noonik Vaata postitust
                      Nägin täiesti sürri und täna. Vaatasin telekast vutti, kus üheks pooleks olin ManC, teist ei mäleta. ...ja Lindpere tuli esimesel poolajal vahetusest sisse, kuna ta lend Ameerikast hilines veidi. Selja peal oli nimi, aga numbrit kahjuks ei mäleta. Väljakule joostes tuli terve meeskond teda tervitama ja kõik olid üliõnnelikud tema saabumise pärast. Nägin kuidas ta tegi ühe pealelöögi, mis läks maa lähedalt vasaku posti juurest mööda.

                      Mingi hetk juhtus nii, et mind kutsuti teleka tagant ära ja kui ma lõpuks tagasi jõudsin, siis oli mäng läbi ning eetris olid mängujärgsed intervjuud. Kõik ütlesid Lindpere kohta, et tegemist on ülikogenud ja eeskujuks oleva mängumehega. Veel arvati, et Lindpere on klubi aegade parim ost.
                      Tra, hea uni !

                      Kommentaar


                        Teine kaotus, võõrsil Salt Lakelt 2:0, Lindpere 90min

                        http://www.newyorkredbulls.com/blog/...hts-rsl-2-ny-0

                        Selline vend nagu Palsson mädanes keskväljal ikka väga korralikult ja enamik Salt Lake ohtlikke olukordi tema pealt tuligi

                        Kommentaar


                          Kanal 12 hakkab nüüd Red Bullsi mänge otseülekandes näitama. Jihaa!

                          Kommentaar


                            Kanal 12 hakkab nüüd Red Bullsi mänge otseülekandes näitama. Jihaa!
                            Millal lootust esimest mängu näha?
                            T. Rüütli: "Parem platsil targalt seista kui lollilt ringi joosta"

                            Kommentaar


                              Kanal 12 hakkab alates 31. märtsist edastama Eesti jalgpalluri Joel Lindpere mänge USA kõrgliigas.

                              Kommentaar


                                Huvitav, kes kommenteerima hakkavad

                                Mängu näeb koguni 2 korda kordusena järgmisel päeval (kell 5.00 ja 12.35)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X