320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Joel Lindpere (107/7)

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Noh, ikka vahel juhtub, et pead minema järgmisel hommikul lennujaama, et Tšehhi sõita, aga siis tulevad sõbrad ja tuleb pidu. Hommikul on paha olla ja siis kirjutad, et fakkoffbanik, ma nüüd olen haige ja vaatan tulevikku.

    Kommentaar


      Järjekordne "kodutu" koondislane juures. Polnud muidugi suurem asi klubi, kuid ikkagi.

      Kommentaar


        Algselt postitas Tom K Vaata postitust
        Järjekordne "kodutu" koondislane juures. Polnud muidugi suurem asi klubi, kuid ikkagi.
        Eks aastapilet Venus klubiga on ikka auväärsem shit.

        Kommentaar


          Algselt postitas Tom K Vaata postitust
          Polnud muidugi suurem asi klubi, kuid ikkagi.
          Mis sel klubil siis häda oli? Sel hooajal oldi vastupidiselt eelmistele kenasti pildis ja tabeli esimeses pooles ning Lindperel stabiilne algkoosseisu koht. Mis see Joeli tase siis olla võiks, et Tšehhi liiga pole suurem asi? Ma oleks natukene üllatunud kui järgmine peatuspaik samaväärnegi tuleks.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            Algselt postitas marcello Vaata postitust
            Eesti jalgpallikoondise poolkaitsja Joel Lindpere teatas täna ootamatult, et lahkub oma senisest koduklubist Ostrava Banikust.

            "Iga lõpp on uue algus #Every end is beginning of new #byebyebanik," kirjutas Lindpere oma Facebooki leheküljel.

            Lindpere keeldus pikematest kommentaaridest, öeldes Delfile vaid, et on hetkel haigena Tšehhimaal.

            Lindpere liitus Tšehhi klubiga 2014. aasta jaanuaris, sõlmides kahe ja poole aasta pikkuse lepingu. Käesoleval hooajal kuulus eestlane pidevalt Baniku algkoosseisu.

            Eelmisel kuul vahetas Banik peatreenerit, tuues uueks juhendajaks Petr Frnka. 16. vooru järel hoiab klubi meistriliigas viiendat kohta.


            Eile hoidis vormi rocca fitnessis
            "Banik suundus novembri viimastel päevadel talvepuhkusele Tšehhi kõrgliiga viiendat kohta hoides. Hooaeg jätkub veebruaris ning selle nädala alguses alustas klubi treeningutega, ent tehti seda ilma Eesti koondise poolkaitsjata. Klubi ametlik selgitus oli, et Lindpere saab nädala lisapuhkust, kuna abiellub."
            Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
            Algselt postitas taku*
            Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

            Kommentaar


              Algselt postitas Joel Lindpere
              Peamiselt oli see seotud minu perekonnast tulenevatest põhjustest - mu pojast, mu tüdruksõbrast -, aga ma arvan, et minu jaoks ka pikemaajalist tulevikku silmas pidades, et mõelda, mida oma eluga edasi teha ja kuidas jätkata.
              Loodetavasti palliplatsilt ära ei kao ikka.
              Futbol puro en mi corazon, sangre blanca en mis venas.
              Algselt postitas taku*
              Ega butsad ei mängi. Idioodid. Soeng mängib.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kasper Vaata postitust
                Loodetavasti palliplatsilt ära ei kao ikka.
                Ei imestaks,et tuleb Eestisse mängima ja hakkab teoks saama see Levadia superprüjekt
                Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                Ott Järvela

                Kommentaar


                  Loodedavasti varsti leiab juba uue klubi! http://sport.postimees.ee/3054829/li...tagasi-lukanud
                  Mis on ühist Tallinna jõulukuusel ja Cristiano Ronaldol? Mõlemad kipuvad ümber kukkuma, aga süüdi on alati teised!
                  Ott Järvela

                  Kommentaar


                    Kõigile eesti jalgpalluritele mõttetera Joelilt:

                    "Ühel hetkel otsustasin, et võtan lennupiletid Eestisse ja olen mingi aja siin. Ma ei taha endale kunagi lubada olukorda, kus olen pikalt klubita."

                    Kommentaar


                      Mis värk Lindperega on siis? Jääb Kaljusse?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas bubbles Vaata postitust
                        Mis värk Lindperega on siis? Jääb Kaljusse?
                        Ei, Kaljus ta mängima ei hakka. Eks see selgub peagi, mida tulevik Jukile toob.
                        "Ajakirjaniku eelis on see, et tema saab oma arvamuse avaldamise eest raha, tavainimene aga peksa."

                        Kommentaar


                          Algselt postitas football2u Vaata postitust
                          Ei, Kaljus ta mängima ei hakka. Eks see selgub peagi, mida tulevik Jukile toob.
                          Sul mingit infot?

                          Kommentaar


                            Kas varsti on oodata Lindpere lahkumismängu või on lootust teda veel ka klubivutti pallimas näha?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Marts Vaata postitust
                              Kas varsti on oodata Lindpere lahkumismängu või on lootust teda veel ka klubivutti pallimas näha?
                              Lahkumismäng Andorra vastu
                              308

                              Kommentaar


                                Natukene meenutusi ajast, kui legend USAs mängis.

                                Algselt postitas Marek_T Vaata postitust
                                Aamen. Palju edu Lindperele muidugi, aga... Mingu ta õige perse ka. Ja veelkord, palju edu. Nii mängus, kui perseminemises. Samas, kui objektiivselt vaadata, siis kelle asemele ta täna tuleks koondisesse, keda ta suudaks asendada oma tänases skillis ja vormis ja oma praeguses positsioonis, mida ta klubis mängib? Ei tule ühtki nime pähe, andke andeks.

                                Nii-et kolmat korda, edu, Joel. Ära hampade ja hottdoogidega üle pinguta. Sinu vasikavaimustus Ameeringast, mida sa lapsemeelse siirusega kõigis intervjuudes oled hõisanud, on nüüd viimase uudise valguses veel humoorikam.

                                Käi kindlasti Yosemites ka ära. Ja Hooveri tamm on ka väga uhke.
                                Algselt postitas foorumid Vaata postitust
                                nojah, see aasta ei kavatse enam siis ka punaste pullide mänge vaadata ( sitaks palju kaotavad sellega ) ja lindPeeru jaoks võiks nüüd ka igaveseks koondise uks kinni olla.

                                Algselt postitas Mehhanisaator Vaata postitust
                                Koondise fännina, mees pettis ootusi ja lootusi. Parem jäägugi McDonaldsi maale.
                                Algselt postitas Keiss Vaata postitust
                                Jätsin ka valikust välja. Muidu poleks üldse viitsinud seal hääletada aga mees väärib seda mida ta väärt on.
                                Kui keegi tulevikus neid linke veel ette söödab siis valin tema positsioonile ta suurima konkurendi. Reeturile reeturi palk.
                                Algselt postitas budu Vaata postitust
                                http://sport.postimees.ee/605392/lin...li-minu-otsus/ aga ehk ei tulegi koondisele õnneks enam kunagi appi

                                Kommentaar

                                Working...
                                X